סורק איריס חדש גורם לדוח המיעוט להראות כמו אבני הצור – #WTF יום הולדת

[ware_item id=33][/ware_item]

סורק איריס בהייטק


ראית כבר טכנולוגיה לסריקת קשתית בסרטים. כמו דוח המיעוטים, שם בכל פעם שטום קרוז רוצה לעבור דרך דלת כל שעליו לעשות הוא להעיף את עיניו בסורק שעל הקיר..

וזו טכנולוגיה די מרשימה, בצורה מדעית מדעית של שנות האלפיים. הרבה יותר קל מאשר לשאת מפתח סביב, בכל מקרה.

אך בהשוואה לסורקי הקשתית החדשים ביותר בחיים האמיתיים, אלה בדוח המיעוט הם כמו משהו מתקופת האבן.

מכיוון שכעת, סורקי איריס אינם צריכים להתקרב כל כך. הם יכולים לזהות את הקשתית שלך ולזהות אותך ממרחק של עד 40 מטר.

אתה אפילו לא צריך להסתכל על הסורק החדש. "מרבית המערכות הביומטריות מבוססות הקשתית דורשות הרבה שיתופי פעולה מצד המשתמשים", נכתב בדף האינטרנט של הפרויקט. כן ... זה בגלל שזה פגיעה בזכויות שלנו לקחת נתונים אישיים מבלי לשאול.

אז על קצה המזלג, אינך שולט יותר במזהה הקשתית שלך. כל אחד יכול לסרוק את הקשתית שלך ולעקוב אחר הפעילות שלך. ואתה אפילו לא יודע שזה קורה.

'זה בעצם למצוא את הפרצוף שלי'

מערכת "רכישת הקשתית לטווח הרחוק" החדשה פותחה על ידי אוניברסיטת קרנגי מלון. אב הטיפוס הוא מכונה מגושמת. אבל כמו כל טכנולוגיות המעקב, זה בקרוב יופחת לגודל שקל להסתיר מהעין.

בסרטון שלמטה, הממציא מריוס סבווידס מדגים כיצד ניתן להשתמש במכשיר הריגול כדי לגנוב את זהות הקשתית שלך בזמן שאתה נמשך במכונית שלך. הוא די מרוצה מעצמו - כאילו המצאתו אינה פלישה גסה לפרטיותך.

"מה הדבר הראשון שאתה עושה כשנכנסים אליך?" באופן טבעי אתה מסתכל במראה הצד שלך כדי לראות מה קורה.

"אבל כשאני מסתכל במראה כרגע, זה בעצם למצוא את הפנים שלי, לגלות את העיניים שלי.

זה פילוח של אזור הקשתית, חילוץ של תכונות ואז התאמתן כדי לגלות מי אני. "

במילים אחרות, זהו מכשיר המעקב הסמוי האולטימטיבי. צפו בסרטון והכינו להתגנב!

שיתוף-תגיות על פרטיותך?

המחשבה על מצלמה שתצליח לזהות את הקשתית שלך ולזהות אותך בזמן שאתה נוהג מדאיגה מספיק. אבל כשאתה חושב כיצד ניתן לשלב את סורק הקשתית לטווח הארוך החדש בטכנולוגיות מעקב אחרות והונאות, הדברים מתחילים להחשיך.

לא קשה מדי לתאר בקרוב את אחד מהדברים הבאים:

מצלמות מעקב ארוכות טווח איריס + מצלמות = אפס פרטיות

במקומות רבים כבר יש אלפי מצלמות הצופות בכל תנועה שלך, לכל מקום שאתה הולך. במיוחד במדינות כמו בריטניה, בהן יש מעל 500,000 מצלמות בלונדון בלבד. ברגע שמצלמות מעקב בעלות רזולוציה גבוהה יתחילו לשלב איתור קשתית, לא תוכלו להגיע לשום מקום מבלי שתעקבו אחריכם ותזהו אותם על ידי מחשב.

פושעים שמשבטים את הקשתית שלך כדי למסגר אותך ולברוח מאיתור

בעיה מרכזית בביומטריה כמו איריס היא שאי אפשר לשנות אי פעם. ברגע שלמישהו יש שיבוט של הקשתית שלך או של טביעת האצבע שלך, הם יכולים להתחזות לך לנצח. ראינו כבר האקר אחד שמשכפל טביעת אצבע של פוליטיקאי רק עם מצלמה. לא ייקח זמן עד שהאקרים יוכלו ליצור עדשות מגע עם מידע על איריס משובט - היי, זה דוח המיעוטים שוב.

אז הנה לנו, מערכת הרכישה לטווח הארוך לטווח הארוך. אנו נמצאים כעת צעד אחד קרוב יותר לגור במצב מעקב מלא. חביב.

אתה קורא את #WTF יום הולדת, עדכון שבועי על העולם המטורף של טכנולוגיית המעקב. קבעו בשבוע הבא לעוד מתקפה שלא תאמן על פרטיותכם - ואל תשכחו לשתף!

#WTF יום הולדת של ExpressVPN מביא לך סיפורים מוזרים, מזעזעים ומפחידים על פרטיות נתונים - נמשכים היישר מהחדשות. חושבים שהפרטיות שלך היא שלך? תחשוב שוב. תרגישו לא בנוח. תכעסי. אתם תחשבו "WTF ?!"

אוהבים את הפוסט הזה? שונא את זה? קרא סיפורי אימה נוספים על הפלישה לפרטיותך בארכיון #WTF יום הולדת שלנו. אתה יודע שאתה לא יכול להתנגד ...

סורק איריס חדש גורם לדוח המיעוט להראות כמו אבני הצור - #WTF יום הולדת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.