סקר ExpressVPN מגלה כי האמריקאים בכלל דואגים לפרטיות

איור של נשר המכסה את עיניו.

סקר מייצג, שהוזמן על ידי ExpressVPN ונערך על ידי Propeller Insights, הניב תוצאות מפתיעות רבות תוך אישור של חלק מהחשדות בענף והציבור.

למעלה מ -1,000 אנשים המייצגים את הגיל, המגדר וההתאמה הגאוגרפית של ארצות הברית נשאלו על החוויות והדאגות שלהם בנוגע לפרטיות וטכנולוגיה מקוונת..

השימוש ב- VPN גבוה

בסקר, 29.3% מהנשאלים אמרו שהשתמשו ברשת פרטית וירטואלית או ברשת פרוקסי. הסיבות לשימוש ב- VPN הן רבות אך הן מתחלקות לשלוש קטגוריות עיקריות:

לגישה לתוכן

בקרב אלו שהשתמשו ב- VPN, 26.7% משתמשים בה כדי לגשת לרשת הארגונית או האקדמית שלהם, 19.9% ​​כדי לגשת לתכנים שאינם זמינים באזורם, ו- 16.9% כדי לעקוף צנזורה.

כדי למנוע מעקב

הסיבות הפופולריות ביותר לשימוש ב- VPN קשורות למעקב, כאשר 41.7% מהנשאלים שואפים להגן מפני אתרים שרואים את ה- IP שלהם, 26.4% כדי למנוע מספק שירותי האינטרנט שלהם לאסוף מידע ו -16.6% להתגונן מפני המקומיים שלהם. ממשלה.

כדי להישאר בטוחים באינטרנט

מעל 50% משתמשים ב- VPN כדי להגן מפני איומי אבטחה, כאשר הסיכונים הכרוכים בשימוש ב- Wi-Fi ציבורי (50.8%) וההאקרים (51.1%) הם סיבות טובות לא פחות לאנשים להשתמש ב- VPN.

אנשים מאמינים במכשירים הניידים שלהם

בדרך כלל אנשים בוטחים בטלפונים הניידים שלהם. רק 30.5% ממשתמשי אנדרואיד בטוחים "לא בכלל" או "לא ממש" במכשירים שלהם. iOS משתפרת מעט יותר, כאשר 27.4% מהמשתמשים מביעים חוסר אמון.

אנשים פחות דואגים לשדר את המיקום שלהם מאשר את דבריהם: משתמשים נוטים הרבה יותר לאפשר לאפליקציות בטלפונים או בטאבלטים שלהם לגשת למיקום שלהם (78.7%) מאשר להשתמש במיקרופון (58.9%).

משתמשי מכשירים חכמים חוששים מפריצות

התקנים שהם, בנוסף לפונקציונליות הליבה שלהם, מחוברים לרשת ומצוידים בחיישנים כמו מצלמות או מיקרופונים בדרך כלל מתוארים כ"חכמים ".

כחלק מהפונקציונליות שלהם (ידועה או לא ידועה למשתמש), הם מתקשרים לרוב עם היצרן ושולחים נתונים לשרתים מרוחקים. חלקם עשויים להיות בשליטה מרחוק על ידי המשתמש - ואולי גם צדדים שלישיים בלתי מורשים, אם הם אינם מחוברים כראוי.

כמעט רבע (24.8%) מהנשאלים בסקר אינם מחזיקים כלל במכשירים חכמים, בעוד שכמעט רבים (24.4%) תמיד מכבים את המיקרופונים של המכשירים שלהם אם הם לא משתמשים בהם. עם זאת, חמישית (21.2%) אומרים שהם תמיד משאירים את המיקרופון.

המספרים דומים לשימוש במצלמה. עם הנתונים הללו, יחד עם מספר האנשים שאינם יודעים אם למכשירים שלהם יש מיקרופון או שרק לעתים רחוקות מכבים אותו (29.6%), אנו יכולים להסיק שכמחצית מהאוכלוסייה אינה מעריכה את הפרטיות. עם זאת, 85% אומרים שהם מודאגים מאוד (24.7%), מאוד (23.4%), או מעט (28.0%) לגבי מכשירים חכמים המפקחים על הרגלים אישיים שלהם..

אבל הרבה יותר אנשים מודאגים מפריצה. רק 19.4% אינם מודאגים מכך שתוקף רשת יכול לחטוף ולשלוט ביעילות על שליטה במכשירי בית חכם, כאשר 50.5% הם "קיצוניים" או "מודאגים מאוד."

גוגל מסית פחד מרגל

אמריקאים אינם מודאגים כל כך מכך שהממשל שלהם מרגל אחריהם כפי שמקובל להניח. בקרב הנשאלים, 15.9% טענו שהם חוששים ממעקב ה- FBI ורק 6.4% חוששים שה- NSA ירגל אחריהם..

אנשים מודאגים ללא ספק מאיסוף המידע של ספקי האינטרנט (23.2%) ופייסבוק (20.5%). ריגול בגוגל מדאיג יותר עבור אנשים (5.9%) מאשר חטטנות של מעסיקים (2.6%) או בני משפחה (5.1%).

אהבתי פייסבוק שווים את זה

מהסקר עולה כי 46.7% מהאנשים לא אכפת להם שאפשר להשתמש בהם בפייסבוק כדי לקבוע אוריינטציה פוליטית, מעט פחות מ- 49.2% שלא דואגים שהנטייה המינית שלהם ידועה.

התערבויות ומדיניות ממשלתית

נייטרליות נטו ממשיכה להיות פופולרית (70% יותר מהנשאלים תומכים בה ולא אז), אבל 51.4% אומרים שהם לא יודעים על זה מספיק כדי ליצור דעה.

על פי הסקר, 82.9% גם סבורים כי הקונגרס צריך לחוקק חוקים המחייבים את חברות הטכנולוגיה לקבל אישור לפני שהם אוספים נתונים אישיים. אפילו יותר מכך, 85.2% סבורים שצריכים להיות קנסות עבור חברות שמאבדות את נתוני המשתמשים, ו -90.2% סבורים כי צריכות להיות קנסות נוספים אם נעשה שימוש לרעה בנתונים. מבין הנשאלים, 47.4% סבורים כי הקונגרס צריך להרחיק לכת כמו פירוק פייסבוק וגוגל.

שני שלישים מהאמריקנים תומכים בחוקים שיחייבו פלטפורמות פורנוגרפיה כדי לוודא שהמשתמשים הם מעל גיל 18 לפני שהם מאפשרים להם להשתמש באתר, כפי שקורה בבריטניה. חסימות תוכן לא תומכות ברובם אך ממשיכות להיות פופולריות ב 42.3%.

במבט קדימה, כשנשאלו באילו 2020 מועמדים לנשיאות דמוקרטים סומכים האמריקנים כדי להגן על הנתונים שלהם באינטרנט, ציין שפרק הפרטיות ברני סנדרס השיג 26% מהקולות.

 • 26% אמרו ברני סנדרס
 • 24% אמרו ג'ו ביידן
 • 13% אמרו Beto O'Rourke
 • 12% אמרו אליזבת 'וורן
 • 10% אמרו קמלה האריס
 • 9% אמרו קורי בוקר

 
בנוסף, כשנשאל אילו 2020 מועמדים לנשיאות דמוקרטיות אמריקאים הכי סומכים על מנת לשמור על אינטרנט חופשי ופתוח, ברני סנדרס הציג שוב את הסקר.

 • 29% אמרו ברני סנדרס
 • 20% אמרו ג'ו ביידן
 • 13% אמרו אליזבת 'וורן
 • 12% אמרו Beto O'Rourke
 • 12% אמרו קמלה האריס
 • 10% אמרו קורי בוקר

לאמריקאים אכפת מפרטיותם

בניגוד להנחות הרווחות, האמריקנים נוקטים אמצעים אמיתיים ויעילים כדי להתמודד עם פלישות הפרטיות שלהם.

עם זאת, אנשים אינם מודאגים מהממשלה, אלא ספקיות ספק שירותי האינטרנט וחברות המדיה החברתית. יש גם תמיכה מוחלטת להגביל את היכולת של חברות טק לאסוף ולהשתמש בנתונים אישיים, כאשר חלקן מרחיקות לכת ככל שיהיו רוצים לסנן יותר תוכן ומגבלות גיל..

צפה בנתונים הגולמיים כאן.

סקר ExpressVPN מגלה כי האמריקאים בכלל דואגים לפרטיות
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.