עבדנו את היום המדויק שללו ריד היה יום מושלם

עבדנו את היום המדויק שללו ריד היה יום מושלם

אנשים צריכים להיות מודעים יותר למה שהם מפרסמים ברשת. סקרנו מספר רב של מקרים בבלוג שלנו שבהם התעלמות מוחלטת מכל רעיון של פרטיות בסיסית. דברים כאלה. זה. וזה.

אתה עשוי לחשוב שאתה מקפיד על מה שאתה מפרסם. אבל זה לא רק מה שאתה מפרסם. אנשים אחרים מפרסמים גם דברים עלייך כל הזמן. כנראה שתויגת בעדכוני הסטטוס בפייסבוק של חברך, או ייתכן שהחברה שלך פרסמה את התמונה שלך בדף האינטרנט של הצוות שלהם. אולי אפילו זכית בבובת ברבי בהגרלה ביריד חג המולד של בית הספר בשנת 1987, ואז הודפס שמך בעיתון המקומי לצד תמונה שאתה מחזיק בבארבי. סוג התמונה שחבריך היו לועגים אליך, לאורך כל בית הספר. סוג התמונה שצצה פתאום 20 שנה אחר כך, מכיוון שהעיתון המקומי פשוט העלה את כל הארכיונים שלהם באינטרנט.

העניין הוא שקל לזלזל בכמה מעצמך אתה משדר ללא היכרות לעולם.

התבונן במילים מתוך "היום המושלם" של לו ריד ...

נראה יום בילוי נחמד, וסוג הדברים שמישהו יכול לפרסם בפייסבוק שלהם. זה מקסים, פלאפי, מעורפל וגנרי.

מה נוכל ללמוד מכך? האם נוכל להשתמש במילים כדי לגלות את התאריך המדויק שללו ריד היה יום מושלם, למשל? או אולי את הסרט שהוא הלך לראות? לא, כמובן שלא יכולנו. אם כל מה שהיה לנו היה המילים, זה היה בלתי אפשרי לחלוטין ...

אבל המילים אינן כל מה שיש לנו. יש לנו את האינטרנט. והאינטרנט יודע הכל. התשובה לשתי השאלות, אם כן, היא כן. כן, אנו יכולים לעבוד על היום המושלם של לו ריד, וכן, אנו יכולים לעבוד על הסרט שראה.

להתכופף, אנחנו יוצאים לרכיבה. נתחיל עם הדבר הראשון שאתה עושה בבוקר.

סטטוס בפייסבוקהיי לכולם! אני מצטלם בעט! כמו!

שינוי סטטוס הפייסבוק שלך

סטטוס בפייסבוק משדר את המיקום שלך, ואולי גם מתייג אחד או שניים מהחברים שלך. למרות שהיום המושלם כמעט בוודאי התרחש לפני שהומצא פייסבוק, אנו יודעים שזה קרה בסנטרל פארק, ניו יורק. אנו יודעים גם כי ריד היה עם ארוסתו דאז, בטי קרונסטאד, מכיוון שקרונסטאד אישר זאת במאמר באינטרנט. גם מצב היחסים שלהם חשוב למדי.

ריד פגש את קרונסטאד בשנת 1968. אז כנראה שהיום המושלם קרה בין 1968 לשחרורו של השיר בנובמבר 1972.

מעבר ראשון וכבר זה יורד לאחד מ -1,430 יום. לא רע. ניתן לפטר את שאר 2,188,570 הימים האחרונים של התרבות האנושית.

למרות שזה לא מאוד ספציפי, ישנם כמה רמזים במילים של "יום מושלם" שעוזרים להצביע על תאריך. לדוגמה, אנו יודעים שהיום המושלם התרחש במהלך סוף שבוע, מכיוון שהמילים מתייחסות ל"שבוע שבוע ". מחקר נוסף נוסף מגלה שבשנת 1972, ריד היה בסיבוב הופעות ארוך באירופה, שהתאריך הראשון בו היה 8 ביולי, בלונדון..

בהנחה שרייד לא יכול לטלפורט, בואו ניתן לו קצת זמן לנסוע .. אם הוא היה בלונדון ב- 8 ביולי, הוא בטח עזב את ניו יורק לא יאוחר מ -7 ביולי. אולי היום המושלם שלו היה 7 ביולי נעים בעיר ניו יורק יום לפני שיצא לסיור אירופי ארוך ומפרך.

לא. 7 ביולי 1972, היה יום שישי. ואתה לא יכול ליהנות מ"סופי שבוע לבדנו "אם זה לא סוף שבוע. סוף השבוע האחרון שלפני Reed לאירופה היה 1/2 ביולי. לכן, יום מושלם היה יום שבת או ראשון בין 1968 ל -2 ביולי 1972.

אלא שזה לא יכול היה להיות סוף שבוע ב -1968, מכיוון שבטי יצאה משוטטת ברחבי אירופה כמעט ברגע שהיא פגשה את לו ריד. במילים שלה, הם "יצאו לארוחת ערב רק פעמיים" לפני המסע שלה. אז הם בוודאי לא היו מעורבים, כיוון שהם היו צריכים להיות כדי ש ריד יבלה את היום בפארק עם ארוסתו, קרונסטאד.

ניו יורק, לונדון, פריז - לא מינכן.

לפני 1970 גר ריד עם הוריו בלונג איילנד. בשנת 1970 הוא עבר לדירה באפר איסט סייד בניו יורק עם קרונסטאד. קרונסטאד טוען שלפני שעברו לגור יחד, הם היו רק היכרויות לכמה שנים. לא מאורס. אז כנראה שהיום המושלם קרה מתישהו בין ינואר 1970 ל -2 ביולי 1972.

חיפוש אחר "מתי לואי ריד הציע להתערב" לא מציע הרבה, מלבד העובדה שבני הזוג עברו ללונדון בקיץ 1972. הם שהו בווימבלדון, שזה נשמע מקסים, אבל לא עוזר לנו בחקירה . החיפוש אכן הוביל לביוגרפיה של ריד.

תוך כדי קריאת הביוגרפיה בארכיון של ריד, למדנו משהו קריטי למסע החיפוש שלנו. בינואר 1972 הקליט ריד אלבום בלונדון. בזמן שהותו בלונדון ליווה ריד קרונסטד וחברו ריצ'רד רובינסון. ריד היה ידוע כמסתובב עם רובינסון על זרועו וקרונסטאד על השנייה. הוא היה מציג את חבריו הצמודים לזרוע כ"חבר שלי וחברתי ". הערה: לא "ארוסתי."

משהו אחר קרה בינואר 1972. לו ריד שיחק הופעה בבאטקלן בפריס. פריז לא נמצאת בניו יורק. ארגו, היום המושלם התרחש בין פברואר ל -2 ביולי 1972.

קרח עם הסנגריה שלך?

ריד וקרונסטאד בילו את היום בפארק. זהו חלק בלתי נפרד מהמילים. תחשוב על זה. מי רוצה לשתות סנגריה בפארק בקור? אף אחד, זה מי. באופן היסטורי, מזג האוויר של ניו יורק אינו מתאים לחלוטין לפיקניק עד אפריל.

מכיוון שזה יום מושלם, ומכיוון שנראה שהם בילו שם את כל היום - הם הלכו לגן החיות והכל - בטוח להניח שהיה שטוף שמש. עדות מוצקה ומוחשית לא ממש כמו התאריכים הקשים, יש להודות, אבל אף אחד לא הולך לבלות יום בפארק אם יורד גשם.

אולי נתוני מזג אוויר מדויקים יותר יכולים לשלול עוד כמה ימים כ"לא מתאים לפיקניק ". אפריל 1972 היה חודש עגום במיוחד; בשום סוף שבוע בסנטרל פארק לא היה אפילו מזג אוויר פיקניק נחמד במיוחד - בטח לא מסוג מזג האוויר בו אפשר ליהנות מסנגריה אל פרסקו חצופה..

סוף השבוע הראשון במאי היה ה- 6/7. כשאנחנו סוגרים את זה, בואו נסתכל על רישומי מזג האוויר של כל סוף שבוע בין התאריכים הללו, ולשלול כל יום גשום או קר..

זה משאיר לנו רשימה של 8 ימים אפשריים! 7, 13, 21, 28 במאי; 3 ו -17 ביוני; או 1 ו -2 ביולי.

לקרוע את דייוויד בואיכל כך הרבה זמן, סטארמן. היית פנטסטי.

דייויד בואי, ד"ר ג'ון והמפלגה בפארק

יש כאן חיבור נחמד. הפסנתרן ד"ר ג'ון שיחק בסנטרל פארק ב- 17 ביוני 1972. ד"ר ג'ון עבר באותו חוגים כמו ריד, כך שייתכן שרייד יכול היה לראות אותו משחק בסנטרל פארק. מעניין לציין כי ד"ר ג'ון יופיע בהמשך על שער "יום מושלם" עבור ה- BBC בשנת 1997. זה יהיה די מגניב, בשבילו לנגן על עטיפת השיר שנכתב על יום בו מכר צפה בו מבצע.

הבעיה היחידה היא שלא מוזכר זאת במילים. ריד רצה ללכת לקולנוע ואז לחזור הביתה. המילים לא מציינות, "ואז אחר כך, הופעה בפארק לראות בחור שאני די מכיר, גם סרט ואז הביתה". בטח ריד היה קופץ לראות את דוקטור ג'ון מופיע ממש בפארק בו הוא מקריח במקרה?

יתכן שריד הלך לראות את ההופעה, אבל שתה כל כך הרבה סנגריה שהוא שכח מזה. אולי חיפוש במיקומי החברים האחרים של ריד עשוי לעזור.

ריד היה סניף ידוע של דייוויד בואי המנוח, הגדול. חיפוש אחר בואי ו ריד מגלה התייחסות לכך שהם נמצאים יחד בלונדון ביוני 1972. יש לשלול את ה -1 ביולי וה -2 ביולי את היום המושלם. לו ריד היה צריך היה לנסוע ללונדון ובחזרה לפני 8 ביולי, ואז שוב לחזור ללונדון, בגלל ההופעה שלו. חבל, שכן 2 ביולי 1972 נראה היה שזה יום מושלם לבלות בפארק בניו יורק (מבוסס על רישומי מזג אוויר היסטוריים).

מחקרים נוספים מראים שהוא היה, למעשה, כבר בלונדון בשלב מסוים במאי 1972. הוא הקליט עם דיוויד בואי באולפני טרידנט..

אנו יודעים כעת שללו ריד היה יום מושלם ב- 7, 13, 21 או 28 במאי 1972. שוב תודה, דייוויד בואי, שעזרת לנו עם זה. אתה חסר.

היום המושלם לפיקניק בניו יורק

בדיקת מזג אוויר, בבקשה. האם ידעת שתחנות מזג האוויר מנהלות רישומים לפי שעה? ובכן, הם כן. התחזית השעתית ל -21 במאי 1972 מראה כי מדובר ב -16.9 מעלות צלזיוס בשעה 11:00 בבוקר. בטח, היא הגיעה ל -2.4 בערב ל -24.4 מעלות צלזיוס בינוני, אך הייתה "רוח קלה" של 7.4 קמ"ש.

עדיין קצת קר לפיקניק. אז אנחנו נמצאים באחד משלושה תאריכים במאי 1972: 7, 13 או 28.

מכיוון שרי בהחלט הקליט אלבום בלונדון בשלב כלשהו במאי, אין זה סביר שהוא עדיין היה בניו יורק ב -28 במאי, מה שאמור היה לנסוע ללונדון, המוקדם ביותר, ב -29 במאי. 29 במאי היו מתכוונים לכך שריד לא יגיע לאולפן עד 30 במאי.

מומחים אומרים כי לאלבום לוקח לפחות יומיים להקלטה, וזה אפילו זמן קצר עד גיחוך. הקלטת אלבום כל כך מהר לעיתים רחוקות מאוד קורה, וכשזה קורה, זה חומר האגדות. אל תשכח כי ריד הקליט עם דיוויד בואי, שהיה פרפקציוניסט ידוע לשמצה. לא סביר שבואי ישמח באלבום עם מהפך כה קצר, ואין סיפורי ריד שמקליטה אלבום ביומיים. בקיצור, ייתכן שהיום המושלם לא היה ב 28 במאי 1972.

וכך, ישנם רק שני תאריכים אפשריים ליום המושלם. 7 במאי ו- 13 במאי 1972.

7 במאי היה החם משניים והייתה רוח דרומית נעימה. ירד גשם גם בערב ... שזה החלק האחרון של הפאזל. כשיורד גשם, אנשים הולכים לקולנוע. כשיש בחוץ שטוף שמש, אנשים לא הולכים לקולנוע. 13 במאי היה ערב מקסים, ללא גשם בכלל.

נראה כי אם כן ריד ראה סרט לפני שהלך הביתה, היום המושלם היה 7 במאי 1972.

מעניין. אבל אז מה?

פשוט על ידי הכרת המיקום שלך ומי אתה נמצא, יש הרבה מידע שפתאום נעשה זמין. הוסף את מצב היחסים שלך וכמה היסטוריות עבודה מעורפלות, וכל מי שיש לו מספיק נטייה יכול לחבר את חייך.

ריד עצמו אומר שהוא לא זוכר את שנות ה -70, אבל מה שהוא זוכר לא רלוונטי. כולם משאירים שובל באינטרנט. ורק בגלל שאתה לא זוכר את זה, זה לא אומר שהוא לא שם.

רוב הסיכויים שאיש אינו מעוניין לחבר את סיפור חייכם. אבל אם מישהו ירצה, הם יכולים. ידוע כי מעסיקים בודקים את עדכוני הפייסבוק של הצוות שמתקשר לחולים. ויש אינספור סיפורים של אנשים שמסתבכים בגלל משהו שהם כתבו במדיה החברתית. אם קיצוניים, מה אם דיקטטורה תופס את השלטון במדינה שלך? ממשלה מושחתת תהיה קלה מאוד לפקוח מקרוב על נושאים לא מוכנים.

ניתן להשתמש בנתונים שאתה משאיר מאחור. כדאי לטעות בצד הזהירות בכל מה שקשור לחלוק את חייכם ברשת. ניתן להשיג הרבה רק מקטע מידע וקצת זמן בגוגל.

אינך יכול להפסיק אנשים אחרים לפרסם אודותיך באופן מקוון, אך אתה יכול להגדיר את הגדרות הפרטיות של המדיה החברתית שלך כדי להפסיק לתייג את עצמך. לפייסבוק מדריך נהדר לשליטה בהגדרות הפרטיות שלך. תבדוק את זה.

מה עם הסרט? הבטחת את הסרט

כן אנחנו כן.

ריד התגורר במזרח העשירית מעט מערבית לשדרה הראשונה. אולי היו לו יותר מדי סנגריות עד שהחליט ללכת לראות סרט, כך שהוא בטח לא עמד לנסוע לשום מקום. יכול להיות שהוא קיבל מונית, אבל נראה שהוא לא היה אוהד של נהגי מוניות ...

אז נניח שהוא הלך לקולנוע ליד הדירה שלו.

למרבה המזל מישהו כבר טרח לרשום את כל בתי הקולנוע במנהטן בכל עשור. כמה נוח! זו גם תזכורת טובה לכמה נתונים זמינים לכולם עם חיבור לאינטרנט.

הקולנוע הקרוב ביותר של ריד היה תיאטרון 80 סנט מרקס.

נראה נחמד, לא? בדיוק סוג המקום בו הוא עשוי להשתתף. הניחוש שלנו הוא שכאן הלך לצפות בסרטים, בהתחשב באיזו קרוב הוא גר.

לגבי הסרט? ובכן, מי יודע בוודאות? אבל פריץ החתול, אינדי מונפש, בדיוק שוחרר. ולו ריד כנראה ראה את זה, בהתחשב בכך שהוא מככב בסרט בהשראתו.

* מפיל את המיקרופון *

תמונה מוצגת: מאת Man Alive! (לו ריד הועלה על ידי ירל) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], באמצעות Wikimedia Commons
פייסבוק: מאניה של מאגר תמונות / מועדון תמונות דולר
RIP דייוויד בואי: מועדון הצילום masay256 / דולר

עבדנו את היום המדויק שללו ריד היה יום מושלם
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.