עדכון ExpressVPN WireGuard

איור של מחשב נייד עם מנעול פתוח וירוק גדול על המסך.

WireGuard® הוא פרוטוקול VPN בחינם ופתוח קוד פתוח שנכתב במקור על ידי ג'ייסון דוננפלד (אתה יכול לתמוך ב- WireGuard במאמציה כאן) ומפותח כיום על ידי Edge Security LLC. WireGuard פועלת ישירות ברמת הגרעין של מערכת ההפעלה של מכשיר, ומאפשרת להצפין ולפענח נתונים בצורה מהירה יותר ובטוחה ועם פחות סיכונים של דליפות, בהשוואה לפרוטוקולים אחרים של VPN..

עד כה התקווה היא ש- WireGuard יכולה לבסס את עצמה כפרוטוקול נרחב ההופך את חיבורי ה- VPN לכל מקום (כולל בטלפונים ניידים ובאינטרנט הדברים) ללא סיכון להתנתקות שרירותית או שימוש בסוללה גבוהה..

מרגש לראות שיפורים כה משמעותיים, והבינו, רבים נרגשים לראות את הפרוטוקול הזה פרוס באופן מסחרי. אנו ב- ExpressVPN נשאלים לעתים קרובות על התוכניות והדעות המיידיות שלנו בנושא WireGuard, ואנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות כדי להבהיר את עמדתנו.

WireGuard: רעיון נהדר בפיתוח

קל יותר להתקין ולטפל ב- WireGuard מאשר פרוטוקולי VPN אחרים, אם כי נדרשת פיתוח רב יותר לפני שהיא מוכנה לסביבת ייצור גדולה עם אינספור משתמשים..

זוהי דעה המשותפת למפתחי WireGuard המצהירים באתר שלהם:

"WireGuard עדיין לא הושלם. אסור לסמוך על קוד זה. הוא לא עבר דרגות נאותות של ביקורת אבטחה והפרוטוקול עדיין עשוי להשתנות. "

אחד האתגרים שעומד בפני WireGuard הוא להבטיח אנונימיות ל- VPN. לאף אחד ממשתמשים לא צריך להקצות באופן סטטי כתובת IP יחידה, לא באופן ציבורי ולא ברשת וירטואלית. כתובת ה- IP הפנימית של המשתמש עשויה להתגלות על ידי יריב (דרך WebRTC, למשל), שאחר כך יוכל להתאים אותה לרישומים שנרכשו מספק VPN (באמצעות גניבה, מכירה או תפיסה חוקית). VPN טוב לא יכול להיות מסוגל להתאים מזהה כזה למשתמש יחיד. נכון לעכשיו, הגדרה זו אינה מושגת בקלות באמצעות WireGuard.

ExpressVPN יתמוך במאמצים לבחון ולבדוק את קוד ה- WireGuard, כפי שעשינו בעבר עם OpenVPN. אנו נתרום קוד ונדווח על באגים בכל הזדמנות שנוכל להעלות את חששות האבטחה והפרטיות ישירות עם צוות הפיתוח. ובשל המורכבות המוקטנת של WireGuard, כל ביקורת ציבורית תהיה מקיפה יותר ותספק רמת ביטחון גבוהה יותר.

באנדרואיד, לינוקס, מק, ונתבים, WireGuard מתפקד היטב. ExpressVPN שמה בראש ובראשונה את האבטחה והפרטיות של משתמשיה, כך שנמתין לבדיקה נוספת לפני שנפרוס את WireGuard לבסיס הלקוחות הגדול שלנו.

WireGuard הוא סימן מסחרי רשום של ג'ייסון א. דוננפלד.

עדכון ExpressVPN WireGuard
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.