מדריך ExpressVPN לסיסמאות חזקות יותר – חלק 2 (מנהלי סיסמאות)

מדריך ExpressVPN לסיסמאות חזקות יותר - חלק 2 (מנהלי סיסמאות)

זהו חלק 2 בסדרת הסיסמאות החזקה שלנו. לחלקים האחרים, לחץ למטה:

חלק 1 (אימות דו-גורמי)
חלק 3 (כלי תוכנה)

בחלק 1 של המדריך שלנו לחיזוק סיסמאות, הסברנו אימות דו-גורמי וכיצד הוא יכול להגדיל משמעותית את האבטחה של חשבונותיך..

עם זאת, אימות דו-גורמי אינו מוצע על ידי כל ספקי השירות, והוא עדיין מחייב אותך לזכור סיסמאות מרובות. כלי שימושי מועיל לזכור כמה סיסמאות ארוכות, אך אם יש לך הרבה חשבונות, זה יכול להיות קשה לזכור את כל פרטי הכניסה השונים שלך. זה המקום שמנהל סיסמאות שימושי.

מנהל סיסמאות הוא תוכנית או שירות שיוצר ואוחסן סיסמאות ארוכות, אקראיות וייחודיות. אינך צריך לזכור אף אחת מהסיסמאות הללו. במקום זאת, אתה משתמש בסיסמת יחיד אחת כדי לאמת את עצמך למנהל הסיסמאות, אשר יאכלס אוטומטית את שדות הכניסה לחשבון עבורך..

מדוע סיסמאות חזקות חשובות

באופן כללי, סיסמאות צריכות להיות ארוכות ואקראיות, אחרת ניתן לנחש אותן בקלות. אך הם חייבים להיות גם יחודיים, אחרת מסד נתונים יחיד עם סיסמאות שהודלף יכול לפגוע במגוון רחב של חשבונותיך. (כדי ליצור סיסמה מאובטחת באמת, שקול להשתמש במחולל הסיסמאות האקראי של ExpressVPN.)

אנשים רבים משתמשים ב"מערכות סודיות "בכדי לייצר סיסמאות ייחודיות במהירות, אולי על ידי שילוב של מחרוזת תווים גנרית עם שם או כתובת האתר של השירות בו הם משתמשים (כמו" g1 m2 a3 i4 l5 "עבור חשבון ה- Gmail שלהם). אמנם הדבר עשוי לעזור כנגד פריצה של כוח אוטומטי או ברוט, אך הדבר לא יעצור התקפה ממוקדת.

אם אתה משתמש בשיטה זו ואחד מחשבונותיך נפגע, קל מאוד לתוקף לפתח את המערכת ולהחיל אותה על כל החשבונות האחרים שלך..

קל גם לשכוח שסיסמאות גלויות למנהלי אתרים. אם אתה מרומה להירשם לשירות שמנוהל על ידי תוקף, סביר להניח שהם יוכלו להבין את המערכת שלך ולפשר את כל חייך הדיגיטליים.

מנהל סיסמאות הוא פיתרון קל לבעיה זו, ולעיתים קרובות עדיף בהרבה על זכירת מגוון רחב של סיסמאות נפרדות.

בואו נסתכל על כמה מנהלי סיסמאות פופולריים, ואת המקומות הטובים ביותר להשתמש בהם.

LastPass: מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור הדפדפן שלך

LastPass מצפין סיסמאות במכשיר שלך ומסנכרן אותן לענן, מה שהופך אותן לנגישות בקלות בכל המכשירים שלך.

LastPass אינו קוד פתוח, אך הוא מבוקר באופן קבוע. סדרת תקריות קטנות הדגישה את הסיכון הקשור לאחסון הסיסמאות שלך בענן, אם כי תוכנת LastPass עד כה הראתה עצמה כעמידה בפני התקפות, והמערכת נוחה במיוחד למשתמשים קצה..

אתה יכול להתקין את LastPass כתוסף לדפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. אפליקציות LastPass זמינות גם עבור כל מערכות ההפעלה הגדולות הסלולריות, כולל Windows Phone ו- Firefox Mobile.

ל- LastPass יש גם כלי המאפשר גישה לא מקוונת לסיסמאות שלך. הכלי, LastPass Portable, מאפשר לך לקחת איתך את כל הדפדפן שלך על מקל USB, כולל את כל הסימניות והתוספים שלך, ומגן עליהם באמצעות סיסמת המאסטר שלך. זה נהדר אם אתה צריך לגשת לסיסמאות שלך תוך כדי תנועה, אך איבוד מקל ה- USB שלך עלול לסכן את כל הסיסמאות שלך - אם ניתן לנחש בקלות את סיסמתך..

כדי להירשם ל- LastPass, הזן את כתובת הדוא"ל שלך ובחר סיסמת אב. אם תשכח את סיסמת האב הזו תאבד את כל הסיסמאות האחרות שלך, אז היזהר!

הורד את תוסף הדפדפן לבחירתך (תוכל למצוא את האפשרויות והקישורים שלך כאן) והיכנס.

LastPass יופיע בשורת המצב של הדפדפן שלך. על ידי לחיצה על הסמל תוכלו לשנות את ההגדרות שלכם, לאחזר סיסמאות או ליצור סיסמאות מאובטחות. יש גם טופס מילוי אוטומטי, שהוא נוח במיוחד.

LastPass היא תוכנת freemium, כך שאם תרצה להשתמש בה במכשירים מרובים, או להשתמש בתיקיות משותפות, תצטרך להירשם לתכנית הפרימיום של LastPass, שעולה 24 דולר לשנה.

הכניסה האחרונהLastPass - בחירה טובה עבור הדפדפן שלך.

KeePassX: מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור רוב שולחנות העבודה

KeePassX הוא מנהל סיסמאות בקוד פתוח והוא הכלי המהימן של מפתחי ה- Tails. מערכת ההפעלה המודעת, החוץ-מהקופסה הזו, מודעת לפרטיות משמשת את אוהבי אדוארד סנודן ולורה פואטרה. אם אתה משתמש באופן קבוע בזנבות, או סומך רק על עצמך, זהו מנהל הסיסמאות עבורך.

KeePassX החלה את דרכה כגרסת הלינוקס של KeePass אך מאז התפתחה לפיתרון גם עבור משתמשי Windows ו- Mac. KeePass עדיין בסביבה והתרחבה גם משוק הפלטפורמה היחיד המקורי שלה. שתי הגרסאות מומלצות. יש הרבה מהדורות KeePass לא רשמיות, כולל אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד. הערכת האבטחה של כל מהדורה לא רשמית היא לרוב קשה ועתירת זמן, אפילו למשתמשים מנוסים, לכן המלצנו להקפיד על תוכנה מבוקרת ובדוקה היטב..

מקור פתוח אינו אומר שהתוכנה מאובטחת לחלוטין, ודיווחו על שפע של פגיעויות קטנות הן עם KeePass והן עם KeePassX. עם זאת, שני הכלים הם תוכנה נהדרת, במיוחד משום שהם מתפקדים ללא צורך להירשם לשירות.

KeePassX מאחסן את הסיסמאות שלך בבסיס נתונים, שהוא מצפין באמצעות הסיסמה שלך. בסיס נתונים זה הוא קובץ יחיד שתוכל לשמור על מקל USB, לגבות בענן או לשלוח לעמית אמין..

שיתוף סיסמאות של KeePassX באופן סלקטיבי (במקום שיתוף של כולם בבת אחת) אפשרי על ידי שימוש במאגרי מידע נפרדים, אך זהו אינו התהליך החלק ביותר. לאחר שתחליטו אילו סיסמאות תרצו לשתף, עליכם להעתיק אותם למסד נתונים נפרד של KeePassX ואז לשתף את קובץ בסיס הנתונים הזה עם GitHub, Dropbox או שירות דומה. למרות שבכל פעם שמסד הנתונים של הסיסמאות מתעדכן ב- KeePassX, יהיה עליכם לשתף מחדש את בסיס הנתונים. שמירת קבצי הסיסמה שנבחרו בסנכרון וללא סכסוך יכולה להיות קשה, וזה הופך במהירות לא מעשי עבור מספר משתמשים.

אם אתה משתף סיסמאות נבחרות עם מספר משתמשים, ייתכן שתרצה לשקול אפשרויות קלות יותר. בין המכשירים הנפרדים שלך, לעומת זאת, מדובר בתהליך פשוט מספיק עם KeePassX.

מחולל KeepassKeePassX מגיע עם מחולל סיסמאות מובנה חזק.

1 סיסמה: המנהל הטוב ביותר עבור iOS, OS X ואנדרואיד

אם אתה חי בעיקר את חייך בנייד, 1Password הוא כנראה הבחירה מספר 1. האינטגרציה עם אנדרואיד ובמיוחד iOS (כולל Apple Watch) מהשורה הראשונה, ותמצאו את עצמכם נכנסים בקלות לכל היישומים המועדפים עליכם (כל עוד הם תומכים ב- 1Password) מבלי שתצטרכו לזכור דבר.

יישומי פלאגין זמינים עבור דפדפני Chrome, Firefox, Opera, ו- Safari, בהם תוכלו להשתמש בכל פלטפורמות שונות.

ניסיון חינם למשך 30 יום זמין, אך בסופו של דבר תצטרך לרכוש מנוי שנתי או רישיון לכל פלטפורמה. מנויים שנתיים, המאפשרים גישה ל- 1Password בכל המכשירים הנתמכים, מתחילים ב -36 דולר ליחיד, או 60 דולר עבור "משפחה" של עד חמישה משתמשים. חבילות צוות ועסקים זמינות גם הן.

למרבה הצער, 1Password כבר לא מציע הדרכה ברורה לגבי דמי הרישיון באתר האינטרנט שלה. בדו"ח האחרון, רישיון ל- Windows או Mac במחיר של 50 דולר, ורישיון משולב לשימוש בשתי מערכות ההפעלה עלה 70 דולר..

פירוש הדבר שאם כל המשפחה שלך משתמשת במוצרי אפל, אתה יכול לכסות את כולם במחיר של 50 דולר. אבל אם לבן משפחה אחד היה מכונה Windows, היית זקוק גם לרישיון של Windows, מה שאומר שתצטרך להיפטר מהרישיון המשולב.

רישיונות אינם פוקעים לעולם, אך הם תקפים רק לגירסה הנוכחית של התוכנה. בעוד שבעבר 1 Password אפשרה למשתמשים שלה לשדרג בחינם, אין אחריות שהם ימשיכו לאפשר זאת בעתיד..

אמנם לא תיאלץ לשדרג כשיוצא גרסה חדשה, אך גרסה חדשה של מערכת ההפעלה שלך עשויה להפוך את גרסת ה- 1Password שלך בקלות לבלתי שמישה..

סיסמה חזקה גורמת לך להיות מאובטחת יותר

נסה את הבחירות המובילות שלנו כדי לגלות איזו מהן מתאימה לך ביותר. ואז התחל להעביר את השירותים שלך בהקדם האפשרי! סיסמה טובה יכולה לעשות דרך ארוכה לקראת שמירה על אבטחת המידע המקוון שלך.

זו עשויה להיות הזדמנות נהדרת לשנות גם את כל הסיסמאות הנוכחיות שלך!

תמונה ראשונה: מועדון הצילום djvstock / Dollar

מדריך ExpressVPN לסיסמאות חזקות יותר - חלק 2 (מנהלי סיסמאות)
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.