Bu tek cihaz tüm ev ağınızı koruyabilir

Wifi sinyal kene sembolü ile WiFi yönlendirici.

Zaten bir VPN kullanıyorsanız, çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutmaktan en sevdiğiniz tüm içeriği akışa almanıza ve internete sınırsız erişim elde etmenize yardımcı olmak gibi birçok avantajı olduğunu biliyorsunuz..

Ancak VPN uygulamalarının sınırlamaları vardır. Masaüstü bilgisayarlar ve cep telefonları gibi çok sayıda cihaza kurulabilir, ancak akıllı buzdolapları, güvenlik kameraları ve bazı akıllı TV'ler gibi bazı akıllı cihazlara ve cihazlara yüklenemezler. Bu öğeler genellikle bilgisayar korsanlarına ve meraklılara karşı savunmasız bırakılır.

VPN hizmetleri genellikle bir hesapla yapabileceğiniz eşzamanlı bağlantı sayısını da sınırlar. ExpressVPN aboneliği, aynı anda beş cihaza kadar VPN sunucularına bağlanmanıza izin verir, bu da çoğu insan için bol, ancak belki herkes için değil.

Şimdi iyi haber için: Yönlendiricinizde bir VPN ayarlayarak bu sınırlamaların her ikisini de tek seferde kaldırabilirsiniz.

Neden yönlendiricinize ExpressVPN almalısınız?

Yönlendiricinize en son ExpressVPN uygulamasını yüklemek, ağınızdaki her şeyi bir VPN bağlantısıyla kapsamanın en basit ve en etkili yoludur.

1. Tüm cihazlarınızı korur

Buna, oyun konsollarınız, bazı akıllı TV'ler ve ev aletleri gibi doğrudan VPN uygulaması çalıştıramayanlar da dahildir. Ev ağınızda beşten fazla cihazınız varsa, yönlendiriciniz yalnızca bir VPN bağlantısı olarak sayırken hepsini koruyabilir. Bonus: Yönlendiricinize bağlanan tüm konuklar veya teknopolar, cihazlarında uygulamaya gerek kalmadan otomatik olarak korunur.

2. Kullanımı kolaydır

Terminalinizi açmaya veya farklı seçenekler ve ayarlar üzerinde terlemeye gerek yok. ExpressVPN’in yönlendirici uygulama arayüzü sezgisel, kasıtsız ve bir Wi-Fi ağına katılmak kadar basit.

ExpressVPN yönlendirici uygulamasının kullanıcı arayüzü.

3. ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş

Tüm cihazlarınızı yönlendirici VPN'sine bağlamak istemiyor musunuz? Yönlendirici uygulamamız, bölünmüş tünelleme sayesinde VPN ile kaplamak istediğiniz cihazları seçip seçmemenizi sağlar. Bu, ya hep ya hiç durumunu önler ve cihazlarınızın yönlendiriciye nasıl bağlandığını tamamen özelleştirmenizi sağlar.

ExpressVPN yönlendirici ister misiniz? Beş tane veriyoruz!

Evde tüm cihazlarınızın tam olarak korunmasını istiyorsanız, 12 aylık ExpressVPN önyükleme aboneliğiyle ExpressVPN uyumlu Linksys WRT3200ACM yönlendiricisini ücretsiz olarak alma şansınız var.

Yarışmamıza 20 Ocak 2020, 23: 59'dan önce hediye sitesi Gleam'de katılın. Doğu Saati (ABD). Rastgele bir çizimdir, ancak yarışma sayfasında belirtilen işlemleri yaparak giriş sayınızı artırabilirsiniz. İyi şanslar!

ExpressVPN Yönlendirici Hediye

Bu tek cihaz tüm ev ağınızı koruyabilir
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.