ExpressVPN ve OpenMedia internet baskısına karşı birleşiyor

[ware_item id=33][/ware_item]

save-link


ExpressVPN, birçok projede OpenMedia ile birlikte olmaktan gurur duyuyor interneti korumak.

OpenMedia İnternet'i açık, uygun fiyatlı ve gözetimsiz tutmak için çalışır.

2008 yılında kurulan OpenMedia, net tarafsızlık için başarılı bir şekilde kampanya yürüttü, Kanada'da ölçülü İnternet kullanımının devrilmesine yardımcı oldu ve NSA gözetimine karşı mücadelede sürekli bir haçlı. Onlar bir yorulmak bilmeyen kampanya her yerde tüm çevrimiçi özgürlükler için.

Son OpenMedia kampanyaları arasında Bağlantıyı Kaydet, Gizliliği Durdur ve Sahte İnternet Yok.

Bağlantıyı Kaydet, Köprü Vergisi Yok

Bağlantıyı Koru, interneti kullanan herkesi etkileyecek geniş bir yeni köprü ücreti için AB'deki tekliflere karşı itmek için kullanılan bir kampanyadır. herkes.

AB önerisi, telif hakkı kurallarını köprülere genişletmeyi planlıyor ve büyük yayıncılara içeriğe bağlantı için işletme ücretleri alma hakkı veriyor.

AB dışında yaşayabilir ve politikanın sizi etkilemeyeceğini düşünebilirsiniz. Ama yanılıyorsun. AB, küresel İnternet trafiğinin kabaca beşte birini temsil etmektedir. AB'de yaşamasanız bile, favori web sitelerinizden bazıları kesinlikle.

Bağlantılar çevrimiçi ifade özgürlüğü için çok önemlidir ve onları sansürlemek bildiğimiz gibi Web'i kıracaktır..

Bağlantısız Web, yolsuz bir dünya gibidir.

Bağlantılar, bizi dünyanın gördüğü en büyük insan bilgi ve deneyimleri koleksiyonuna erişmeye teşvik eden şeydir. Bu AB önerisi, özünde İnternetin harikalarının çoğunu kilitlemek istiyor.

İnternet özgürlüğüne hakaret etmek için çok geç değil, ama kontrolden çıkmadan önce harekete geçmemiz gerekiyor. Vergi bağlamak için HAYIR demek için Bağlantıyı Kaydet ifadesini imzalayın.

Gizliliğin TPP ile Mücadelesini Durdurun

“Dünya tarihindeki en büyük ve en gizli anlaşma” Trans-Pasifik Ortaklığı'na (TPP) karşı gizlilik kampanyalarını durdurun.

Beş yıl süren gizlilikten sonra, TPP bürokratları nihayet bu acımasız küresel anlaşmayı yayınladılar ve uygulandığında TPP Web'i sansürleyecek, çevrimiçi etkinlikleri cezalandıracak ve İnternet kullanıcılarının parasına mal olacak. TPP, özellikle telif hakkı şartları arasında daha sert fikri mülkiyet yasalarını barındıracak.

Üç milyondan fazla insan TPP gizliliğine karşı OpenMedia Stop the Secrecy dilekçesini imzaladı, ancak son darbeyi yapmanın zamanı geldi.

Sesinizi duyurun ŞİMDİ ve Ticaret Bakanlarının TPP’nin İnternet sansür planını bir kez ve herkes için reddetmesini istemek.

Facebook’un Internet.org’unda Sahte İnternet Kullanmıyor

Artık hepimiz Zuckerberg'in İnternet.org platformunun gerçek İnternet olmadığını biliyoruz. Ve dünyadaki İnternet kullanıcıları, etkisini iyilik için kullanmayı ve sahte bir taklit değil, gerçek bir açık İnternet'i teşvik etmeyi tercih ediyordu..

Internet.org, seçilen hizmetlerin diğerlerine göre önceliklendirildiği yarı Internet'e erişim sağlar. Program, inovasyonu, özgür ifadeyi ve çevrimiçi gizliliği tehdit ediyor; ve dünyanın sevdiği web sitelerinin, uygulamaların ve hizmetlerin çoğunun eşit şartlarda herkese sunulmasını engeller.

Dünya çapında milyonlarca insanın yanında durun ve Zuckerberg'in No Fake Internet dilekçesini imzalayarak ücretsiz ve açık bir İnternete erişimi kısıtlamayı durdurmasını talep edin.

Bir Kişi Fark Yaratabilir

OpenMedia, 2008 yılında Vancouver merkezli İnternet hakları savunucusu Steve Anderson tarafından kuruldu. Her şey sıradan bir adamın harekete geçme kararı ile başladı.

Herkes bir noktada “Ama bir kişi ne yapabilir?” Diye sordu. Bu retorik gibi görünüyor, ama Steve Anderson aslında bir cevap verdi:

“Hepimizin bu hareketlere getirebileceğimiz bir şey var ve hepsini bir araya getirebildiğimizde daha da güçlüyüz.”

Belki de hepimizin bir fark yaratmaya karar vermesinin zamanı geldi.

ExpressVPN ve OpenMedia internet baskısına karşı birleşiyor
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.