מיקרוסופט ממקדת את אסיה באמצעות רכזת פשעי רשת חדשה

מיקרוסופט ממקדת את אסיה באמצעות רכזת פשעי רשת חדשה

מיקרוסופט חיזקה את המאבק בפשיעה מקוונת עם פתיחת מרכז לוויין חדש לפיתוח Cyber ​​Crime בסינגפור.

המרכז החדש מצטרף לטוקיו ובייג’ינג כאל הלוויין השלישי באזור, והחמישי בסך הכל, כאשר מיקרוסופט מתרחבת בבסיסיה בוושינגטון הבירה ובברלין..

המטרה העיקרית של הלוויין החדש תהיה לתמוך במאבק בפשע מקוון באזור גיאוגרפי שהופך במהרה לחממה עבור האקרים. עם דגש ספציפי בהגנה על נכסי מיקרוסופט, היא תכוון למטרה של תוכנות זדוניות ובוטנות.

המתקן יתן את שירותיו למדינות דרום מזרח אסיה ואוקיאניות, כולל הודו, קוריאה הדרומית, אוסטרליה וניו זילנד.

ריצ’רד בוסקוביץ ‘, עוזרו של עוזרו של מיקרוסופט ביחידה לפשעים דיגיטליים, אמר במסיבת עיתונאים ביום שני.

“אחת הסיבות שאנחנו פותחים מרכז, במיוחד כאן היא, ברור שסינגפור היא אחד המרכזים הפיננסיים הגדולים בעולם.

הרבה כסף מגיע דרך סינגפור, זו מדינה עשירה יחסית ופושעים עוקבים אחר הכסף.

הם עוסקים בגניבה. “

מוקדש למלחמה בפשיעה ברשת

בוסקו, כפי שהוא מעדיף להיות מוכר, גם הסביר כיצד הצוות עובד באופן הדוק עם אינטרפול – שיש לה מרכז שמוקדש להילחם בפשעי רשת שנמצאים באזור – והוא ימשיך לעשות זאת כאשר המתקן ייפתח רשמית באפריל..

יתרה מזאת, בוסקו הסביר גם כיצד בחרה מיקרוסופט למקד לאסיה, ואמרה כי האזור חווה צמיחה מהירה בתחום ה- IT, דבר שהביא לתוקף של הגברת תשומת הלב של האקרים ופושעי סייבר אחרים למטרות רווח:

“אנו מסתכלים על פושעי רשת כאנשי עסקים והם עוקבים אחר [שווקים מתעוררים] הרווחיים כלכלית.”

הוא ציין כמה משתמשים במחשבים באזור אינם בעלי הגדרת מחשבה ביטחונית, מה שהופך אותם לרגישים במיוחד לפושעי רשת. המתקן החדש יבחן אפוא תוכנות זדוניות ספציפיות לאזור ואיומים אחרים.

מרכז סינגפור יפעל תחת יחידת הפשעים הדיגיטליים של מיקרוסופט, ופועלת בעיקר כיחידת תמיכה, כך טוען קשב דאקד, המנהל האזורי של מיקרוסופט ביחידה לפשעים דיגיטליים..

  מדוע HTTPS לעומת VPN לא הגיוני

יחידת הפשעים הדיגיטליים העולמית של חברת הטק, הפועלת בד בבד עם שותפים בתעשייה, ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות אכיפת החוק, כוללת למעלה ממאה עורכי דין, מהנדסים, חוקרים ואנליסטים משפטית ומדעני נתונים הממוקמים באירופה, המזרח התיכון ואסיה..

זה עובד גם עם צוותי תגובת חירום ממוחשבים (CERTs), ומציע גישה חופשית לתוכנית המודיעין של איום האיבר שלה, המעבדת ומנתחת מעל 500 מיליון עסקאות ביום עבור זיהומים זדוניים. זה גם מספק הכשרה לשותפים של צד שלישי.

השר השני של סינגפור לענייני פנים, סחר ותעשייה, ס. איסוואראן אמר כי המדינה הציגה “יעד טבעי לפושעי רשת” בשל מעמדה כמרכז עסקי בהיקף נרחב עבור מגוון חברות רב לאומיות..

הוא אישר כיצד התוקפים פנו בשנים האחרונות לאתרים עסקיים וגם לאתרים ממשלתיים והציע כי מספר הפיגועים עשוי להתגבר בעתיד כאשר סינגפור תמשיך לשגשג.

בברכה על מרכז הלוויין החדש של פשעי האינטרנט של מיקרוסופט אמר Iswaran:

“שיתוף של מומחיות ומידע באמצעות שותפויות בין ענפים וציבוריים-פרטיים הוא אבן יסוד בכל מערכת אקולוגית יעילה בנושא אבטחת סייבר. זה קריטי שאנו יוצרים סביבה של אמון בה רשתות יכולות לשתף מודיעין באופן מהיר וארגוני שותפים יכולים לדון בצעדים להתמודדות עם איומים או למנוע אירועים דומים. “

מיקרוסופט, בינתיים, תישאר ממוקדת במקומות אחרים גם כאשר הרכזת החדשה נפתחת לעסקים.

בוסקו הדגיש את סין ואת שיעור הזיהום הגבוה בקרב מכונות במדינה שלדבריו נבע בעיקר בגלל ריבוי התוכנות הפיראטיות, כולל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט עצמה:

“יש כמות אדירה של זיהומים בסין, והתוצאה של עבודת החקירה שלנו הייתה שהיא מגיעה משרשרת אספקה ​​לא מאובטחת.

מה שקורה זה שאתה נדבק בהרבה אנשים בגלל פשוט לקנות מחשב עם תוכנה זדונית המותקנת מראש. לפעמים, זה אפילו לא זה, זה מגיע עם כל הפיצ’רים, כמו עדכונים אוטומטיים וחומת אש מושבתים.

  מדריך לבטיחות באינטרנט: 5 דרכים לעזור לילדך להישאר בטוח ברשת

ברגע שאתה שם את זה באינטרנט, גם אם לא נדבקת, תוך שעות תידבק וזה פשוט ייפול ותראה כמות אדירה של זיהומים בסין בגלל זה. “

תמונה ראשונה: מועדון הצילומים Gajus / Dollar

מיקרוסופט ממקדת את אסיה באמצעות רכזת פשעי רשת חדשה
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.