שלושת הארנקים הטובים ביותר לביטקוין לאנדרואיד

הקמע האנדרואיד הירוק המחזיק ביטקוין.

* האם אתה מחפש את ארנקי הביטקוין הטובים ביותר עבור iOS? לחץ כאן.*

אנדרואיד הייתה הפלטפורמה הסלולרית הראשונה עם ארנקי ביטקוין והציעה אפליקציות עצמאיות, שאינן מסתמכות על שרת מרכזי שיעבד עסקאות, מאז מוקדם מאוד בחייו של ביטקוין. בהתחלה, אפליקציות מבוזרות אלה הורידו את ה- Blockchain המלא, שבקושי היה אפשרי היום, מכיוון שהוא עומד כיום על מעל 60 ג’יגה-בייט.

במקום זאת, ממש כמו ארנקי ה- iOS המועדפים של ExpressVPN, היישומים מסתמכים על אימות תשלום פשוט (SPV), שם הארנק יכול להתחבר ישירות לרשת הביטקוין, אך רק מסנכרן את הנתונים הרלוונטיים ביותר ולא את כל ה- blockchain כולו..

Mycelium – קל לשימוש

סקירה של ארנק mycelium-bitcoin

ארנק הביטקוין Mycelium, שנקרא על שם סוג של פטריה האמינה כאורגניזם החי הגדול ביותר בעולם, הוא ארנק קל לשימוש שמגיע עם הסט המתאים בדיוק לתכונות צדדיות שימושיות..

זהו ממשיך דרכו של הארנק BitcoinSpinner והושק בשנת 2013. Mycelium הפך לתקן עבור ארנקים ניידים ומשתמש בזרעי HD (היררכיים דטרמיניסטיים), כלומר כדי לגבות את הביטקוין שלך, אתה רק צריך לזכור קבוצה של שתים עשרה מילים באנגלית. עם זאת, הקפד לגבות את מילותיך, שכן לכל מי שיש מילים אלה יש גישה לכל הכסף שלך. ExpressVPN ממליץ לך לכתוב אותם על פיסת נייר ולאחסן אותה במקום בטוח, או להשתמש במנהל הסיסמאות שלך כדי לשמור אותם.

ארנקי HD עוזרים לך לשמור גם על פרטיותך, שכן האפליקציה תשתמש בכתובת נפרדת לכל עסקה. Mycelium ילך צעד אחד קדימה, עם זאת, ומאפשר לך לנתב את כל הנתונים שלך דרך רשת Tor באמצעות האפליקציה Orbot. עם התהליך הזה, אף אחד לא יידע שאתה משתמש אפילו בביטקוין.

  חבר את כל המכשירים שלך ל- ExpressVPN באמצעות FlashRouter!

נהדר גם לפרטיותך הכספית הוא היכולת להפריד את חשבונותיך עם Mycelium. אם אתה, למשל, מחזיק כמה ביטקוינים כהכנסה ורוצה להפריד אותם מהחסכונות שלך, תוכל לעשות זאת בקלות ב- Mycelium, פשוט על ידי הוספת ארנק נוסף. זה מקל מאוד על ניהול הרשומות, אך אל תשכח כי בעת שימוש בארנקים מרובים תצטרך לגבות אותם בנפרד.

Mycelium מקל גם על גורפת כל מיני גיבויים וארנקי נייר שאולי יש לך. ניתן לסרוק מפתחות פרטיים בצורת קוד QR ישירות למכשיר שלך, או להקליד שתים-עשרה מילים לאפליקציה. Mycelium תעביר את המטבעות לאחד מהמפתחות המאובטחים שלה.

אם אתה פרנואידי במיוחד או מודאג עם אבטחה, או אם אינך יכול לסמוך על הטלפון שאתה נושא (אולי בגלל שאתה צריך לחלוק אותו עם אחרים), ניתן להשתמש ב- Mycelium בחיבור לארנקי ביטקוין לחומרה כמו טרזור ​​או לדג’ר.

ארנקי חומרה אלה הם התקני חומרה חיצוניים המיוצרים במיוחד לאחסון מאובטח של Bitcoins. הם נראים קצת כמו מקלות USB אך יש להם תצוגה קטנה דרכה ניתן לאמת עסקאות. כדי לבצע עסקה, אתה מחבר את ארנק החומרה שלך לטלפון שלך, פותח את אפליקציית Mycelium ופתח את הפעולה. לאחר מכן תאמת ויאשר את העסקה בארנק החומרה שלך. בדרך זו המפתחות הפרטיים שלך לעולם אינם עוזבים את המכשיר הייעודי שלך והם מועברים רק באמצעות הטלפון שלך. דברים גאוניים למדי.

התכונה הצדדית הגדולה ביותר של אפליקציית Mycelium היא השוק. תוכלו למצוא בקלות אנשים בקרבת המיקום שלכם שמוכנים לסחור בביטקוין במזומן. זו דרך נהדרת להצטייד במטבע כלשהו או לחסל את אחזקותיך בתמורה לכסף ממשלתי אינפלציוני אם תרצה.

אתה יכול אפילו לבחור להיות עצמך סוחר אם יש לך זמן נוסף.

סיכום Mycelium

 • קל לשימוש וגיבוי
 • אפליקציה נהדרת לסחוף ביטקוין מאחסון קר
 • תמיכה בארנקים לחומרה
 • מאפיין סוחר לקנות ביטקוין בקרבת מקום
  תוספות זדוניות של BlackEnergy פועלות משתוללות

BitPay – מאפשר חתימות מרובות

סקירה של coplay-bitcoin-ארנק

BitPay הוא לא רק בין ארנקי האנדרואיד המועדפים של ExpressVPN, אלא שהוא גם לא הבין רעיון לרשימת iOS..

החוזק הגדול ביותר של BitPay הוא תכונת ריבוי חתימות. המשמעות היא שתוכלו להקים במהירות ארנק ביטקוין יחיד עם מספר אנשים או מכשירים כחותמים.

אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי להגדיל את האבטחה שלך על ידי יצירת ארנק המחזיק את הכספים בין מספר מכשירים. לדוגמה, אתה יכול ליצור כתובת ביטקוין שיש בה שלושה מפתחות, אחד בטלפון שלך, אחד במחשב שלך, ואחד כגיבוי על פיסת נייר. כל עסקה דורשת שתי חתימות, מהטלפון והמחשב למשל. האקר יצטרך לתקוף בו זמנית את שני המכשירים, שנחשבים בעוצמה קשה יותר מאשר סתם לתקוף מכשיר בודד, כדי לגשת לכסף שלך. הארנק השלישי נשמר כגיבוי, למקרה שהטלפון או המחשב יאבדו או ייפגעו.

אתה יכול גם להשתמש במספר כתובות BitPay בארגון שלך. לדוגמא, כל חבר דירקטוריון או גזבר יכול להחזיק ארנק ומפתח ביטקוין. כדי לבצע תשלום בהצלחה ניתן לחייב מספר מינימום של חתימות כדי לעבד את הכספים. מערכת זו מאובטחת יחסית מפני האקרים, ואינך צריך לסמוך על כל אדם בארגון שלך עם כל הכסף.

על החיסרון, אפליקציית BitPay צריכה לסמוך על שרת מרכזי לפיקוח ושידור עסקאות. שרת זה אינו מסוגל לגנוב את המטבעות שלך, אך אם היה נתון להתקפה של DDoS, או לא היה זמין אחרת, לא היית יכול לבזבז את הביטקוין שלך – מטרד מעצבן.

תיאורטית, האפליקציה נותנת לך את האפשרות להשתמש בשרת אלטרנטיבי, ואפילו להריץ משלך. במציאות, הדבר יהיה אפשרי רק עבור ארגונים גדולים יותר שכן הוא דורש מאמץ משמעותי.

סיכום BitPay

 • ארנק רב-חתימות בעל חזקה גבוהה ונוח לשימוש
 • הרבה תכונות
 • לחץ על התראות על קרנות נכנסות
 • תלוי בשרת מרכזי לניהול מפתחות – מסוכן להפסקות
  פריצות לאינטרנט: מהי התקפה של אדם באמצע?

ארנק שילדבאך ביטקוין – אפליקציה 2.9MB בלבד!

סקילדבאך-ביטקוין-ארנק סקירה

ארנק הביטקוין שילדבאך נקרא על שם המפתח שלו אנדראס שילדבאך (הידוע כיום בחנות Play כ”ארנק ביטקוין “) והוא ארנק הביטקוין הנייד הוותיק ביותר. ארנק שילדבאך נהג להוריד את כל ה- Blockchain לפני שתהליך זה הפך לנטל רב מדי בגלל כמות העסקאות.

עם טכנולוגיית SPV חדשה, אין צורך יותר להוריד את כל ההיסטוריה של כל עסקאות הביטקוין. יישומים כיום יכולים להתחבר ישירות לרשת, לברר את יתרת הארנק ולדחוף עסקאות חתומות, מבלי להתפשר על צנזורה או זמן פעולה..

האפליקציה רשומה על ידי גוגל כביצוע בין מיליון לחמישה מיליון התקנות, ומציגה את טווח ההגעה המרשים של הארנק.

הארנק מגיע עם פונקציות פשוטות, אך עם זאת הוא מראה מה אפשרי עם מערכת ללא הרשאה מבוזרת כמו ביטקוין. אתה יכול, למשל, לדחוף עסקאות ביטקוין למכשיר אחר, באמצעות Bluetooth או NFC, כל עוד המכשירים תומכים בכך.

סיכום שילדבאך

 • יישום קל ונוח לשימוש
 • מטופח על ידי אחד המפתחים המנוסים ביותר במערכת האקולוגית של ביטקוין
 • תמיכה ב- NFC ו- Bluetooth
 • רק 2.9 מגה בייט

Mycelium הוא ארנק הביטקוין המועדף על ExpressVPN

Mycelium קל לשימוש, נראה טוב, יש לו מספיק תכונות כדי להיות מה שאתה צריך, ותכונת השוק נהדרת גם אם אתה צריך לערום על ביטקוין מסוים.

BitPay הפכה ארנקים רב-חתימות לשימושיים ואפילו מהנים. אם אתה רוצה אבטחה נוספת או יכולת לפזר כספים בין אנשים מרובים בארגון, יישום זה יהיה הבחירה מספר אחת שלך.

ממש כמו ב- iOS, כל ארנקי אנדרואיד ExpressVPN שנבדקו נותנים כתובת שונה בכל פעם שאתה מבצע עסקה. זה טוב לפרטיות אך לא הופך את העסקאות שלך לאנונימיות. אם אתה זקוק לרמה גבוהה של פרטיות או אנונימיות, עיין במדריך של ExpressVPN לאנונימיות ביטקוין.

שלושת הארנקים הטובים ביותר לביטקוין לאנדרואיד
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.