הבעיה עם VPNs בעלות נמוכה

[ware_item id=33][/ware_item]

VPNs בחינם ליד גולגולת עצמות צולבות למדי.


יש אמירה מפורסמת האומרת כי קונה של סחורות או שירותים בדרך כלל "מקבל את מה שהם משלמים עבורו." המשמש לעתים קרובות על ידי חברות המוכרות מוצרים יקרים, זה מרמז כי אלטרנטיבות זולות יותר נחותות ומציעות חיסכון כוזב.

עם רשת פרטית וירטואלית (VPN) החיסכון שמציעים שירותים בחינם או בעלות נמוכה עשוי להוות סיכון נוסף, גדול יותר.

אם אתה כבר משתמש ב- VPN, או שוקל לעשות זאת, סביר להניח שאתה מודע היטב ליתרונות שהם מעניקים, כמו להבטיח את פרטיותך ברשתות לא מוכרות, למנוע ממנועי חיפוש להיכנס לחיפושים שלך, למנוע חטטנות של שיחות ה- VOIP שלך ועוד ועוד חוץ מזה.

אבל אם אתם מחפשים את האמצעים הזולים ביותר לשיפור פרטיות האינטרנט שלכם, עלות השירות עשויה להיות לא הגורם היחיד שעליכם לקחת בחשבון.

בעוד שאנשים רבים שאתה מכיר עשויים לשיר את סגולותיהם של VPNs בחינם, עלות הסיום של שימוש באחד מהם עשויה להתגלות הרבה יותר מהצפוי.

על מנת לספק תנועה פרטית ומאובטחת, ל- VPN צריך להיות חיבור לשדרה גדולה באינטרנט. אמנם זה לא יהיה בעיה אם זה משרת משתמש יחיד, אך רוב השירותים מנסים לרכוש מאות אם לא אלפי משתמשים. רוחב הפס הנדרש לשירות כולם הוא עצום, וכפי שאני בטוח שאתה מודע, רוחב הפס עולה כסף. והרבה מזה.

לא רק זאת, לרשת פרטית וירטואלית יש גם עלויות אחרות שיש לקחת בחשבון, כמו תחזוקת השירות, עלויות תפעול ואחרות, אבטחה וכו '..

אם כך, אם נשקול זאת, מדוע מישהו או ארגון כלשהו יציעו שירות כזה בחינם? התשובה היא שהם לא היו עושים זאת

עם מעט מאוד חריגים, אף אחד לא מציע דבר לחינם, במיוחד אם זה מלבדם בחינם עבורם מלכתחילה.

כל חברה ששווה את המלח שלה בעולם העסקים תחפש לעשות כסף בצורה כזו או אחרת וזה כולל VPNs.

לשם כך, כמה שירותים בחינם נראים להרוויח כסף ממפרסמי צד ג 'שיסרסו את מרכולתם דרך הפעלת שרת ה- Proxy שלך. לאחר מכן החברה מרוויחה כסף על פי מספר הקליקים שהפרסומות מושכות אליהם או פשוט על ידי מספר ההופעות שנוצרו (ערך שצריך לעקוב אחריו תציין), או באמצעות הסדר עלות חודשי מוגדר..

הבעיה כאן, מעבר לטרדנות מלראות מודעות מלכתחילה, היא העובדה שלנותני השירות יש אינטרס מוקפד לראות או לחיצה על הפרסומות וכך ערוצי המודעות יראו עדיפות על פני זמני תנועה וחיבור אחרים עשויים להיות תשקפו היטב כי אחרי הכל, ככל שתסתכלו בפרסומת זמן רב יותר, כך המפרסם ירוויח מכך.

סוגיית המפתח הנוספת בשירותים חינמיים וזולים במיוחד היא העובדה שחלקם מנוהלים על ידי בדיוק סוג האנשים שאתה מקווה להימנע מהם באמצעות VPN מלכתחילה - עברייני סייבר.

האקרים, קונים ומעוררי אינטרנט אחרים שלא התכוונו לחפש כוונה רעה תמיד מחפשים הזדמנויות להרוויח כסף על רקע חוסר המזל של אחרים..

על ידי הפעלת שרת פרוקסי משלהם, ובמיוחד כזה שמבטיח שימוש חופשי, הם יכולים להשיג מספר עצום של הרשמות ממשתמשים בלתי מעורערים אשר להוטים מדי למסור את המידע האישי שלהם.

אם היית באינטרנט במשך תקופה ארוכה וצפית בשירותי VPN באים והולכים, אז היית רואה הרבה יומרות מתחילות ואז נעלמות תוך זמן קצר. למה? פשוט זה בגלל שהמפעילים הקימו שירות בגב חשבונות מזויפים, ששולמו עבורם באמצעות נתוני כרטיסי אשראי גנובים. כשהם מגלים שהשירות מושבת, אבל אז כמובן שהם כבר סגרו כמות עצומה של נתונים מהמשתמשים שלהם.

מה שהם עושים עם מידע אישי זה יכול להשתנות. חלקם עשויים למכור בפרטים בסיסיים למפרסמים וזה גרוע מספיק, אך הסיכון הגדול בהרבה הוא שהם רשמו את כל מה שהמשתמש עשה באמצעות שרת ה- Proxy, כולל פרטי כניסה לבנק, פרטי כרטיס אשראי וכל מיני גישה לחשבון ופרטי סיסמא. למותר לציין שלמידע כזה יש ערך בידי אנשים מהסוג הלא נכון.

אז בסופו של יום, VPN יכול להיות כלי חיוני בארסנל שלך אם ברצונך לשפר את פרטיותך באינטרנט ולהישאר מאובטח, אך השירות הלא נכון יכול להוכיח את האנטיתזה של מטרה כזו..

אז בחרו בשירותכם בקפידה אם ברצונכם להימנע מלהפוך לקורבן של גניבת זהות, גנבו את הפרטים הכספיים שלכם או ראו את המחשב שלכם משמש באופן מופרז להפעלת ספאם או לבצע פשעים מקוונים ללא ידיעתכם..

הבעיה עם VPNs בעלות נמוכה
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.