איך אתה משלם עבור אפליקציית הכושר החינמית שלך?

אפליקציית כושר חופשית

כולנו רוצים שכולם יתבוננו בגוף המסותת שלנו ביראת כבוד לסתות. וזו כנראה הסיבה שכריסטיאנו רונאלדו מבלה זמן רב רק בתחתונים שלו. אבל השגת הגוף המושלם אינה קלה.

לא רק שתצטרך לוותר על החטיפים המועדפים עליך (אלא אם כן החטיף המועדף עליך הוא צימוקים, ובמקרה כזה אתה שקרן), תצטרך גם להכות קשה בחדר הכושר ולרכוש את הסיבולת לב. גם לצאת לארוחת ערב לא יהיה קל כיוון שתצטרך לצפות כל הזמן במה שאתה אוכל. ואין טעם להתרסק בדיאטה שלך לשם. דיאטות לא עובדות מכיוון שהן נמשכות רק פרק זמן מוגדר מראש, ובשלב זה מתחדשת הצריכה הרגילה. צריך לשנות הכל. לנצח.

אה, וייתכן שתצטרך לוותר גם על כל רעיון פרטיות שיש לך.

אפליקציית בריאותחתול של האלק הוגן. כי זה האינטרנט.

חכה … אפליקציות כושר קחו את הפרטיות שלי?

אם אתה מתכוון להשתמש באפליקציות ובגאדג’טים בחיפוש אחר הגוף המושלם, כמו שרבים מאיתנו עושים, הנתונים שלך ייאספו במהירות רבה יותר ממה שאתה יכול לומר “מוכן ביקיני”.

OpenEffect פרסמה לאחרונה דו”ח שכותרתו ניתוח השוואתי של פרטיות ואבטחת גשמי הכושר. זה טרנר עמודים אמיתי.

נקודת המבט של המחקר של OpenEffect היא שאפליקציית הכושר שלך היא מקצרת קומבינות, ואתה שדה חיטה זהוב מקסים שרק מחכה שיבחר ויינקה.

אנחנו אומרים בפרפרזה, יש להודות, אבל העניין הוא שהם עומדים לרחף את כל הנתונים הטעימים שלך. המחקר אפילו מצביע על כמה אפליקציות שאוספות את פרטי התנועה שלך כאשר הגדרת המיקום של הטלפון שלך היא כבוי.

כל אפליקציית כושר בחינם מבצעת את הנתונים שלך. כן. כולם.

יש אמירה בעמק הסיליקון: אם אתה לא משלם, אתה המוצר.

לשבע אפליקציות הכושר המשומשות ביותר יש למעלה ממאה מיליון הורדות משולבות, אבל מה הם רוצים בתמורה לציור גרף יפה של מסלול הריצה שלך ולספירת כל הקלוריות שאתה מחייך בפניך? הם לא סתם מוסרים מוצר לחינם; יישומים אלה עולים כסף ודורשים משאבים רבים לתחזוקה.

אם זה בחינם או שמשהו טוב מכדי להיות אמיתי, היצרנים מקבלים הכנסות באמצעים אחרים. אפליקציות לבריאות וכושר מועדות במיוחד לכריית נתונים מכיוון שהם אוספים מידע שמעניין אותם חברות ביטוח.

איך תרצה שסרב לך טיפול רפואי מכיוון שחברת ביטוח יודעת בוודאות שאתה לא מתעמל מספיק? זה יכול היה לקרות בקלות, מכיוון שדוח “פייננשל טיימס” ציין כי חברות ביטוח גדולות כמו הומנה ואתנה חותמות על שיתופי פעולה עם מפתחי אפליקציות בריאות..

אז בזמן שאתה לא מוציא כסף עבור מוצר, אתה משלם עליו בסחורה היקרה ביותר שלך – הפרטיות שלך.

שיתוף אפליקציות-נתוניםחייב לתפוס את כולם! כולם מקשרים בין אפליקציות כושר! היי! אתה מאחור … גם מיי.

שיתוף נתונים לא תמיד רע

שיתוף נתונים יכול למעשה להיות דבר טוב עבור הצרכן, מכיוון שהוא מאפשר ליישומים שונים לעבוד יחד. אתה יכול לעקוב אחר התרגיל שלך ב- RunKeeper, להשתמש ב- Fitbit כדי לפקח על הצעדים היומיים שלך, ואפילו לספור את צריכת הקלוריות שלך באמצעות MyFitnessPal. אפליקציה כמו גוגל פיטנס יכולה לאחסן את כל המידע הזה במקום נוח אחד.

על מנת לעבוד יחד, אפליקציות צריכות לשתף את הנתונים שלך. אבל יש הבדל גדול בין שיתוף נתונים מאפליקציה אחת לשנייה לבין שיתוף זה כך שצד שלישי יוכל לנצל אותך.

מחקר OpenEffect אמור לעודד אותנו לשים לב יותר ולשאול שאלות לגבי הדרכים השונות הרבות שמשותף את המידע האישי שלנו.

אתה יכול להשתמש בכל האפליקציות ובכל זאת להישאר בטוח

להיות בריא זה אף פעם לא דבר רע, ואפליקציות כושר בהחלט יכולות לעזור לך להשיג את המטרות שלך. רק היזהר מהמחיר שאתה משלם עבורו.

שקול להיכנס לאפליקציות כושר עם פרופיל מזויף שאינו מכיל מידע אישי רגיש, וזכור ש- VPN נייד יכול להוסיף אבטחה נוספת על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך והמיקום האמיתי שלך. יש לנקוט בזהירות לפני שתתחיל לבצע פעילות גופנית, כך תוכל ליהנות מהאימון שלך ולשמור על הנתונים שלך.

באילו אפליקציות אתה משתמש כדי להישאר בריאים? נודיע בתגובות!

תמונה מוצגת: ג’וליה טים / Adobe Stock
Meeeeooooww !: Rasulov / Adobe Stock
משחק מילים מפוקפק נורא (סליחה): venimo / Adobe Stock

איך אתה משלם עבור אפליקציית הכושר החינמית שלך?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.