הדרכים הטובות ביותר לאבטח את Bitcoins שלך

אבטח את ה- Bitcoins שלך!

לא רק שערכו של ביטקוין עלה בשנה האחרונה, אלא שגם האפשרויות הזמינות לאחסון ביטקוין גדלו. הבחירה יכולה להיות מאיימת במיוחד עבור טירוני ביטקוין.

לא משנה מה תבחרו, עם זאת, תמיד יש פיתרון בין נוחות וביטחון. ולמרות שפרטיות היא גם גורם, כאן אנו מניחים שאינך מוכן לעשות את הצעד הנוסף של אנונימוס ומיגור מוחלט של המסלול הכלכלי שלך..

(מי שמעוניין להשתמש בביטקוין באנונימיות מלאה, עיין במדריך של ExpressVPN לאנונימיות ביטקוין, הכולל הדרכה שלב אחר שלב.)

סיווגים של עסקאות ביטקוין

ניתן לחלק את השימוש בביטקוין לשני משתנים עצמאיים: “נפח עסקה” ו”ערך עסקה. “בין אם ערכים אלה גבוהים הם שינויים נמוכים אשר ארנק הביטקוין הכי מתאים לך.

“נפח עסקה” הוא שיעור עסקאות הביטקוין שאתה מבצע. פירוש הדבר יכול להיות עסקה אחת ביום, או רק שבוע בשבוע. מה שנחשב לגבוה או נמוך הוא המקרה הזה שרירותי למדי.

“ערך עסקה” הוא ערך הביטקוין של עסקה נתונה. מה שמגדיר ערך ביטקוין גדול הוא דו משמעי באופן דומה. כלל אצבע טוב הוא ששווי עסקה נמוך הוא פחות או שווה לסכום הכסף שיהיה לכם נוח להעביר ככסף מזומן בכיס. כל דבר גדול מזה עשוי להיות בעל ערך גבוה.

ארנקי ביטקוין מרובים עשויים להיות הפיתרון הטוב ביותר עבורך

אין שום צורך שתגביל את עצמך לפיתרון פשוט. אולי הדרך בה אתה משתמש בביטקוין כוללת את כל מקרי השימוש המפורטים להלן, כגון תשלומים קטנים רגילים, תשלומים גדולים רגילים והשקעות לטווח הארוך.

השתמש בכמה אפשרויות במקביל כדי להפיק את המרב מהשמירה על נגישות וביטחון של Bitcoins.

מצא את הפתרון לביטקוין עבורך

אבטח את ה- Bitcoins שלך עם מספר ארנקים

אם אתה מבצע עסקאות רבות בעלות ערך נמוך

ארנק נייד

אם אתה מבצע עסקאות רבות עם ערך נמוך (למשל מכיוון שאתה משתמש בעיקר בביטקוין בכדי לקנות גרביים, תה או VPN), עליך להשתמש בארנק נייד שאתה שולט בו על המקשים.

עם ארנק נייד, Bitcoins שלך תמיד נגישים כל עוד יש לטלפון שלך כוח. אם אתה משתמש בסמארטפון מודרני עם מערכת הפעלה מעודכנת, Bitcoins שלך מאובטחים. אל תשכח לגבות את ביטוי הזרע שלך על פיסת נייר ולאחסן את הנייר איפשהו בצורה בטוחה! עיין בהמלצות שלנו לארנקי אנדרואיד ו- iOS.

אם אתה מבצע עסקאות רבות בעלות ערך גבוה

ארנק חומרה

אם הרבה כסף עומד על כף המאזניים, כמו אם אתה מנהל עסק שעוסק הרבה בביטקוין, או בגלל שאתה משלם לחלק מצוות העובדים שלך בקריפטוקרטור, אז אתה צריך ארנק חומרה. ארנקי חומרה נראים כמו מקלות USB ומאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך לביטקוין בשבב מיוחד, בדומה למובלעת המאובטחת באייפון.

אפילו אם הטלפון או המחשב שלך ייפרצו, ארנק החומרה שלך לא ישפיע. מכיוון שהארנק מוגן באמצעות סיסמה, מישהו שגונב או מוצא את הארנק לא יוכל לגשת אליו.

שלא כמו כל האפשרויות האחרות, ארנקי חומרה עולים כסף, החל מ- 29 אירו עבור ארנק המזון הזול ביותר, ועד 99 דולר ארה”ב עבור טרזור, המשמש גם כמפתח FIDO U2F.

כמו בארנקים אחרים, עליך לאחסן גיבוי של הזרע שלך על פיסת נייר איפשהו ולהשאיר אותו במקום בטוח. ככה, אם אתה מאבד את ארנק החומרה שלך, אתה לא מאבד את Bitcoins שלך.

אם מבצעים מעט עסקאות בעלות ערך גבוה

ארנק נייר

אם יש לך חיסכון משמעותי בביטקוין שאתה לא צריך לבזבז או לעבור בתדירות גבוהה, אז ארנק נייר הכי מתאים לך. אל תשתמש בשירות מקוון כדי ליצור את ארנק הנייר, אלא צור בעצמך אחד כזה.

האפשרות הבטוחה ביותר היא להשיג לעצמך עותק של מערכת ההפעלה TAILS, שמגיע עם ארנק הביטקוין אלקטרום המותקן. לזחול מתחת לשמיכה או לאוהל, לאתחל אותו וליצור ארנק ביטקוין. אתה כותב את הזרע על פיסת נייר ומכבה את המחשב.

מכיוון ש- TAILS כברירת מחדל לא שומר נתונים על מקל ה- USB שלך ומנגב את ה- RAM הפנימי, לא נותרו עקבות מזרעך במחשב. כל עוד אתה יכול לאבטח את הנייר, Bitcoins שלך מאובטחים. עיין בטיפים לאבטחת ביטקוין של ExpressVPN!

כדי לשלוח את ה- Bitcoins שלך, תצטרך שוב לאתחל למופע TAILS ולשחזר ארנק באמצעות הזרע מהנייר שלך.

אם מבצעים מעט עסקאות בעלות ערך נמוך

ארנק מקוון

אם אתה שומר רק על כמות קטנה של ביטקוין ולעיתים רחוקות מבזבז אותם, עיין בשירות ארנק מקוון, כמו Blockchain.info (יש להם גם אתר בצל!).

שלא כמו בארנק הנייד שלך, לא תצטרך לדאוג מה יקרה כשמחליפים מכשירים. אתה יכול להיכנס לחשבונך באמצעות כתובת דוא”ל וסיסמא. כשאתה נרשם, עיין בזהירות באפשרויות האבטחה כדי לנעול את חשבונך מהאקרים תוך שמירה על נגישות עבורך. רעיון טוב להשתמש בסיסמה חזקה ובניהול סיסמאות!

ארנקי ביטקוין רבים לשימושים רבים

ישנן דרכים רבות להשתמש בביטקוין, וכמה דרכים לשמור עליהם. היה מודע למה אתה רוצה להשתמש ב- Bitcoins שלך, וכמה הם צריכים להיות נגישים. לעיתים קרובות יש חילוף בין נגישות לביטחון, אך על ידי פיזור Bitcoins שלך על ארנקים שונים אתה יכול למצוא את המצב האופטימלי!

הדרכים הטובות ביותר לאבטח את Bitcoins שלך
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.