מדוע לא יהיה מנוי ExpressVPN לכל החיים

expressvpn-cyber-m

אתה מקבל את שירות ה- VPN שאתה משלם עליו

ב- ExpressVPN, מצוינות השירות היא בעלת חשיבות עליונה. התחייבנו: אין גימיקים שיווקיים ושום פריצה על איכות השירות. אי פעם.

תעריף מוזל פירושו שירות מוזל. ExpressVPN ימשיך להשקיע בפרטיותך ובביטחונך באמצעות שלל יוזמות שספקים פחותים פשוט לא יכולים להתמודד איתן. גלישה פרטית, DNS בהפעלה עצמית כל שרת, הצפנת אפליקציות ותעודה מהמחלקה הטובה ביותר, ותמיכה בצ’אט חי, רק כדי להזכיר כמה.

מנוי לכל החיים פירושו היעדר הכנסות ממושכות; זו עובדה בלתי ניתנת לערעור. ספקים המריצים את הדגם הזה צריך לחתוך איפשהו – צפו לתכונות אבטחה נחותות ושירות לקוחות לא מקצועי (או שאינו קיים).

אינספור אנשים הוטמעו במנויים לכל החיים ונעלמו ללא סיפוק או מרגישים כאילו הם נקרעו ממש.

דוגמאות אמיתיות לבעיות הטמונות בהרשמות VPN לכל החיים:

להיזהר מנויים לכל החיים
שירות רע-vpn
הערה: כל אלה הם 100% פוסטים אמיתיים ממשתמשי VPN אמיתיים. זהויות טשטשו כדי להגן על זהויות אינדיבידואליות.

מפעילי VPN מסוג Fly-by-Night ייקחו את הכסף שלכם ויתמודד

אם חברה אינה מייצרת הכנסות מלקוחות משלמים, עליה למצוא זרמי הכנסה אחרים ומחמירים יותר. מפעילי VPN מסוג Fly-by-night עשויים לגייס הכנסות נוספות על ידי מכירת יומני משתמש וכתובות IP לצדדים שלישיים, מה שמביס לחלוטין את הנקודה שיש להם VPN.

תוכנית פונזי?

מנויים לכל החיים יוצרים תקורה לכל קיומה (וכנראה הקצר) של החברה המציעה אותה. הדרך היחידה שניתן לקיים חשבון קיים היא להירשם ללקוח חדש למנוי לכל החיים. מודל עסקי זה אינו בר-קיימא לחלוטין, כפי שהוכח פעמים רבות בעבר.

יכול להיות שהזרם הראשוני של מזומנים יספיק בכדי לקנות כמה יאכטות לפני שהחברה בהכרח תתרסק, אבל זה כמעט לעולם לא עסקה טובה לטווח הארוך עבור הלקוח.

  גניבה מהשמיים: האם גניבת נתוני הטלפון הסלולרי יכולה להשפיע עליך?

כמה זמן הוא מנוי לכל חיי VPN??

האם תשמח לצאת למנוי “לכל החיים” שנמשך רק כמה שנים?

מה קורה אם החברה המציעה את המנוי פושטת רגל? חמור מכך, מה אם החברה נרכשת? לא רק שהנתונים שלך יהיו בידי צד שלישי, אלא שהעברות בעלות עשויות לא לספק את המשך שירותי ‘אורך החיים’..

כמה מנויים נוספים שאינם מרוצים ל- VPN לכל החיים:

vpn-scam

בכל פעם שאתה נכנס למינוי VPN לכל החיים, אתה משתמש בשירות שהספק לא מקבל יותר הכנסות ממנו. אתה הופך למתח על משאבים, משקל מת, ולמען האמת, הם היו מעדיפים שתפסיק להשתמש בו.

ExpressVPN מעריך את לקוחותיו ועובד קשה כדי לשמור עליהם, וזו הסיבה שאנחנו כל הזמן משקיעים באפליקציות חדשות, ממשק משתמש טוב יותר וביטחון חזק יותר..

במילים פשוטות; אין מנוי ExpressVPN לכל החיים, ולעולם לא יהיה.

האם יש לך הערות או הצעות לשיפור השירות של ExpressVPN? השאירו תגובה למטה או צרו קשר עם התמיכה עוד היום.

מדוע לא יהיה מנוי ExpressVPN לכל החיים
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.