ארבעת האפליקציות הטובות ביותר לאבטחת תקינות של ה- iPhone שלך ​​בשנת 2018

אפליקציות האבטחה הטובות ביותר עבור iOS

תיק בית המשפט של אפל מול ה- FBI במרץ 2016 הבהיר כי לא קל לפרוץ לאייפון.

לצד העמדה התאגידית של אפל בנושא הפרטיות, למכשיר עצמו יש מספר תכונות הגנה, החל מקודדת הסיסמה ומגע המגע והפנים וכלה ב- iMessages מוצפנים. עם זאת, בהתחשב בכמות המידע הרגיש שאנשים מאחסנים במכשירי האייפון שלהם, אין זה מיותר להוסיף שכבת אבטחה נוספת.

יש הרבה אפליקציות שונות שבאפשרותך להשתמש בהן כדי להבטיח את האבטחה בטלפון שלך, אבל ExpressVPN הרתיח אותן בארבע קטגוריות. והחלק הטוב ביותר בכל האפליקציות הנסקרות כאן הוא כולם חופשיים!

אפליקציית האבטחה המולטי-משימתית הטובה ביותר

האיום הגדול ביותר על האייפון שלך הוא גניבה או אובדן. במקרים כאלה תרצו אפליקציה עם כיסוי 360 מעלות שתוכל לשחזר את הנתונים שלכם, לאתר את הטלפון שלכם ולהגן על מידע רגיש המאוחסן במכשיר שלכם..

הבחירה מספר 1 של ExpressVPN: כל הזמן

אפליקציית אבטחה עבור iPhone

עם ממשק מסודר ואינטואיטיבי, Keeply מציע קצת יותר מסתם כספת מאובטחת לנתונים שלך, כגון תמונות, סיסמאות או הערות..

מדיניות הבטיחות של Keeply מבטיחה שהנתונים שלך יאוחסנו רק בטלפון שלך ולא בענן, אם כי קיימת האפשרות לגבות אותם במחשב שנבחר..

ExpressVPN מעריך כי ניתן להשתמש באפליקציה במצב לא מקוון ואינו דורש שאף אחד מהנתונים האישיים שלך יפעלו - כגון מיקום או רשימת אנשי קשר..

Keeply מציע גם כמה תכונות נוספות נחמדות, כמו למשל תמונה הפולש שמצלמת כל אדם שמנסה לגשת לאפליקציה ללא הצלחה; ה- Fake Fake אשר, כאשר משתמשים בו, מראה את היישום ריק; והמנעול עם הפנים כלפי מטה, וזה בדיוק איך שזה נשמע.

המפתח: תצפית

אפליקציית אבטחה לתצפית עבור

Lookout היא אפליקציית אבטחה מסביב שיכולה לאתר את ה- iPhone שלך ​​למקרה שלא תעבור אותו לא נכון, להפעיל אזעקה למקרה של פעילויות חשודות ולהשבית את המכשיר שלך מרחוק. יש גם פונקציה מסודרת שתזיז את שעון Apple שלך ​​אם האייפון שלך יעבור מטווח Bluetooth.

לרוע המזל, רוב הפיצ'רים המגניבים עובדים רק אם יש לך Apple Watch, וזו הסיבה שה- Lookout מסיים שני.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר לאייפון שלך

מנהל סיסמאות טוב מאפשר ליצור סיסמאות חזקות לאפליקציות שלך המאוחסנות בבסיס נתונים מוצפן, המוגן באמצעות סיסמת אב..

לאחר הכניסה, מנהל הסיסמאות יכנס אוטומטית את הפרטים שלך באתרים שנשמרו, מה שהופך את הכניסה לנוחה ככל שהיא בטוחה.

הבחירה מספר 1 של ExpressVPN: LastPass

אפליקציית אבטחה אחרונה

LastPass הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הידועים ביותר, והממשק שלה מעסיק ספריית סמלי לוגו של אפליקציות כדי להפוך את מציאת האתרים המועדפים עליך למשתמטת..

כמו רוב המתחרים שלהם, LastPass מאבטחת נתונים עם הצפנה של 256 סיביות, כמו גם טביעת אצבע ואימות דו-גורמי. הפונקציות הבסיסיות הן בחינם, אך תזדקק לגירסה בתשלום כדי לסנכרן את הנתונים שלך במספר מכשירים (אם כי המנוי הוא הזול ביותר בשוק - 12 דולר בלבד לשנה).

תכונות נוספות מעניינות כוללות ביקורת אבטחה של LastPass והאפשרות להשתמש בו במצב לא מקוון. אפליקציה אמינה, בטוחה ואינטואיטיבית, LastPass היא מנהל הסיסמאות המועדף על ExpressVPN.

המפתח: 1Password

אפליקציית אבטחת סיסמאות 1

1Password הוא עוד אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שקיימים ומגיע עם אפליקציה בחינם למכשירי iOS לאתחול. ההבדלים העיקריים מ- LastPass הם ש- 1Password מיועד בעיקר לשימוש לא מקוון ומציע גם תשלום חד פעמי וגם דגם מנוי..

חוסם המודעות הטוב ביותר עבור מכשירים ניידים של אפל

מאז iOS 9, ניתן היה לחסום באופן רשמי תוכן באמצעות חוסמי מודעות, המופיעים בקטע ההגדרות של הטלפון שלך. בדומה לחוסמי מודעות בדפדפנים, חוסם מודעות טוב לנייד לא מנצל את הנתונים שלך ומאפשר לך להתאים אישית את האתרים והיישומים שאתה רוצה לחסום..

הבחירה מספר 1 של ExpressVPN: 1Blocker

אפליקציית אבטחה חסימה 1

1Blocker כולל 7,000 חוסמים המותקנים מראש, המכסים מודעות, סקריפטים למעקב ופריטים אחרים הפועלים ברקע בדפי אינטרנט - דברים כמו רשתות מודעות וספקי ניתוח..

ExpressVPN העניק 1Blocker למיקום עליון עקב המספר הגדול של אפשרויות ההתאמה האישית, המאפשרת לך לבחור את התוכן הספציפי שאולי תרצה לאסור מעיניך..

רץ-אפ: לשפר

שפר את אפליקציית האבטחה

זמין בחינם גם בחנות האפליקציות, Refine פועל באופן דומה ל- 1Blocker אך מגיע עם מגוון קטן יותר של התאמה אישית.

דפדפן הפרטיות הטוב ביותר עבור iOS

הבחירה מספר 1 של ExpressVPN: Ghostery

אפליקציית אבטחה של ghosty

Ghostery הוא דפדפן מובייל מאובטח של iOS המאפשר למשתמשים לשלוט ולהחליט איזה מידע הם רוצים לחלוק עם האתרים שהם מבקרים בהם. אחת מתכונות המפתח היא סקירה כללית על כל העוקבים ועוגיות העוקבים אחר הפעילות שלך בכל אתר ופונקציה בלחיצה אחת לניתוקם.

יש לך טיפים לאבטחה בנייד?

ExpressVPN מקווה שהדבר יעזור להפוך את האייפון שלך לבטוח עוד יותר!

אם יש לך שאלות בנוגע לאחת מהתוכנות שהוזכרו או סיפורי אימה כלשהם על אובדן הנתונים שלך, השאר אותם בסעיף התגובות למטה!

ארבעת האפליקציות הטובות ביותר לאבטחת תקינות של ה- iPhone שלך ​​בשנת 2018
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.