חוק ה- CLOUD נחתם זה עתה לחוק: הנה מה שאתה צריך לדעת

סמל מעשה CLOUD

עם מחזור חדשות שנשלט על ידי ההמלטות של הבית הלבן ובחירות האמצע הקרובות, אפשר להתעלם מסיפורים שצריכים להיכנס למרכז הבמה. כך הוא במקרה של מעשה הרסני נגד פרטיות שהועבר בסתר על ידי הקונגרס בסוף השבוע שעבר.

הסכם דיסקרטיות בין הצעת חוק ההוצאות הממשלתיות של 2,232 עמודים הוא הוראה קטנה שמבטיחה השלכות קטסטרופליות. מחוקק זה מכונה חוק CLOUD (הבהרת שימוש חוקי בחו"ל בנתונים), מבטל כל התקדמות מצטברת שהממשלה עשתה לקראת הפרטיות הגלובלית במהלך השנים האחרונות..

מעשה זה עבר ללא הצבעות, דיונים פומביים או אפילו דיון בודד, מעשה זה מעצב מחדש ביד אחת את תקנות הפרטיות בעולם - ולא לטובה..

מהו חוק המעיל?

על פי חוק CLOUD, ממשלת ארה"ב (כמו גם ממשלות בחו"ל) מקבלת חופש רב יותר לאסוף, לאחסן ולהשתמש במידע הפרטי שלך נגדך..

הצעת החוק משנה את איסוף הנתונים בשתי דרכים: ראשית, היא מעניקה לרשויות (אכיפת חוק, הגירה, משטרה מקומית וכו ') יותר חופש לגשת לנתונים הפרטיים של אדם ללא קשר למקום מגוריו או היכן הם גרים. שנית, היא מעניקה לנשיא ארה"ב את היכולת להקים 'הסכמי מנהלים' עם גורמים ממשלתיים, ומאפשרת לשני הצדדים לגשת לנתוני הזולת ללא צורך לציית לחוקי הפרטיות של המדינה האמורה.

לפני כן, הרשויות יצטרכו לשלוח בקשה רשמית לממשלת ארה"ב לפני שיוכלו לגשת לנתונים שלך, אך כעת הן יכולות פשוט לפנות ליועץ המשפטי לממשלה, למחלקת המדינה או אפילו לנשיא לקבלת גישה מיידית ובלתי מוגבלת..

אפילו לעבור על פני רשויות היכולת המבהילה יצטרכו כעת לאסוף, לנתח, לאחסן ולעשות כל מה שהם רוצים עם הנתונים שלך, לחשוב על כל האוסף המקרי שבטוח יעבוד איתו. גורמים רשמיים אלה לא רק אוספים עליך נתונים; הם יאספו מידע גם על הסובבים אותך.

נניח שלרשות שבדית ניתנת גישה לחשבון הטוויטר שלך. כאשר הם אוספים את המידע האישי שלך, הם במקרה יוכלו לקבל מידע על העוקבים שלך, רווחים מחדש, לייקים וכו '. מאות מאות אלפי השלכות פרטיות אפשריות שפשוט מתעלמים מהצעת החוק הזו.

על ידי מתן הרשויות הלאומיות והבינלאומיות כאחד בלאט בכל הנוגע לאיסוף הנתונים שלך, ה- CLOUD ACT עומד לפתוח פחית תולעים.

כיצד משפיע על חוק CLOUD עליכם

הנה ההתבוללות: מכיוון שחוק ה- CLOUD נותר בתוך הצעת החוק לבילוי בסך טריליון דולר על הממשלה על 2 טריליון דולר, לא היה זמן להתלבט או להצביע על המעשה. הקונגרס היה כל כך להוט להעביר את הראשון עד שלא היה לו זמן לבדוק את האחרון. זה לא זהיר להפליא לעבור מעשה מבלי שתהיה דיון פתוח קודם, אבל הוא כאן, וזה עומד לאותת על זמן חשוך לפרטיות.

הסנטור אוררין האץ ', אחד מממוני החסות של הצעת החוק ומי שכנראה אינו יודע לעדכן את דפדפן האינטרנט שלו ב- Internet Explorer, צוטט באומרו:

חוק CLOUD מגשר על המתח שקיים לעיתים בין אכיפת החוק למגזר הטכנולוגי בכך שהוא נותן לאכיפת החוק את הכלים הדרושים לו כדי לגשת לנתונים ברחבי העולם, ובמקביל הוא יוצר מסגרת מחויבת לעידוד שיתוף פעולה בינלאומי לפיתרון קונפליקטים בין החוק..

זה גם מכבה למעשה את תיק בית המשפט העליון, בו מיקרוסופט בילתה את ארבע השנים האחרונות בוויכוח מדוע אין לכפות עליה לשחרר נתונים פרטיים המאוחסנים בשרת בבריטניה לרשויות בארה"ב. כאשר התיק הזה מתייצב לקבוע תקדים משפטי, פסק הדין יכול בהחלט להשפיע על כל מקרה פרטי אחר בעתיד.

עכשיו יותר מתמיד אתה צריך להגן על זכותך לפרטיות

אמנם חקיקה מסוג זה אינה חדשה, אך זו הפעם הראשונה שהיא נעשית בקנה מידה זה, והעובדה שהיא התקבלה בצורה כה חשאית הופכת אותה ליותר מדאיגה. כבר דוברי הפרטיות מיהרו להשמיע את דאגתם.

חוק ה CLOUD עבר. זה הורס את הפרטיות באופן גלובאלי, ולכן היה צריך להיכנס אליו בשכבת הטריליון דולר בסך 1.3 טריליון ללא דיון.

הצפן. הצפן. הצפן. תעלו.

כאשר נפגעים פרטיות, רק לפושעים יש פרטיות. אזלנו, שוב. pic.twitter.com/Ms5bm1opBo

- אנדראס מ. אנטונופולוס (@aantonop) 23 במרץ, 2018

EFF גם לא מושך אגרופים. בהצהרה מקוונת שפורסמה לאחרונה, הקרן גרה את הדרישות החדשות (או היעדרן), וקבעה כי "להצעת החוק הזו יש השלכות פרטיות גדולות בארה"ב ומחוצה לה. זה מעולם לא הוענק לתשומת לב שמגיעה לו בקונגרס. "

זהו קונגרס הדוק מדהים שמתנהל כרגע וזה יעזור אם אנשים שבעצם ידעו משהו על פרטיות דיגיטלית היו מעורבים בעריכת הצעת החוק. כשמדובר בזה, חוק CLOUD הוא דרכה של הממשלה לומר שהוא מעריך את הביטחון הלאומי על רקע פרטיות אישית.

הוויכוח אם אין לך מה להסתיר נגמר. הנתונים האישיים שלך פגיעים, אך אתה יכול להילחם. המשך את ה- VPN שלך, הימנע מפרסום מידע אישי באתרי מדיה חברתית (או מחק אותם לחלוטין) וזכור להשמיע את קולך.

ה- EFF מתנגד באופן קולני להצעת החוק החדשה. הצטרף אליהם למאבקם.

חוק ה- CLOUD נחתם זה עתה לחוק: הנה מה שאתה צריך לדעת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.