תחום השיפוט של BVI: Why It Matters

הלוגו של ExpressVPN. זה יפה.

ExpressVPN היא חברת BVI: מהי ה- BVI והאם היא חלק ממדינות שיתוף המודיעין "14 עיניים"?

ה- BVI, תוך שהוא חולק את אותו המלך כמו בריטניה הגדולה, הוא קבוצה המונה שלטון עצמי של איים שנמצאים בקריביים. ה BVI מחוקק משלה שנבחר על ידי אזרחי BVI, מערכת שיפוט עצמאית וכוח משטרה לאומי. קוד החוקים שחברות BVI נדרשות לעמוד בהם נחקק ב- BVI ולא בבריטניה.

"14 עיניים", המכונה גם SIGINT קשישים אירופה, מתייחס לאוסף של 14 מדינות שעל פי דיווחי סוכנויות הביון הזרות שלהן חולקות מידע זה עם זה בצבא ובטרור..

מכיוון שסוכנויות מודיעין אלה שואפות ליירט את כל התקשורת הבינלאומית (לא רק מגבולותיהן הלאומיים), לא ברור אם קיים סיכון מצטבר הקשור בהפעלת שירות VPN מתוך מדינת עיניים 14.

אף על פי כן, מכיוון שה- BVI היא מדינה זעירה ללא פעולות מודיעין זרות כלשהן, היא בהחלט לא צד לאף אחד מהסכמי שיתוף המודיעין של 14 עיניים. לפיכך, ה- BVI אינו נחשב כשייך לקבוצת 14 העיניים של המדינות.

מדוע תחום השיפוט של חברת VPN צריך להיות חשוב לך?

בבחירת ספק VPN, חשוב למשתמשים המודעים לפרטיות לשקול את הדברים הבאים:

 1. האם חברת VPN זו פועלת מתחום שיפוט ללא חוקים לשמירת נתונים?
 2. מהו התהליך המשפטי שבאמצעותו ממשלה יכולה להורות לספק VPN להפיק מידע על אחד או יותר מלקוחותיה?
 3. באילו נסיבות ניתן לבצע צו כזה?

במקרה של ExpressVPN, יש תשובות ברורות:

 1. יש אין חוקים לשמירת נתונים ב- BVI. BVI היא תחום שיפוט בחו"ל הידוע בהגנת הפרטיות. זאת בניגוד למדינות רבות באירופה ובאוסטרליה, שיש להן חוקים המחייבים ספקי שירותי אינטרנט לשמור מטא נתונים הקשורים לפעילות האינטרנט של המשתמשים שלהם..
 2. צו של חברת BVI להפיק ראיות ורישומים (על פי חקירה) חייב לבוא מבג"ץ BVI. מדינות אחרות כולל בריטניה וארצות הברית אין סמכות שיפוט לחייב חברת BVI להפיק רשומות בהתייחס ללקוחותיה. על ממשלות אלה לעתור לבית המשפט העליון של BVI למתן צו כזה תחת סמכות שיפוט BVI.
 3. ממשלת החוץ המבקשת נדרשת לתאר בפני בג"ץ א.) את אופי הפעילות הפלילית שהתרחשה, ב.) את הראיות הספציפיות בהן מבוקש, ג.) את הרלוונטיות של הראיות המבוקשות למקרה. , וד.) עילות להאמין שניתן להפיק את הראיות הרלוונטיות מתוך ה- BVI. יתרה מזאת, קיימת דרישה ל"פושעת כפולה ", כלומר, על מנת לבקש אישור על אותו פשע, יש להעניש לפחות עונש מאסר של שנה על פי חוק BVI, לו היה מתקיים ב- BVI.

זהו תהליך מכביד מאוד להשיג צו בית משפט של BVI, ורוב החוקרים לא היו עוברים מאמץ כל כך קפדני. השווה את זה לארצות הברית, שם כל שופט או משרד עורכי דין יכולים להוציא זימון זימון עם מעט מאוד ראיות קשות. בדרך כלל חברות אמריקאיות נדרשות לעמוד בהן. גוגל (על פי דוח שקיפות משלה) מקבלת כמעט 30,000 בקשות למידע על משתמשים בכל שנה בארצות הברית ועומדת בכ -79% מהן.

מה אם ממשלה זרה אכן תצליח לכפות על בג"ץ BVI להורות ל- ExpressVPN לשחרר את המידע שלך?

התשובה לשאלה זו נעוצה בתוך הדברים הבאים: איזה מידע יודע ספק VPN עלי?

ExpressVPN הוא ספק VPN מובחר המתמקד בפרטיות המשתמש ואנונימיות. הרשת שלנו בנויה באופן ספציפי אי היכרות עם פעילויות האינטרנט של המשתמשים שלנו. מכיוון שפרטיות היא חלק מרכזי בהצעת השירות שלנו, ExpressVPN עוסק בהגנה על נתוני האינטרנט הפרטיים של המשתמשים שלנו.

כדי לספק למשתמשים שלנו שקיפות מלאה, להלן רשימת הדברים שאנחנו יודעים:

 1. המידע שתגיש בדף ההזמנה שלנו, כולל פרטי תשלום. ExpressVPN לא יכול היה להציע שירותי VPN פרמיום מבלי לקבל תשלומים מלקוחות. עבור אמצעי התשלום הכי אנונימי, אנו ממליצים על bitcoin.
 2. אילו מהאפליקציות (וגרסאות האפליקציה שלנו) הפעלת בהצלחה. פרטי הפעלת אפליקציות מאפשרים לצוות התמיכה שלנו לפתור בעיות טכניות ספציפיות ליישום עם לקוחות בודדים.
 3. בין אם הקמת בהצלחה חיבור VPN ביום מסוים (אך לא זמן מסוים ביום), לאיזה מיקום VPN, ומאיזו מדינה / ספק שירותי אינטרנט (אך לא מאיזו כתובת IP). מידע מינימלי זה מסייע לנו במתן תמיכה טכנית, כגון מתן ייעוץ ספציפי למדינה כיצד להשתמש בשירות שלנו בצורה הטובה ביותר.
 4. הסכום המצטבר (ב- MB) של העברת נתונים דרך ה- VPN. למרות שאנו מציעים העברת נתונים ללא הגבלה, אם משתמש בודד דוחף יותר תנועה מאלפי משתמשים יחד, אנו עשויים לבקש מהמשתמש להסביר מדוע.
 5. (אופציונלי למשתמש) מידע אנונימי אם ניסיונות חיבור ה- VPN שלך מצליחים. נתונים אלה נכנסים לכלי פעולות הרשת שלנו בכדי לאפשר לנו לזהות בעיות עם אפליקציות ספציפיות, שרתי VPN או מספקי אינטרנט ספציפיים. המידע שאנו מקבלים אנונימי לחלוטין לא ניתן לקשור אותם למשתמשים ExpressVPN בודדים. תכונה זו דומה לאפשרות "שלח דוחות באגים", ומשתמשים יכולים לכבות אותה בקלות בתוך האפליקציות שלנו.

האם כל אחד מהדברים לעיל צריך להעסיק אותך? איננו מאמינים שכן המידע הבסיסי שאנו שומרים על השימוש ב- VPN אינו מסוג המידע שיכול להועיל בחקירה. אם בג"ץ מורה לנו לומר להם איזה משתמש ExpressVPN ניגש לאתר או שירות "X" בתאריך / שעה "Y" עם כתובת ה- IP "Z", איננו יכולים להתאים לאף אחת מאותן נקודות נתונים (בנפרד או בשילוב) ל פרט.

מדוע ExpressVPN שומר על נתוני שימוש בכלל?

ExpressVPN שומר רק כמות המידע המינימאלית היחידה הנדרשת להפעלת שירות VPN אמין ביותר בקנה מידה. ללא מידע זה, לא היינו יכולים להמשיך לרשת את השרתים שלנו, להבטיח שהאפליקציות שלנו פועלות כראוי או לספק תמיכה מדויקת ללקוחות שלנו.

אנחנו אף פעם לא אוספים דבר על מה שמשתמשים עושים עם ה- VPN: אין יומני יעד לתעבורה, רשומות DNS, תוכן נתונים, חותמות זמן של חיבור או כתובות IP. זה אומר, אם בג"ץ לבוא לבקש, אנחנו לא יכולים לענות על אחת מהשאלות הבאות:

 1. אילו משתמשים ExpressVPN ניגשו לאתר או לשירות הבאים?
 2. לאילו אתרים ניגש המשתמש X?
 3. אילו משתמשי ExpressVPN השתמשו בכתובת IP נתונה של ExpressVPN בזמן מסוים?

ExpressVPN לוקח את הפרטיות שלך ברצינות ואינו שומר ביומני פעילות או ביומני חיבורים. באופן ספציפי, פירוש הדבר שאנחנו לא רושמים אף אחד מהמידע הרגיש הבא:

 • היסטוריית גלישה
 • יעד תנועה
 • תוכן נתונים
 • שאילתות DNS
 • חותמת זמן או משך החיבור
 • כתובת ה- IP המקורית שלך שאליה אתה מתחבר
 • כתובת ה- IP היוצאת שלך (כלומר ה- IP של ExpressVPN שהוקצה לך ברגע שהתחברת)

השילוב של תחום השיפוט של BVI שלנו, ללא יומני פעילות וללא יומני חיבור הופך את ExpressVPN לבחירה מצוינת עבור משתמשי האינטרנט המודאגים מהפרטיות שלהם..

תחום השיפוט של BVI: Why It Matters
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.