נתונים דיסטופיים: כיצד ספק שירותי האינטרנט שלי הוביל אותי לרשימה שחורה מבית הספר לחלומות שלי

האם היסטוריית החיפוש שלך יכולה להשפיע על השכלתך?

להלן חלק מסדרה פיקטיבית המתבוננת בסכנות של שימוש לרעה בפרטיות באינטרנט. ExpressVPN מתעמק בעתיד אפל, אך מציאותי מאוד, בו ספקי שירותי האינטרנט מוכרים באופן שגרתי את הנתונים הפרטיים שלך לכל המרבה במחיר..

נלי בהתה בשתי המנות כמעט זהות בשולחן העבודה שלה והבינה שהיא מזיעה - זו הייתה החלטה קשה.

השעה הייתה 16:30 ביום שישי, 12/18/2020. שבועיים בלבד עד למועד האחרון לבקשה. הגיע הזמן לעלות על שרשרת הפיקוד.

נלי פסעה אל הדלת הגדולה בפינה, זו שאמרה "ז'קלין גרמין, דיקן חבר לתלמידי תואר ראשון באוניברסיטת ג'ורג'טאון." היא דפקה פעמיים.

"היכנס!"

"הי דין גרמין, מקווה שזו לא תקופה לא טובה ..."

דין גארמין הסתובב. "היי נלי; מה קורה? "היה ברור מקולה שזו הייתה תקופה לא טובה.

"יש לי היום שני יישומים ושניהם חומר עגול אחרון עד כמה שאני יכול לדעת."

דין גארמין פינה לעבר המנות שביד של נלי. "תן לי להסתכל." נלי הניחה אותם על שולחנו של הדיקן: עומר שאפי מבית הספר התיכון הובוקן וג'סטין יאנג מאקדמיה לסקרמנטו..

"שניהם נשיאי מועצת התלמידים," המשיכה נלי כשדיק גארמין עיין בזהירות בכל מסמך. "שניהם די נלהבים מלימודי המזרח הקרוב, ולמרבה הפלא שניהם מנגנים את הבסון."

דין גארמין עיווה את פניו, עדיין מרפרף. "אין פערים משמעותיים?"

נלי היססה. "ובכן, המשפחה של עומר מג'ורדן וג'סטין היא דור שלישי סיני ..." דין גרמין ניתק אותה במבט מודאג. הרשאות 101 אינן מפלות על רקע גזע או מוצא לאומי. "לא התכוונתי שעלינו ..." אמרה נלי. "זה בסדר", אמר דין גרמין כשהמשיכה לקרוא.

החדר היה שקט במשך כמה שניות למעט דשדוש הנייר. נראה כי עיניו של דין גרמין נעים באופן עצמאי, כמו זיקית, עין אחת בכל יישום.

"הנה," היא אמרה לבסוף והצביעה על העמוד האחרון של החבילה משמאלה. "עומר סומן. בדו"ח של ספק שירותי האינטרנט שלו נאמר שהוא דפדף בכמה אתרי אינטרנט על ... "ג'יהאד"..

"כן, ראיתי את זה," אמרה נלי. "אבל הוא מכהן במחקר קרוב למזרח התיכון, האם זה לא הגיוני שהוא יחקור באיסלאם?"

דין גארמין נאנח בכבדות. "תראה, אני לא אומר שהוא טרוריסט או משהו. הוא כנראה ילד נהדר, וסביר להניח שהוא יסתדר כאן טוב מאוד. אבל הרשומה המקוונת של ג'סטין נקייה. "הפסקה ארוכה נוספת. "עם מי אתה מעדיף ללכת לקולג '?"

נלי הנהנה. "אני מניח שזה ג'סטין."

"זה תהליך קשה, אני יודע," אמר דין גרמין וחש את האכזבה בקולה של נלי. "אבל תאמינו לי, זה היה הרבה יותר קשה לפני שהתחלנו לקנות את דוחות ספקי האינטרנט האלה. אלגוריתמי מיקוד לפי מילות מפתח יכולים לעזור לנו עם ההרמה הכבדה, במיוחד בזמן משבר. "דין גרמין הציץ בשעון. "אם כבר מדברים…"

"נכון," אמרה נלי וגיבשה את שני הדיווחים. "תודה, דין גרמין."

"בכל עת. אה, עוד דבר אחד, נלי. "

נלי עצרה בפתח.

"כשאתה מנסח את מכתב הדחייה של עומר, אתה לא צריך להזכיר שאנחנו יודעים על דבר הג'יהאד. פשוט הרגילול 'שקיבלנו כל כך הרבה אפליקציות מדהימות השנה'. אנחנו לא רוצים שאנשים יחשבו שאנחנו מרגלים סטודנטים. "

"כמובן," אמרה נלי. איזו רעיון מגוחך.

אל תסמוך על ספק שירותי האינטרנט שלך עם היסטוריית האתרים שלך. השתמש ב- VPN כדי לא לתת להם מלכתחילה. ExpressVPN מצפין את התנועה שלך ו מסתיר את יעדו מהספק שלך, ולא נותן להם דבר לסחוט אותך בדיסטופיות לא כל כך רחוקות כמו אלה.

נתונים דיסטופיים: כיצד ספק שירותי האינטרנט שלי הוביל אותי לרשימה שחורה מבית הספר לחלומות שלי
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.