האם יש קונספירציה גדולה של Pokémon Go? כנראה שלא

האם יש קונספירציה גדולה של Pokémon Go? כנראה שלא

לא יכול להיות ספק בכך; פוקימון גו כבש את העולם בסערה. היישום השיג במהירות הצלחה פנומנלית והפתיע את כולם עם בסיס המשתמשים המסיבי והפתאומי שלה.

הפתיע את כולם למעט מפתחים של פוקימון גו, כלומר מי תכנן את הכל בזהירות במשך שנים … סוג של.

סיפורו של פוקימון גו מקורותיו כבר בשנת 2001 כאשר חברה בשם Keyhole Inc פיתחה תוכנית בשם Earth Viewer, שהמשיכה להפוך ל- Google Earth. ג’ון האנק היה אז מנכ”ל Keyhole Inc, אך הקריירה שלו התקדמה, וכעת הוא יושב בראש ניאנטיק – החברה שפיתחה את Pokémon Go.

לפוקימון גו יש קשר הדוק עם הממשלה

האנקה תמיד היה קרוב לממשלת ארה”ב, עבד עבורם גם בוושינגטון הבירה וגם במיאנמר (בורמה). הקשר של האנקה לממשלה נותר פעיל גם לאחר שהפסיק לעבוד אצלם, ו- Keyhole Inc מומן בחלקו על ידי In-Q-Tel, זרוע ההון סיכון של ה- CIA.

ההשקעה עם Keyhole מחוננת ב- Q-Tel עם מניות מגוגל, אולי אוסף המידע הגדול ביותר על פני כדור הארץ (למרות שלכאורה In-Q-Tel מכרה את אלה באופן חלקי בשנת 2005). אין זה מפתיע ש- In-Q-Tel חושק חברות היי-טק כאלה, אולם הצהרת המשימה שלהן נכתב:

“IQT מזהה, מסתגל ומביא פתרונות טכנולוגיים חדשניים לתמיכה במשימות סוכנות הביון המרכזית וקהילת הביון האמריקאית הרחבה יותר.”

ה- CIA רוצה לתפוס את כולם

העניין של ה- CIA בטכנולוגיה חדשה אינו מפתיע כמעט, ותוכנת מיפוי כמו Google Earth מועילה במיוחד לסוכנות שרוצה להשגיח על כל העולם. גם השקעות מ- In-Q-Tel אינן נדירות במיוחד, והמיזמים הנוכחיים שלה נעה בין מאגרי מידע כמו MongoDB ו- MemSQL ועד למפתחי טכנולוגיות מצלמות, כמו הדמיה של פליקן או פיקסים..

למרות שתוכלו למצוא את Keyhole בפורטפוליו של In-Q-Tel, Niantic (מפתחים של Pokémon Go) לא מופיע ברשימה. אולם מעורבות, בין אם באמצעות השקעה בלתי חשופה או קשרים אישיים, לא תבהיל, במיוחד מכיוון שניאנטיק נמצא בארלינגטון, מחוז וירג’יניה הידוע בנוכחותה הכבדה של ארגונים כמו משרד ההגנה, ביטחון פנים ובוז אלן המילטון – אדוארד סנודן העובד האחרון. אבל איזה עניין מיוחד הייתה ל- CIA באפליקציית Pokémon Go? בכנות … קשה לדעת.

Pokémon Go שונה – אין קציר

היישום די בולט מהמספר העצום של המשחקים והאפליקציות הזמינים לנייד. כפי שמציין שרה היידר, מהנדסת בפריסקופ; האפליקציה אינה מבקשת גישה לאנשי הקשר שלך, והיא גם לא מציקה אותך להזמין את חבריך. אין בה אפילו מכניקה חברתית וירטואלית.

האפליקציה מדפדפת בכל מה שאנחנו יודעים על משחקי רשת מקוונים. במקום להישאר בפנים, השחקן צריך לצאת החוצה. במקום לתקשר עם אחרים דרך האפליקציה, לשחקני Pokémon Go אין ברירה אלא לדבר עם האנשים הסובבים אותם (אין אפליקציית צ’אט במשחק). עם זאת, השחקנים לא מעודדים מדברים זה עם זה, מכיוון שלמשחק אין הסברים במשחק. אנשים צפויים להבין את המכניקה בעצמם ואז ישתפו טיפים זה עם זה בחיים האמיתיים (או לפחות מעל פורומים של צד שלישי וקבוצות צ’אט).

אז איפה קצירת הנתונים? המצלמה לא התבררה כסיוט הפרטיות שנראה היה כי לראשונה. ובעוד שפוקימון גו ניסה במקור לגשת לחשבון Google שלך ​​כולו, מאז הוא תוקן. אין שום דבר שיכול למנוע ממך כניסה בשם בדוי בשם עם שם משתמש חדש שנוצר, ותכונת המציאות המוגברת אינה מדאיגה מכיוון שאתה פשוט יכול לכבות אותו. אין עונש כיבוי ה- AR, וזה עשוי אפילו לחסוך קצת סוללה.

הם חבר ממשלה או אויב של פוקימון?

קשה לדמיין מה הממשלה באמת חושבת על פוקימון גו ויש אינדיקציה מועטה שהאפליקציה היא למעשה מזימה מסודרת להפוך את המשתמשים למל”טים, מוכנים להפצה כנחיל זומבים.

אפילו פרופיל המיקום מהאפליקציה נראה חסר תועלת למדי, בהתחשב בכך שאנשים בוחנים אזורים ומסלולי הליכה שאחרת יתעלמו מהם. אם האפליקציה מכוונת את המשתמש, כמה הנתונים באמת אומרים לנו על המשתמש? לא הרבה.

לכל היותר ExpressVPN יכול לדמיין את Pokémon Go להיות קונספירציה של חברות ביטוח בריאות כדי לגרום לנו להתעמל יותר. תחנות הכוח הפיננסיות בתעשיית התרופות אולי מעדיפות לראות שהאפליקציה נאסרת, שכן דווח כי פוקימון גו יכול להיות טיפול מצוין לדיכאון – זה הרבה מכירות גלולות בקו.!

אכן, לצאת החוצה להסתובב בפוקסטופ המקומי, או לטייל בשכונה שלך לתפוס פוקימון תוך כדי שיחה עם זרים על הטיפים והטריקים האחרונים, כנראה רחוק מהאינטרסים של מדינה סמכותית-קורפורטיסטית.

זוז לאורך אין מה לראות כאן

ExpressVPN מאמין שהממשלה היא ככל הנראה חסרת סיכוי כמו שארנו כשמדובר בזיהוי מגמות.

כמו כל כך הרבה אחרות, ממשלות נידונות לצפות בזמן שהטכנולוגיה משנה את האופן בו אנו מארגנים, מודיעים ומבדרים את עצמנו – למעט האפשרי שלבעלי השלטון יש את המותרות להשקיע כסף של אנשים אחרים בטכנולוגיה שהם מקווים שיעודד את מטרתם שלהם..

אז התעלמו מהשונאים ומהציד המשמח! נתראה בפוקיים!

האם יש קונספירציה גדולה של Pokémon Go? כנראה שלא
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.