כרטיס Oyster שלך עוקב אחריך – #WTF יום הולדת

מעקב כרטיסי צדפה

מעקב כרטיסי צדפה

500,000 מצלמות המעקב הציבוריות של לונדון אינן הכלי היחיד שניתן להשתמש בהן כדי לרגל אחריכם בבירה הבריטית. כרטיס Oyster, כרטיס התחבורה הציבורית הכחול בכל מקום של לונדון, שומר מסלול דיגיטלי באילו תחנות אתה מבקר ומתי. זה לא מספיק כדי לאתר את המיקום המדויק שלך בכל זמן נתון, אבל זה יותר ממספיק להרוס נישואים אם בן / בת הזוג שלך מהסוג החשוד. האם אמרת לבן / ת הזוג שלך שתקעת במשרד כדי לחפות על מפגש בלתי חוקי ברחבי העיר? עדיף לא לתת לו / לה ליד כרטיס Oyster שלך, או שיש לך הסבר רציני לעשות.

גישה בלתי מוגבלת

זה בגלל אתה לא צריך להיות אתה כדי לגשת להיסטוריית התחנות שלך. כל מה שאתה צריך זה לקחת את הכרטיס למכונה בתחנה או לחפש את המספר הסידורי באופן מקוון, ותמצא תיעוד של כל התחנות בהן ביקרו בעשרת השבועות האחרונים. אמצעי זה אינו בטוח מפני ריגול נגדי - בדיקת היסטוריית המיקומים של כרטיס מקוון או במחשב בתחנה תשלח הודעת SMS לטלפון הרשום של בעל הכרטיס - אך זה כנראה לא מספיק כדי לעצור בלש חובב מחויב. טיפ מקצוען לנואפים באזור לונדון: לרכוב על אופניים במקום!

הימנע ממעקב. לרכב על אופניים.

מידע על כרטיס צדפה מסייע למשטרה

כפי שאפשר לחשוד, רשות התחבורה של לונדון Transport For London (TfL) מקבלת גם אלפי פניות בשנה עבור נתוני כרטיס Oyster מחוקרי המשטרה. על מחזיקי הכרטיסים להיות מודעים לכך שמידע כזה מותר לשחרר לפי חוק הגנת המידע משנת 1998, אך בכל מקרה פרטני המשטרה נדרשת להראות כי נתונים אישיים יסייעו בחקירה. המדיניות הרשמית של TfL בנושא שמירת נתונים ושחרורו זמינה באתר האינטרנט שלה.

זהו #WTF יום הולדת, שיחת ההשכמה השבועית שלך "מישהו בהחלט מרגלת עליך". אם מישהו שאתה מכיר לוקח את הצינור למפגש עם אהובם הבלתי חוקי, אתה בהחלט צריך לחלוק איתם את הסיפור הזה!

#WTF יום הולדת של ExpressVPN מביא לך סיפורים מוזרים, מזעזעים ומפחידים על פרטיות נתונים - נמשכים היישר מהחדשות. חושבים שהפרטיות שלך היא שלך? תחשוב שוב. תרגישו לא בנוח. תכעסי. אתם תחשבו "WTF ?!"

תמונות מוצגות: 1) Tomhannen, 2) פיטר גריפין / Public Domain Pictures.net (התמונה שונתה).

אוהבים את הפוסט הזה? שונא את זה? קרא סיפורי אימה נוספים על הפלישה לפרטיותך בארכיון #WTF יום הולדת שלנו. אתה יודע שאתה לא יכול להתנגד ...

כרטיס Oyster שלך עוקב אחריך - #WTF יום הולדת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.