כיצד נתב VPN מגן על כל המשפחה שלך מפני מעקב באינטרנט

[ware_item id=33][/ware_item]

הגן על נתב ה- VPN הביתי


השבוע, בית הנבחרים האמריקני עקב אחר הסנאט בהצבעה כדי להחזיר את תקנות FCC שקודם לכן אסרו על ספקי שירותי אינטרנט למכור את נתוני הגלישה שלך..

ברגע שהנשיא טראמפ נותן את חתימתו, ספקי שירותי אינטרנט כמו Verizon, AT&T ו- Comcast יוכלו לחנות את ההיסטוריה שלך באינטרנט.

תקיפה אחרונה זו על זכותם של אמריקאים לפרטיות לא מותירה לצרכנים ברירה אלא למצוא דרכים משלהם להגן על הנתונים שלהם. כפי שרבים ציינו, VPNs כעת נחוצים מתמיד. עם זאת, מרבית שירותי ה- VPN מספקים רק אפליקציות למכשירים ספציפיים, כמו שולחנות עבודה או סמארטפונים. השימוש ב- VPN במחשב ובטלפון הוא התחלה נהדרת להגן על פרטיותך, אך ככל הנראה ברצונך להגן על מכשירים חכמים אחרים וגאדג'טים של IoT (תחשוב Amazon Echo, Apple TV ו- Google Home).

יש דרך להילחם - וזה לא כרוך בהמתנה במשך 30 דקות כדי לדבר עם עוזרת הקונגרס.

אם ברצונך להצפין את הפעילות המקוונת בכל המכשירים של המשפחה שלך, הגדר נתב VPN. נתב VPN מצפין כברירת מחדל את תעבורת האינטרנט במקור - לא תצטרך לזכור להפעיל את ה- VPN שלך בכל פעם שאתה מפעיל מכשיר..

בית חכם, ביג דאטה

בימינו לכל דבר יש פונקציונליות מקוונת. מקררים יכולים לתת דוחות מזג אוויר, טלוויזיות יכולות להוריד אפליקציות, ו- Amazon Echo ו- Google Home משמשים כעוזרים אישיים לכל המשפחה שלך..

אבל מכשירים חכמים אלה מחזיקים אוצר של מידע למפרסמים, כולל נתונים על לוח השנה, דפוסי הצריכה והעדפות המדיה שלך..

כיצד VPN מונעים רישום נתונים של ספק שירותי אינטרנט

בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט דרך ספק שירותי האינטרנט שלך, אתה מקבל כתובת IP המודיעה לשרתי אירוח אתרים לאן לשלוח מידע. ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לעקוב ולהקליט מה הולך לכתובת ה- IP שלך, כלומר הוא יכול לראות את כל היסטוריית הגלישה שלך.

הפסיקה החדשה בנושא נתוני אינטרנט מאפשרת לספקי האינטרנט למכור שלך נתוני גלישה. עדיין יותר מפחיד ש- ISPs יכולים לעקוב כל אחד מחוברים לרשת הביתית שלך, כמו הילדים, החברים והשכנים שלך שמתרחקים מהאינטרנט שלך.

באמצעות ריגול בתעבורת האינטרנט שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול למכור את נתוני הגלישה שלך הקשורים ל:

  • האתרים בהם בנך עושה להכנת שיעורי בית
  • אתרי אתרי הסקי ששקלתם לנופש
  • דפי האינטרנט שבהם ביקרת על מצב בריאותי אתה מעדיף לשמור על דיסקרטיות

מדוע חברות גדולות צריכות להיות מסוגלות למכור את יומני האינטרנט שלך? התשובה היא פשוטה: הם לא צריכים.

VPNs הם פיתרון רב-גוני. לא רק שהם יכולים לנתב את תעבורת האינטרנט שלך דרך שרת מוצפן נפרד שמונע מספק האינטרנט שלך לפקח על הפעילות המקוונת שלך, אלא שהם גם נותנים לך כתובת IP חדשה. לפיכך, כל מה שתעשו באינטרנט אינו משויך לכתובת ה- IP שהספק מספק לכם.

נתב VPN הוא הדרך הטובה ביותר עבורך לקבל הגנה מפני VPN כל מכשיר המחובר לרשת בבית שלך. אם המקרר שלך, הטלוויזיה החכמה של סמסונג והמחשב מתחברים לנתב ה- VPN שלך, הם תמיד יתחברו לאינטרנט דרך VPN.

אם ספק האינטרנט שלך לא יכול לרשום את הנתונים שלך, אין להם מה למכור.

להקל על הטכנולוגיה: כיצד להשיג נתב VPN

בדרך כלל, הגדרת VPN בנתב היא תהליך מעט מבלבל המחייב אותך להגדיר את הנתב באופן ידני עם כתובות שרת וקבצי VPN..

ExpressVPN הצליח להיפטר מהטרחה על ידי הצגת אפליקציית ExpressVPN לנתבים.

אפליקציית ExpressVPN לנתבים פועלת במגוון דגמי Linksys ומספקת ממשק נקי לבחירת מיקום ה- VPN המושלם. זה נועד להיות קל לשימוש לכולם. אין גם שום נשירה: ExpressVPN לנתבים יתחברו אוטומטית כאשר חיבור ינתק.

ממשק הנתב vpnקל לבחור מיקומי VPN באפליקציית ExpressVPN לנתבים זה קל.

מידע נוסף על אפליקציית ExpressVPN לנתבים ניתן למצוא כאן.

נלחם בבית אחד בכל פעם

הנתונים שלך הם הרכוש שלך. אסור לאפשר לתאגידים גדולים לבצע מכירה פומבית של פרטיותך. הגן על האינטרנט הביתי שלך עם נתב VPN, ואל תתן לספקי האינטרנט שום דבר למכור.

איך אתה מרגיש לגבי מצב הפרטיות באינטרנט באמריקה? שתף בסעיף התגובות למטה!

כיצד נתב VPN מגן על כל המשפחה שלך מפני מעקב באינטרנט
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.