הוא אכל טאבלט כדי להימנע ממעצר משטרתי – #WTF יום הולדת

אדם אוכל ipad

בדרך כלל כשאת בולעת טבליה, זה למטרות רפואיות. אתה מרגיש טוב יותר אחר כך.

אבל עבור אדם אחד בסנט פטרסבורג, רוסיה, אכילת טאבלט פירושה לחטט משהו יותר ממגוון המחשבים. ודי מעט אחר כך, הוא היה מת כמו פלפל.

כשהמשטרה בפתח, האיש עמד בפני החלטה קטלנית. הוא יכול לאפשר למשטרה לעצור אותו. או שהוא יכול לנקוט בפעולה. לרוע המזל, הפעולה שהוא בחר הייתה מעט חמורה: הוא אכל את הטאבלט שלו - המסך, המעגלים והכל. (הערה: חדשות ספוטניק מדווחות בחוצפה: "לא ידוע אם המכשיר הקטלני היה אנדרואיד או אפל.")

איך לכל הרוחות זה הגיע לזה??

דו"ח משטרתי

הכל התחיל בסביבות 17:00 יום ראשון שקט אחד ביוני, מדווח העיתון "מוסקבה טיימס". שכנים שמעו את האיש זורק חפצים גדולים מחלון דירתו בפרנס, בצפון סנט פטרסבורג, כולל רהיטים משלו..

המשטרה הרוסית הופיעה במהרה במקום.

בהודעת המשטרה נמסר כי "אדם מובטל כבן 41 נמצא בדירה, שהתנגד למעצר כשהוא נתפס על ידי המשטרה, ואחריו המשיך להתנהג באופן לא הולם"..

לאחר שהמשטרה הגיעה, האיש - שטרם נקרא - התחיל לאכול את המכשיר.

לא ברור מהדו"ח מה גרם לאדם הנזק ביותר - אכילת הטאבלט או התערבויות של המשטרה. הדו"ח ממשיך:

הקצין במקום הפסיק את הפעולה (אכילת הטאבלט), שבמהלכה הוא נפגע גוף ... הקצין הזעיק מיד את שירותי החירום. האיש איבד את הכרתו ומת לפני הגעת החובשים.

כמה רחוק היית הולך?

כעת מתבצעת חקירה של מה שקרה באמת.

אולי הוא היה חולה נפש. אולי הוא פשוט לא רצה להיעצר. או - ספקולציות כאן - אולי הוא היה אזרח פרטי שלא רצה שהמשטרה תיגש לכל מה שיש בטאבלט שלו - כל כך נלהב שהוא היה מוכן למות כדי להגן על פרטיותו שלו.

זה לא דרך פעולה שאנחנו ב- ExpressVPN היינו ממליצים אי פעם, והמחשבות שלנו עוברות לחבריו ובני משפחתו.

אבל אם האיש הזה אכן אכל את הטאבלט שלו כדי להגן על פרטיותו הדיגיטלית, אז זה נותן לנו קצת מחשבה. כמה רחוק נלך כדי להגן על הפרטיות שלנו?

קראת את #WTF יום הולדת, התקריב השבועי שלנו על סיפורים ביזאריים הקשורים לפרטיות הדיגיטלית שלך. אם אתה מכיר מישהו שהסיפור הזה טעים, למה לא לשתף אותו?

#WTF יום הולדת של ExpressVPN מביא לך סיפורים מוזרים, מזעזעים ומפחידים על פרטיות נתונים - נמשכים היישר מהחדשות. חושבים שהפרטיות שלך היא שלך? תחשוב שוב. תרגישו לא בנוח. תכעסי. אתם תחשבו "WTF ?!"

אוהבים את הפוסט הזה? שונא את זה? קרא סיפורי אימה נוספים על הפלישה לפרטיותך בארכיון #WTF יום הולדת שלנו.

הוא אכל טאבלט כדי להימנע ממעצר משטרתי - #WTF יום הולדת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.