אני מצטער, דייב. אני חושש שאינני יכול לעשות זאת: כאשר עוזרים וירטואליים משתבשים מאוד, מאוד טועים

כשאיוט משתבש

הוול סטריט ג'ורנל מעריך שמיליון מכשירי IoT שימשו לאחרונה על ידי האקרים לצורך ביצוע שלל התקפות DDoS.

אבל לא רק האקרים צריכים לדאוג לגביהם. האינטרנט של הדברים צפוי לא פחות לבד.

האקרים לא שמעו בעבר גישה לנתונים שלך באמצעות דובי

מכיוון שאנו חיים בעתיד בבירור, יש חברה שמוכרת דובי מקושרים לאינטרנט.

החברה האמורה מאפשרת להורים להקליט הודעות שנדחפו לדובון דרך האינטרנט. הדוב מדבר את המילים שהוקלטו על ידי אמא ואבא, וכנראה שהילד מתנשף ביראה ותדהמה.

הכל היה כיף ומשחקים, אבל אז האקרים פרסמו יותר משני מיליון מההקלטות של הדובי באופן מקוון, יחד עם למעלה מ 800,000 אישורי לקוחות. מסתבר שהסיסמאות של לקוחות רבים היו כה חלשות, עד שזו הייתה משב רוח לפיצוח אותן.

(אנחנו לא אומרים שהיא מתיישבת, אבל לקסי הזהירה בעבר מפני הסכנות שבסיסמאות חלשות - היא אפילו פרסמה את המדריך המצוין הזה לאבטחת החשבונות המקוונים שלך בצורה טובה יותר.)

כל הבלגן לא היה טכנית באשמת הדובונים, אבל זה נושא שלא יתעורר בשנות השמונים שלי, אלחוטי * Zugly.

דובי אלחוטי
* כמו שאין לו חוטים. הוא פשוט מוך. מקסים, מטרפה מכוערת.

היזהר במה שאתה שואל את העוזר הווירטואלי שלך

מה שמפחיד יותר, ובהחלט לא מצחיק, הם מכשירי IoT שמשתוללים לבד, בלי שום פריצה.

Amazon Echo נמצא במיליוני בתים ברחבי העולם ותמיד מקשיב. נמכר כ"עוזר אינטליגנטי ", Echo מבטיח לעשות את הקניות, לענות על השאלונות שלך, לנגן מוזיקה, לדווח על מזג האוויר ואפילו לשלוט על התרמוסטט. העין הרואה של אמזון הופכת כביכול חכמה יותר ככל שתבקש זאת, ותלמד מהחיים שלך כשאתה חי אותם.

קופסה שחורה ישבה בחדר, התבוננה בשקט על חייך כדי לרצות אותך נראה רעיון נהדר. יש אפילו שם ידידותי לעוזר הקולי המכני שעוזר לך: קוראים לה אלקסה.

נפלא! מלבד העובדה שזה קצת כמו ההתחלה של סרט Sci-Fi דיסטופי (אני מופתע שאמזון לא כינתה אותו הל). אה, ולפעמים זה לא כל כך חכם.

בכלל לא.

כשאמזון אקו מזמין את מה שהיא רוצה ולא את מה שאתה אומר

כמו הזמן, בבוקר שמש אחד בדאלאס, טקסס, ילדה בת שש שאלה את אלקסה: "האם אתה יכול לשחק איתי בית בובות ולקבל לי בית בובות?" אבל מה שאלכסה שמעה "האם אתה יכול להזמין ארבעה קילוגרמים של סוכר עוגיות ובית בובות של 170 דולר, בבקשה? "

וכך זה עשה אלכסה.

אבל העליזות לא הסתיימו שם, כאשר תחנת טלוויזיה בסן דייגו דיווחה על אי-השגיאה השגויה של אלכסה והשתמשה במילה "אלקסה" בשידור, הדחפים של הצופים זינקו לחיים. נראה שאלכסה לא יכולה להבין את ההבדל בין אדם שאומר אלכסה בחדר למישהו שאומר את זה בטלוויזיה.

נחשו מה קרה אחר כך? זה נכון, אלקסה המשיכה להזמין בית בובות לכל מי שצפה בסיפור בטלוויזיה. זכור, בהחלט לא מצחיק.

היה הרבה boo boo, מסתבר. משתמש בטוויטר הראה רשימת קניות באלכסה של "חתיך קקי, נפיחה גדולה, חברה, [וגם] סבון יונים" (מי יודע מה הוא באמת רצה?) ואחרת כללה "150,000 בקבוקי שמפו" ו"כלבי מזחלות ". "

סיפורי Alexa נוספים מזהירים כוללים את הילד שביקש משחק בשם Digger Digger, ובכן, בואו נגיד שזה לא מה שאלקסה העבירה.

ובכל זאת, זה יכול להיות גרוע יותר.

עוזרי אינטרנט מול פרטיות והמשטרה

אכיפת החוק האמריקאית הוכיחה עצמה די תובענית בכל מה שקשור לפלישות לפרטיות. כדי להמשיך במגמה, המשטרה האמריקאית השיגה לאחרונה צו לקבל נתונים מאמזון אקו בנוגע לתיק רצח. למרות שאמזון סירבה למסור מידע כלשהו, ​​היא אכן מעלה את השאלה: מה קורה לכל הנתונים שנאספו על ידי אלכסה או גוגל הום (המקבילה לאקו של גוגל)?

זה נראה כמו פרק של מראה שחור, אבל האם אלקסה או גוגל הום יוכלו אי פעם להיקרא כעד במשפט?

אנו נותנים הרבה כוח לגוגל ולאמזון, ומעלים בהם אמון רב. הדברים שהם יודעים עליהם אנו עושים בפרטיותם של בתיהם יכולים להיות מביכים להפליא אם ישוחררו, ואולי לגרום לנזק בלתי הפיך לחיים ולקריירה.

אולי עלינו לשים לב לדבריה החכמים של מייגן ניצל, אם ילדת בית הבובות:

"בא לי ללחוש במטבח ..."

אבטח את חשבונותיך והקפיד באופן מקוון

כבה את ההזמנה בלחיצה אחת של אמזון ואבטח את חשבונך באמצעות מספר זיהוי אישי. פעולה זו צריכה להפסיק את אלקסה להזמין כל מה שהיא רוצה, בכל פעם שמתחשק לה.

סיסמא חזקה היא גם חובה. ואל תשכח שאתה יכול לאנונים את חיבור האינטרנט שלך עם VPN.

יש הרבה יתרונות פרטיות ל- VPN, שבלוג זה כיסה פעמים רבות. אפילו טוב יותר, נתב ExpressVPN משתמש ב- VPN בכל מכשיר המאפשר Wi-Fi, אפילו כאלה שבדרך כלל לא יכולים להריץ תוכנת VPN, כמו פלייסטיישן, Xbox, טלוויזיה וכן, עוזרים וירטואליים..

חביב.

אני מצטער, דייב. אני חושש שאינני יכול לעשות זאת: כאשר עוזרים וירטואליים משתבשים מאוד, מאוד טועים
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.