עליכם למדרג את הדפדפנים שלכם. ככה זה עובד.

דפדפן עם תיבות המכילות סוגים שונים של פעילות גלישה.

אנו מודעים היטב לכך שהנתונים שלנו הם בעלי ערך - התנועות המקוונות שלנו עוקבות אחר כך בחוזר על ידי חברות וממשלות המעוניינות למקד אותנו לרווח הכספי והפוליטי שלהם.

מצב גלישה בסתר ימנע את שמירת הפעילות במחשב שלך, אך קבצי Cookie עדיין פעילים למשך הפעלת האינטרנט שלך. פייסבוק, למשל, עדיין תדע כיצד לנווט לאתר שלה וממנו, כמו גם את תנועות הרשת הרחבות יותר שלך.

עם זאת, ניתן למדר את הגלישה על פני דפדפנים אחד או כמה כדי להגביל את האופן בו חברות כמו גוגל ופייסבוק יכולות לעקוב אחר אותך.

מהם תאי דפדפן? איך הם עובדים?

מידור הדפדפנים הוא שיטה לפיצול הפעילות המקוונת שלך לדפדפנים שונים, כך שכל מה שאתה מחפש בדפדפן מספר 1 לא מעקב בדפדפן # 2.

למשל, נניח שאתה רוצה לפצל את פעילות הגלישה שלך לשניים: מדיה חברתית & דוא"ל וגלישה יומיומית. השתמש בדפדפן אחד, כמו Chrome, כדי להיכנס לחשבונות הדוא"ל והמדיה החברתית שלך וגישה לדפדפן נפרד אחר, כמו Firefox, לכל סוג אחר של גלישה..

קובצי Cookie אינם יכולים לשתף נתונים בין הדפדפנים, כלומר, חשבונות הדוא"ל שלך ומדיה חברתית אינם יכולים לעקוב אחר כל דבר שאתה עושה בדפדפן Firefox.

כדי שזה יעבוד, תצטרך לזכור באיזה דפדפן אתה משתמש לאיזה סוג של פעילות מקוונת. זה אפשרי לחלוטין אך עשוי להפוך למייגע מעט להמשיך ולעבור קדימה ואחורה.

למרבה המזל, עכשיו יש דרך לעשות זאת חלל את הגלישה שלך בדפדפן יחיד.

[רוצים עוד חדשות בנושא פרטיות וביטחון? הירשם לניוזלטר הבלוג של ExpressVPN.]

כיצד להגדיר תאי דפדפן בדפדפן אחד

בהגדרה זו אנו משתמשים בתוסף של מיכל חשבונות של Firefox. כפי שמוסילה מסבירה, "כרטיסיות מיכל הן כמו כרטיסיות רגילות, פרט לכך שהאתרים שבהם אתה מבקר יקבלו גישה לפרוסה נפרדת מאחסון הדפדפן."

לדפדפנים אחרים יש תוספים שיוסיפו מכולות, אך הקפידו להשתמש בכזה שלוקח את הפרטיות והביטחון שלכם ברצינות. אנו משתמשים במכולות של פיירפוקס שכן זה די פשוט להתקנה.

1. הורד את תוסף המיכל.

2. פתח את Firefox ולחץ על המקש + כדי ליצור כרטיסייה חדשה. סוגי המכולות המוצעים שלך יופיעו: אישי, עבודה, מדיה חברתית ופייסבוק.

עליכם למדרג את הדפדפנים שלכם. ככה זה עובד.

אתה יכול גם למצוא אייקון בסרגל הכלים שלך, או לעבור אל אודות: העדפות # מכולות לשנות, להוסיף ולמחוק כמה שיותר מכולות שאתה רוצה.

עליכם למדרג את הדפדפנים שלכם. ככה זה עובד.

  1. בחר את המיכל אליו תרצה לגלוש - אם ברצונך להגדיר את חשבונות המדיה החברתית שלך, בחר את הוורוד מדיה חברתית מכולה. אם אתה צריך לפתוח דוא"ל עבודה, בחר את הכתום עבודה מכולה.

כשאתה פותח כרטיסיות מיכל שונות, הצבע המתאים מופיע כשורה מתחת לשם הכרטיסייה.

עליכם למדרג את הדפדפנים שלכם. ככה זה עובד.

  1. תהנה שלא חברות כמו פייסבוק עוקבות אחרי כל מהלך שלך. המפתח הוא לוודא שלא חופפים את המכולות שלך, למזער את כמות המעקב שקורה בדפדפן שלך.

הגנה רבה יותר, פרטיות רבה יותר

מידור הדפדפנים אינו שיטת פרטיות מושלמת - ספק שירותי האינטרנט שלך וחברות אחרות יוכלו לראות את הפעילות המקוונת שלך. אך אימוץ מידור הדפדפנים יקל על חברות גדולות בתחום הטכנולוגיה לזהות את פעילות הגלישה שלכם.

עליכם למדרג את הדפדפנים שלכם. ככה זה עובד.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.