איך להיות גלישה בסתר בעולם האמיתי

כיצד להימנע ממצלמות טלוויזיה במעגל סגור

מצב הפיקוח כאן, צופה בך בכל פינה - מהדירה שלך לאורך כל הדרך לעבודה, לקניון ולמועדון. לא ניתן להעלות על הדעת ללכת לאפלה לגמרי ברשת, אבל איך נעים בעולם האמיתי מבלי להיראות?

1. הצפן את התקשורת שלך

אם אתה רוצה להיעלם מעיני מכשיר המעקב המקומי הידידותי שלך, קח צעד לפניו. וודא שאיש לא יוכל לברר מראש את התוכניות שלך או היכן אתה נמצא על ידי חיטוט בתקשורת שלך.

SMS ושיחות טלפון הם טאבו מוחלט, אך עליכם להיזהר גם בדוא"ל ובכל שאר צורות התקשורת הלא מוצפנות..

למען האמת, אם אתה צריך להסתתר מהרשויות אתה לא יכול להחזיק טלפון או משהו עם כרטיס SIM לעולם, לעולם. זה לא אומר שלא תוכל לקבל מספר טלפון, עם זאת, אתה רק צריך להיות זהיר במיוחד עם המספרים הווירטואליים שהגדרת באופן מקוון.

2. מצא מקום בטוח לחיות בו

ככל שהשכונה שלך צפופה, עמוסה וכאוטית יותר, כך ייטב. עליכם למצוא גם בניין עם כניסות מרובות, ללא שומרים וכמה שפחות מצלמות וידיאו. להיות קרוב לשווקים, לתחבורה ציבורית ולמקומות הומים זה יתרון גדול.

השהייה בשותפים לדירה ועבירת משנה משנה יכולה להקל הרבה יותר מכיוון שלא תצטרך לדאוג לחשבונות חשמל ותשלומי שכירות על שמך. באופן אידיאלי, אתה יכול לצאת בכל עת ולא תצטרך לשתף יותר מדי מידע עם השותפים שלך לדירה - אם כי אתה עדיין צריך לסמוך עליהם במידת מה.

3. השאר תמיד את המכשירים שלך בבית

הטלפון שלך הוא מכשיר המעקב המושלם. כל עוד הוא מתחבר למגדל תא, הוא ישדר את המספר הסידורי ואת מזהה כרטיס ה- SIM שלו, ויאפשר למשטרה, לטלקו ולמעשה לכל אחד לברר את מיקומך המדויק.

כשאתה מתחבר ל- Wi-Fi, כתובת ה- MAC שלך משדרת לנתב, שיכול להשתמש בעוצמת האות כדי לאתר אותך בפארקים ובבניינים ציבוריים.

אתה יכול להשתמש במחשב נייד כדי לנתב את התעבורה שלך דרך VPN וטור בנקודות Wi-Fi ציבוריות, אך אפילו זה עשוי להוביל לסיכונים.

4. היה חכם כשאתה מסתובב בעיר

כדי להתמצא, תצטרכו להגביל את עצמכם ו לעולם אל תפר את הכללים הבאים:

  • אל תנהג במכונית או באופנוע
  • אל תשתמש באפליקציות לשיתוף רייד כמו Uber
  • אל תשתמש בכרטיס מעבר אלקטרוני
  • אל תקנו כרטיסים עם שום דבר חוץ ממזומן

אופניים די טובים וכך גם ההליכה. מה שחשוב זה שתשתלב עם הקהל. אם אתה גר בעיר שאף אחד לא הולך בה, אתה גם לא אמור לעשות זאת. אם אתה היחיד עם אופניים, אל תטרח.

5. היכו סורקי זיהוי פנים

האיום הגדול ביותר על פרטיותך יהיה מצלמות, ותתקל בעשרות מצלמות בשגרה היומיומית שלך. למרבה המזל, קל יותר לנצח מעקב אוטומטי מאשר עין אנושית.

יש כיום מיליוני מצלמות טלוויזיה במעגל סגור המופעלות ברחבי בריטניה, למשל, ובעוד שרובן מופעלות באופן פרטי, עדיין ניתן להנגיש נתונים אלה למשטרה בקלות.

כדי להימנע ממעקב אוטומטי, עליך להסתיר את הפנים שלך, למשל, תחת כובע או מסיכת פנים. אם אתה מסתובב באופניים, הקסדה שלך תהיה הכיסוי המושלם.

להילחם על פרטיות לפני שאתה צריך לרוץ

כל עוד תעקוב אחר הטיפים האלה למען שמירה על פרטיותך, סביר להניח שתצליח מאוד, אם כי לא יהיו לך הרבה הזדמנויות לבחון דברים.

ארגון ממומן היטב כמו סוכנות פדרלית או מאפיה עשוי עדיין לעקוב אחריך דרך רשת האנשים שלהם בשטח והיכולת שלהם לעקוב אחריך אחר רמזים אחרים שאתה משאיר אחריך, כמו אינטראקציות עם חנויות, מצב התעסוקה שלך או חברים שלך..

המאבק למען הפרטיות בעולם הפיזי עשוי להיראות לפעמים אבוד, אך עדיין יש דברים רבים שאנו יכולים לעשות כדי לשמור על חירויותינו, והם לא צריכים להיות דרסטיים כמו אלה בפוסט זה. אך אלא אם כן מספר לא מבוטל של אנשים יבחר בחירה מודעת לפרטיות, ייתכן שהוא בקרוב לנצח אבוד לכולם.

איך להיות גלישה בסתר בעולם האמיתי
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.