כיצד האקרים יכולים להשתמש בטביעות האצבע שלך כדי למסגר אותך – #WTF יום הולדת

האקרים משתמשים בטביעות האצבע שלך כדי למסגר אותך

זה הדבר האחד שהיה אמור להיות אישי באמת עבורך. ייחודי כמו פתית השלג המיוחדת, שבעומק אתה מאמין שאתה עצמך.

אבל עכשיו, הודות לקבוצת הפריצות הידועה לשמצה Chaos Club Club (CCC), הגזירה האחרונה של פרטיות נקרעה סוף סוף. כן –טביעת האצבע שלך ניתנת כעת לפריצה מלאה ומרוחקת.

זה אומר שפושעים יכולים להתחזות אליך ולמסגר אותך על פשעים שהם מבצעים. רוצחים, שודדים, גנבי סופגניות … כל אחד מהם יכול להשאיר שביל שיוביל אליך. אז כשהשוטרים מאבקים הדפסים, זה אתם שהם יבואו לחפש. אם כל זה נשמע מופרך, המשך לקרוא.

הקורבן הראשון

הקורבן הראשון בעולם הפורץ טביעת האצבע היה מישהו שמחזיק בכוח לא מעט כוח בידיה: שר ההגנה הגרמני, אורסולה פון דר ליין. מי יודע איזה כפתור אדום אדום טביעת האצבע המשובטת של הפוליטיקאי יכולה להפעיל? ייקס!

אני מקווה שהממשלה הגרמנית החליפה כל טכנאי תעודת זהות שהיא משתמשת בה. מכיוון שההדפסים שלה נמצאים כעת בבעלות של האקרים.

השאלה שאתה בטח שואל היא: איך הם עשו את זה? איזה מכשיר היי-טק מהעתיד יכול לפרוץ ולשכפל טביעת אצבע? היכונו להיות מופתעים.

מצלמה רגילה

זו הייתה ועידת חדשות פוליטית רגילה, כמו אלפים לפניה. אורסולה פון דר ליין דיברה בשלווה עם העיתונות, לא מודעת לחלוטין לשום דבר מוזר שמתרחש סביבה.

מה שהיא לא ידעה זה שהאקר CCC סטארבוג (השם האמיתי ג’אן קריסלר) היה בחדר. והוא סחב אתו … מצלמה רגילה. ממש כמו כל עיתונאי במסיבת עיתונאים.

אבל המצלמה הרגילה ההיא הייתה כל מה שסטארבוג הייתה צריכה כדי להשיג את טביעת האצבע של גב ‘פון דר ליין. הוא אפילו לא היה צריך לגעת בידו של הקורבן. כמה צילומי התקרבות מזוויות שונות היו כל ההאקר הדרוש.

  iOS 9 יכול לעקוב אחר חיי המין שלך - #WTF יום הולדת

ברגע שצילמו את התמונות, גם תהליך השיבוט היה הרבה יותר פשוט ממה שהייתם מצפים. סטארבוג עשתה זאת עם תוכנית בשם Verifinger, שזמינה לקנות באינטרנט.

כך שלא רק שניתן יהיה לפרוץ את טביעות האצבעות שלך – כל אחד יכול להשיג את הציוד לעשות זאת.

כפפות לכולם?

זיהוי המגע הזה באייפון או בסמארטפון של סמסונג החדש שלך נראה מעט חסר טעם כעת, הא? (במיוחד מכיוון ש- CCC כבר פרצה את חיישן טביעות האצבע של אפל כבר בשנת 2013.)

אבל זה אפילו יותר גרוע. מתוך סט תמונות טוב, האקר יכול ליצור בקלות תבנית והדפס דמה עם זהותך. הפושע יכול אפילו להדביק את טביעת הדמה על אצבעם. הכל מפורט בשיטה שפרסמה CCC, המשתמשת בדבק עץ יומיומי כדי להדפיס את הדפוס.

כך שהם יוכלו לבצע כל מיני פשעים מגוחכים, לטבול את ההדפסים שלך בחדר ולהתחמק מזה. בינתיים אתה יכול להסתכל על תקופת חיים … או פחות אם הפשע הוא למעשה גניבת סופגניות.

זו מחשבה מפחידה. שיבוט טביעות אצבע מרחוק הוא עוד מכה רוצחת לפרטיותנו האישית. אבל אולי יש דרך אחת שתוכלו להגן על זהותכם כאשר אתם עומדים בפני האקרים טביעות אצבע.

“פוליטיקאים יעלו כנראה כפפות כשמדברים בפומבי” בעתיד, מציע סטארבוג.

אה, תודה על הטיפ אחי.

קראת את #WTF יום הולדת, המבט השבועי שלנו על ההתקפות המקוממות ביותר בעולם על פרטיותך. האם הסיפור הזה יעניק למישהו שאתה מכיר רגע “WTF ?!”? שתפו אותם איתם!

#WTF יום הולדת של ExpressVPN מביא לך סיפורים מוזרים, מזעזעים ומפחידים על פרטיות נתונים – נמשכים היישר מהחדשות. חושבים שהפרטיות שלך היא שלך? תחשוב שוב. תרגישו לא בנוח. תכעסי. אתם תחשבו “WTF ?!”

  Internet.org: טוב מכדי להיות אמיתי?

אוהבים את הפוסט הזה? שונא את זה? קרא סיפורי אימה נוספים על הפלישה לפרטיותך בארכיון #WTF יום הולדת שלנו. אתה יודע שאתה לא יכול להתנגד …

כיצד האקרים יכולים להשתמש בטביעות האצבע שלך כדי למסגר אותך - #WTF יום הולדת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.