ExpressVPN, CDT ile “Güvenilir VPN Sinyalleri” ni başlattı

ExpressVPN logosunun yanındaki CDT logosu.

Gevrek? Ekstra kremsi? Yağı azaltılmış? Eski moda, ne anlama geliyorsa?

Hepimiz, fıstık ezmesi ya da bir VPN servisi için alışveriş yaparken seçim tarafından bunalmış gibi hissettik..

Tabii ki, bir VPN hizmeti seçmek, çevrimiçi gizliliğiniz ve güvenliğinizle sağlayıcınıza güvenebilmeniz gerektiğinden, biraz daha yüksek bahisler sunar. ExpressVPN, endüstri lideri donanım, yazılım ve insan zekası kombinasyonumuzla ve kullanıcılarımızı korumak için her gün nasıl çalıştığımızla ilgili ayrıntılı bilgileri paylaşarak bu güveni kazanmaya çalışır..

Ancak orada durmak istemiyoruz — kullanıcıların kendileri için en iyi VPN hizmetini seçmelerine yardımcı olmak, hangi sağlayıcıyı göz önünde bulundururlarsa düşünün, kime güvenebileceklerini değerlendirmek için gereken bilgi ve rehberliğe sahip olmalarını sağlamak anlamına gelir.

Bu nedenle, dünya genelinde çevrimiçi sivil özgürlükleri ve insan haklarını savunan, sektör genelinde standartları yükseltmek ve güçlendirmek için sektörler arası bir girişim başlatmak için bağımsız bir kâr amacı gütmeyen kuruluş olan Demokrasi ve Teknoloji Merkezi (CDT) ile birlikte çalıştık. kullanıcıların bir VPN seçerken daha bilinçli kararlar vermesi - sonuçta interneti herkes için daha özel ve güvenli hale getirme.

Güvenilir VPN Sinyalleri

Birkaç VPN sağlayıcısıyla birlikte, VPN hizmetlerinin güvenilirliklerini belirtmek için cevaplaması gereken soruların bir listesini geliştirmek için CDT ile birlikte çalıştık. Bu sorular, CDT'nin yönlendirmesiyle birlikte, kullanıcıların VPN sağlayıcılarını iş modellerine, veri toplama uygulamalarına, güvenlik protokollerine ve daha fazlasına göre değerlendirmelerine yardımcı olur..

Bunu, çeşitli servisler arasında karşılaştırabileceğiniz bir dizi temel bilgi sağlayan VPN'ler için bir beslenme etiketi olarak düşünün. Nasıl bir beslenme etiketi, “sağlıklı” etiketli hangi fıstık ezmesinin sizin için daha iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olabileceği gibi, bu sorular ve cevaplar “endüstri lideri güvenlik” e sahip bir VPN hizmetinin bu etiketi gerçekten hak edip etmediğini daha iyi değerlendirmenizi sağlar..

Bununla birlikte, bir beslenme etiketinin aksine, katılım tamamen isteğe bağlıdır. Bununla birlikte, bu soruları yanıtlamak ve tüm endüstri için standartları yükseltmek için daha fazla VPN sağlayıcısının bize katılmasını umuyoruz.

Soruları ve cevaplarımızı, CDT projesinin gerektirdiğinin ötesinde, güvenlik uygulamalarımız hakkında kapsamlı ek ayrıntılara sahip olan Güven Merkezimizde yayınladık.

Girişim hakkında daha fazla bilgi için CDT web sitesini ziyaret edin.

ExpressVPN, CDT ile “Güvenilir VPN Sinyalleri” ni başlattı
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.