חמש אפליקציות האבטחה הטובות ביותר עבור אנדרואיד בשנת 2018

אנדרואיד חמש אפליקציות

התבונן באדם מימיניך. עכשיו התבונן באדם שמשמאלך. רוב הסיכויים ששניים מכם משתמשים בטלפון אנדרואיד. ומכיוון שכמעט כל מה שאנחנו עושים, החל בבנקאות וקניות וכלה בצ’אט באינטרנט ושיתוף תמונות, נעשה כעת במכשירים ניידים, אולי תוהה: “איך אוכל לשפר את האבטחה והפרטיות של הטלפון שלי?”

התשובה הברורה ביותר תהיה להוריד את היישומים הניידים המתאימים. אך בהתחשב באינספור הערכים הזמינים בחנות Google Play, זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. אל תדאג, כי ExpressVPN ביצע את ההרמה הכבדה עבורך וזיהה את ה- חמש אפליקציות האבטחה הטובות ביותר עבור אנדרואיד.

1. AppLock – טביעות אצבע לאבטחת טלפון

נעילת אפליקציה חדשהלכל אחד יש נעילת מסך בטלפון. או לפחות לכל אחד צריך להיות נעילת מסך בטלפון שלהם. אם לא, קח דקה להגדיר כעת אחת.

אז ברגע שיש לך נעילת מסך, מדוע תזדקק למנעול אפליקציה? ובכן, בעוד נעילת מסך יכולה למנוע מאחרים לגשת לנתונים שלך בזמן שהם נעולים, עדיין ישנם מצבים רבים שבהם אנשים יכולים להשיג את הנתונים שלך מבלי שאתה יודע זאת. אתה יכול לבטל את נעילת הטלפון שלך ולהגיש אותו לאדם זר כדי שיוכלו לעזור לך לצלם. או שפשוט השארת את הטלפון שלך לא נעול על שולחן קפה ציבורי. במקרים אלה, כל ההודעות, התמונות והמידע הפרטי שלך נתונים לחסדי העוברים והשבים האופורטוניסטיים.

AppLock – טביעת אצבע של SpSoft היא פיתרון איכותי. זה מאפשר לך לנעול כל אפליקציה (כולל משחקים, תמונות, אפליקציות המדיה החברתית המועדפות עליך וכו ‘) או מערכת (Wi-Fi, הגדרות וכו’) ולא תעניק גישה אלא אם מישהו מזין את הסיסמה הנכונה או יספק את הזכות (כלומר טביעת האצבע שלך.

אפליקציות נעילההוסף את היישומים וההגדרות שברצונך לנעול. אתה יכול אפילו להגדיר מסך מזויף “האפליקציה נעצרה”.

ולמרות שלרוב מנעולי האפליקציות תכונות דומות, AppLock – טביעות אצבע כוללות כמה פעמונים ושריקות שעוזרים לה להתבלט מהחבילה:

  • שליטת נעילה מרחוק: נעל / בטל את נעילת הטלפון שלך על ידי שליחת מילת מפתח באמצעות SMS
  • הצג מסך “אפליקציה נעצרה” מזויף כדי להניא את הפורצים מלנסות לגשת לאפליקציות שלך
  • צלם תמונה של הפורץ ושלח אותה לדוא”ל שלך – מושלם לדיווח על פשע, בושה בציבור או תרגילי חצים!

2. מנהל מכשירים אנדרואיד למניעת גניבות

מנהל מכשירי אנדרואידבעוד נעילת אפליקציה יכולה למנוע מאחרים לגשת לנתונים שלך, היא לא עוזרת לך לאתר טלפון שאבד ולא מאפשרת לך למחוק את כל הנתונים עליו במידת הצורך. בהתחשב בעובדה שגניבות הטלפון הנפוצות, עליך לבצע אמצעי נגדי מוכן.

היכנס למנהל ההתקנים האנדרואיד של גוגל. אפליקציה שימושית זו מאפשרת לך לצלצל לטלפון מרחוק, לאפס את קוד ה- PIN של מסך הנעילה של המכשיר שלך ומראה לך את השעה והמקום בו הוא נמצא לאחרונה. ואם עדיין אינך מצליח לשחזר את הטלפון שלך, אתה יכול להשתמש באפליקציה כדי למחוק את כל הנתונים שלך כדי למנוע נפילה לידיים הלא נכונות. פשוט השתמש במצב האורח של מנהל ההתקנים של Android במכשיר של מישהו אחר. כמובן שהם יצטרכו קודם לבטל את נעילת האפליקציה עבורך!

3. חיפוש DuckDuckGo & סיפורים לחיפוש פרטי

ברווז-ברווז-גוגוגל נפלאה. אנו משתמשים בשירותיהם כדי למצוא מידע, לצפות בסרטונים המועדפים עלינו ולתקשר זה עם זה. לעזאזל, הם אפילו מייצרים אפליקציות נגד גניבה מדהימות לטלפון שלך. הבעיה היא: הם יודעים עליכם יותר מדי. רק מחיפושים ברשת בלבד, גוגל יכולה לבנות פרופיל מדויק ביותר לגילך, מגדרך והעדפותיך השונות. באופן לא מפתיע, הם משתמשים במידע זה כדי להציג בפניך מודעות ממוקדות מאוד, אשר בתורן מזינות אותן יותר דולרי פרסום.

אם אתה רוצה מנוע חיפוש שלא עוקב אחר מה שאתה מחפש, נסה את DuckDuckGo Search & סיפורים. בעוד ששירות החיפוש זמין גם באתר של DuckDuckGo, האפליקציה מספקת ממשק ידידותי יותר לנייד, כוללת ווידג’ט של סרגל החיפוש שניתן להוסיף למסך הבית שלך לגישה מהירה, ואוספת חדשות ממקורות שונים בדיוק כמו חבריה..

4. מסר אישי איתות לתקשורת פרטית

אות-פרטי-מסנג'רבעבר ExpressVPN השווה בין וואטסאפ וטלגרם – שני השחקנים הגדולים ביותר בזירת המסרים המיידיים – כמו גם כמה מתמודדי ה- IM הגדולים האחרים. אך קיימת אפליקציית צ’אט אחת ספציפית שלא הוערכה קשה: Messenger Whisper Systems ‘Signal Private Messenger’.

במעבר הראשון, אין הרבה מה להבדיל בין איתות לבין בני גילו. זה ספורט ממשק למראה נקי, מאפשר לך לשוחח עם חבר או בקבוצה, ויש לו את התכונות הרגילות לשיתוף מדיה. אז לאור השדרוג האחרון של הצפנת Whatsapp, מדוע תרצה להשיג אפליקציית צ’אט נוספת?

בתור התחלה, כמעט כל מה שקשור לסיגנל הוא קוד פתוח. מבסיס הקוד ועד לפרוטוקולי ההצפנה שלו, כל אחד יכול להסתכל בתוך האות ולהוודא שלא קורה שום עסק מצחיק. מצד שני, ההצפנה של Whatsapp עדיין מאפשרת לשרתים לראות מי שולח הודעה למי ובאיזו שעה, ואילו תקן ההצפנה של Telegram היא עדיין מקור סגור.

יתר על כן, מה שמפריד בין איתות לבין בני גילו הוא מודל המימון שלה. Whatsapp נמצאת בבעלות פייסבוק, שמרוויחה את המיליונים שלה ממכירת מודעות. WeChat ו- Line מרוויחים כסף מרכישות בתוך האפליקציה ומתן חשבונות חברה רשמיים, שיכולים להיות יקרים במהירות. לעומת זאת, האות תומך בתרומות ומענקים. מכיוון שמונטיזציה של משתמשים אינה עומדת על סדר היום שלהם, הם מתמקדים בהעברת חווית העברת הודעות לא מסודרת ולא באיסוף הנתונים שלך.

אני משתמש בסיגנל כל יום. #notesforFBI (ספוילר: הם כבר יודעים) https://t.co/KNy0xppsN0

– אדוארד סנודן (@Snowden) 2 בנובמבר 2015

“הערת האזהרה” האחת היא בסיס המשתמשים בסיגנל. ל- Whatsapp בסיס משתמשים מצפון למיליארד אנשים, ואילו טלגרם מונה 100 מיליון פלוס משתמשים ברחבי העולם. איתות נכנס עם קצת יותר ממיליון משתמשים בסך הכל, כך שרוב הסיכויים שהחברים שלך לא יהיו בפלטפורמה. אבל היי, לפחות סנודן בעניין.

5. 360 אבטחה – הגברת אנטי-וירוס להגנת טלפון

Boost-360-antivirus-boostמעטים האנשים שמשתמשים במחשבים הניידים או בשולחן העבודה שלהם (האם הם עדיין דבר?) ללא תוכנית אנטי-וירוס. באופן מפתיע, כמו שמעטים האנשים שדואגים להשתמש בטלפונים שלהם ללא אמצעי הגנה דומים. אחרי הכל, הטלפון שלך הוא גם מחשב (מתקדם מאוד), כך שהתקנת תוכנית אנטי-וירוס במכשיר הנייד שלך חשובה לא פחות מהמחשבים הניידים במחשב הנייד או בשולחן העבודה שלך (ברצינות, האם מישהו עדיין משתמש בזה?).

מבין כל הצעות האנטי-וירוס הקיימות, מעטים מעוגלים היטב כמו 360 אבטחה – אנטי-וירוס Boost. ראשית, 360 אבטחה בודקת בכל התיבות פתרון אנטי-וירוס מקיף, המציע הגנה מפני תוכנות זדוניות, תוכנות פרסום, סוסים טרויאניים ושאר רשתות אינטרנט. אך בנוסף ליסודות הבסיסיים, 360 Security מנקה קובץ זבל שימושי ונוח המסייע בפניית זיכרון הטלפון, חיסכון בסוללות קל לשימוש וכמה תכונות אבטחה ואנטי גניבה נוספות. אמנם ייתכן שתכונות נוספות אלה אינן מתחרות במה שמציעות AppLock ומנהל מכשירים אנדרואיד בהתאמה, אך הן הדובדבן שבחלקו המהווה כבר חבילה אנטי-וירוס מעולה..

זקוקים לשכנוע נוסף? מבין כל אפליקציות האנטי-וירוס הטהורות ש- ExpressVPN נבדקה, לאף אחת מהן לא היה שילוב של דירוגים גבוהים ומספרי שימוש שיכולים להתמודד עם 360 אבטחה. בעוד שאפליקציות מסוימות קיבלו דירוגים מעט גבוהים יותר (אך בסיס משתמשים קטן בהרבה) ואחרות קיבלו מספרים להורדה דומים (אך דירוגים נמוכים יותר), 100 מיליון ההורדות של 360 אבטחה ודירוג 4.6 הציבו אותה לפני שמות משק הבית של אנטי-וירוס כמו McAfee (10 מיליון, 4.4) ונורטון (10 מיליון, 4.5).

והנה בונוס אחד …

expressvpn ל- Android… כי ExpressVPN נחמד ככה. אבל ברצינות, אתה זקוק ל- VPN – לא תוסף גרד, אלא אפליקציית VPN ממש.

VPN מאפשר לך להישאר אנונימי ברשת, מונע מאחרים ליירט מידע שאתה משתף, עוזר לך לגשת לתוכן שאתה רוצה וחוסך לך כסף בזמן הקניות. זה באמת כלי הישרדות דיגיטלי רב תכליתי. החלק הכי טוב? אפליקציית האנדרואיד של ExpressVPN מעניקה לך את כל זה – וממלא ממשק קל לשימוש ותמיכה ללקוח ברמה הטובה ביותר..

אז עשו לעצמכם טובה. השג את חנות Google Play והורד את חמשת היישומים השימושיים האלה (פלוס אחד). זה כמה דקות של זמן הורדה לשנים של אבטחה ופרטיות – לפחות עד שתשיג טלפון חדש!

חמש אפליקציות האבטחה הטובות ביותר עבור אנדרואיד בשנת 2018
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.