Kız İzciler, bir sonraki siber güvenlik uzmanları dalımız.

yeşil bir arka plan ile bir bulutun üzerinde kız izciler logo

İzci Kızların bu günlerde hangi rozetleri topladığını biliyor musun? Artık sadece Hiker, Arkadaş edinmek ve Cookie CEO'su değil. 2012 yılında piyasaya sürülen, şimdi çekirdek bir Kız İzcileri dalı olan STEM'e (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) güçlü bir şekilde odaklanarak, kızları hayatlarının başlarında mühendislik ve programlamaya dahil etmeyi amaçlayan girişimler var. Ve 2018'de GSUSA'daki yenilikler neler? Siber Güvenliğin Hızlı Büyüme Alanı.

İzcilerin bilim ve teknolojiye yeni odaklanması

2017 yılında Kız İzciler, Code.org, SciStarter ve diğer yetkili şirketlerle işbirliği yaparak STEM parkurlarında (Mühendislik: Mühendis Gibi Düşünün ve Bilgisayar Bilimi: Programcı Gibi Düşünün) birikimli rozetler yayınladı.

Bu yıl, STEM şubesine Eylül 2018'de başlayacak en az 18 yeni Siber Güvenlik rozeti ile bir çentik açıyorlar. Siber güvenlik rozetleri ve ilgili parça, küresel bir siber güvenlik lideri Palo Alto Networks ile birlikte geliştirildi..

Yeni Siber Güvenlik rozetleri, bir roket bilimcisi ve Girl Scouts ABD'nin CEO'su Sylvia Acevedo tarafından yönetilen bir girişimi işaret ediyor. İle dünyadaki siber güvenlik profesyonellerinin sadece% 11'ini oluşturan kadınlar, Acevedo bu rakamı ters çevirmek istiyor.

NBC News ile yaptığı röportajda Acevedo, İzcilerin “artan veri ihlali, hack ve kimlik hırsızlığı tehdidini üstlenmek” için tasarlandığını ve bu günlerde kızların gerçekten ilgilendiğini açıklıyor “Çevrimiçi kimliklerini korumak, göz atarken kendilerini nasıl korumak, bilgisayarlarını, aile ağlarını saldırıya karşı korumak.”

Şu anda, kızlar ülke genelinde yayınlanmadan önce programı deniyorlar. Şu anda katılan 9 yaşındaki çocuklardan birinin sözleriyle, “İnsanların güvende olmasına yardımcı olmak, Kız İzcileri'nin yaptığı şeydir!”

Siber güvenlik rozetleri Kız İzciler için yeni bir geleceğe işaret ediyor

Yeni Siber Güvenlik rozetleri, kızları teknolojiye yerleşmiş geleceklerine uyarlamak için Netiquette, Web Sitesi Tasarımcısı ve Programlama Robotları (yukarıda gösterilen) ve Bilgisayar Uzmanı, Mucit ve Eğlence Teknolojisi gibi mevcut teknoloji rozetleriyle birlikte duracak.

Bu kızların siber savunucularımız olduğunu görmek heyecan verici olacak

- Rinki Sethi, Palo Alto Networks, Kız İzciler Siber Güvenlik Program Tasarımcısı

İzcilerin misyonu iç G.I.R.L'yi serbest bırakmaktır. (Go-getter, Innovator, Risk-alıcı ve Lider olarak) üyelerdir ve sadece konuşmayı konuşmazlar. Geçmiş rekorları etkileyicidir ve bir zamanlar Kız İzcileri olan üç eski devlet sekreteri ve daha önce Kız İzci monikerini taşıyan kadın ABD senatörlerinin% 73'ü.

Kız İzciler'deki özel siber güvenlik yolu, yeni nesil siber güvenlik uzmanlarını şekillendirmeyi umuyor - heyecan verici bir teklif.

Çevrimiçi güvenlik ve gizliliğin geleceği

Burada ExpressVPN'de güvenlik ve gizliliğe odaklanan topluluk girişimlerine katılmayı da seviyoruz. Şu anda 2018 ExpressVPN Gizlilik Gizliliği Bursumuz için başvurular açık. Harika bir 5.000 $ nakit ödül kazanma ve çalışmanızı birden fazla iletişim platformunda görüntüleme şansı ile bu, öğrencilerin çevrimiçi gizlilik tartışmasına tam olarak katılmaları için bir fırsattır..

Herkesi (Kız İzciler, gizlilik meraklıları, kanaat önderleri ve tomurcuklanan gazetecileri) başvurmaya teşvik ediyoruz.

Komut satırına ateşli, bilgili, aydınlatıcı bir parça yazın:

“Tüm dünya liderlerinin birleşik güçlerine sahip olsaydınız, gelecek nesillerin gizlilik hakkına sahip olmasını sağlamak için 10 yıllık planınız ne olurdu?”

İyi bir cevabınız olduğunu düşünüyorsanız daha fazla bilgi için burs sayfamıza göz atın. 31 Ağustos 2018'de kapanış başvuruları.

Kız İzciler, bir sonraki siber güvenlik uzmanları dalımız.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.