האם הטלוויזיה החכמה של סמסונג שלך מרגלת עליך? – #WTF יום הולדת

הטלוויזיה החכמה שלך מרגלת עליך

טלוויזיות חכמות של סמסונג מדהימות הא? עם פקודות קוליות ושיחות וידיאו מובנות, זה כמו שאנחנו ב 2015 שצפו על ידי חזרה לעתיד II. אין פלא שמשפחות רוכשות אותן בעשרות מיליונים, מה שהופך את סמסונג למובילה העולמית במכירות טלוויזיה חכמה.

כל אותן משפחות. כל הטלוויזיות החכמות הללו, עם מצלמות ומיקרופונים המסוגלים לשלוח את השיחות והתמונות הפרטיות שלך ברחבי האינטרנט. מה יכול להשתבש?

ובכן, זה מה שמסמסונג עצמה מזהירה שתוכל להשתבש (עד שהיא שינתה בחופזה את הצהרת הפרטיות שלה):

שימו לב שאם מילותיך המדוברות כוללות מידע אישי או רגיש אחר, מידע זה יהיה בין הנתונים שנלכדו ויועברו לצד שלישי באמצעות השימוש שלכם בזיהוי קולי..

ייקס! כדי להיות הוגנים כלפי סמסונג, היו הרבה מחלוקות לאחרונה לגבי מכשירים חכמים בסתר ריגול אחריך, מ- Kinect של מיקרוסופט לעוזר הדיגיטלי של Siri iPhone. אבל סמסונג היא אולי החברה הראשונה שהודה בגלוי שהיא יכולה ללכוד ולהעביר את המידע האישי והרגיש שלך.

היי, הם אולי מרגלים עליך - אבל לפחות הם כנים לגבי זה. ?

מדוע אינך יכול לסמוך על זיהוי קולי של הטלוויזיה החכמה שלך

כמובן שאם אתה מתכוון לבנות מכשיר למעקב המוני, מכשיר טלוויזיה הוא המקום המושלם להסתיר אותו.

רוב הטלוויזיות החכמות של סמסונג ישמשו בסלון, שם אתם מנהלים את השיחות הבלתי מוגנות שלכם עם בני משפחה וחברים. מדברים על תוכניות לעתיד, שיתוף סודות, דיון במערכות יחסים וכסף - הכל קורה סביב הטלוויזיה בבית.

אבל תרצה לחשוב פעמיים לפני שתשליך אי פעם את האומץ שלך ליד הטלוויזיה שלך. בדוק את ההשוואה המפחידה הזו בצד זה של מדיניות הפרטיות של סמס הטלוויזיה החכמה סמוך לשנת 1984, כפי שגילה פעיל EFF פרקר היגינס..

משמאל: מדיניות הפרטיות של סמסונג SmartTV, מזהירה משתמשים שלא לדון במידע אישי מול הטלוויזיה שלהם מימין: 1984 pic.twitter.com/osywjYKV3W

- פארקר היגינס (@xor) 8 בפברואר 2015

הבעיה היא שברירת המחדל, הטלוויזיה החכמה של סמסונג שלך מאזינה תמיד לשיחות האלה. המיקרופון שלה צריך להישאר דולק כדי שהוא יוכל לשמוע ולהגיב לפקודות הקוליות שלך. משום מה - כנראה שקשור ל- R&D - טלוויזיות חכמות של סמסונג גם משדרות כמה שמע מוקלט ברחבי האינטרנט לצדדים שלישיים. זה יכול לכלול דברים אישיים שאתה מדבר עליהם.

המגנים של סמסונג אומרים שזה לא יקרה, מכיוון שהטלוויזיה מתחילה להקליט רק אם אתה מתחיל את המשפט שלך עם פקודה מוכרת, כמו "היי, טלוויזיה." אבל בהתחשב בטכנולוגיית זיהוי קולי טמפרמטי להפליא, אתה לא יכול לסמוך על כך הטלוויזיה החכמה שלך תתחיל להקליט רק כאשר היא שומעת "היי, טלוויזיה."

מה אם זה שומע "היי, סטיבי" או "ביי, אווי"?

זיהוי קולי פשוט אינו אמין מספיק כדי לסמוך עליו. והאמת, זה יכול להתחיל להקליט ולהעביר את הקול שלך בהמון תרחישים.

לעמוד מול הטלוויזיה החכמה של סמסונג שלך

למרבה המזל יש דרך לכבות את זיהוי הקול בטלוויזיה החכמה של סמסונג שלך - ועליך לדעת על כך.

השיטה שונה בין דגמים, כך עיין במדריך הטלוויזיה שלך או באתר סמסונג לקבלת הוראות. חלקם אף דורשים מכם לסמן תיבה בה כתוב כי אינכם מסכימים עם תנאי הפרטיות שלה.

כיבוי המיקרופון מגן על פרטיותך - אבל זה גם מביס את האובייקט שיש טלוויזיה חכמה, לא? חבל שעדיין אין מכשירים חכמים שמכבדים את פרטיותך, ובמקביל נותנים לך תכונות מגניבות.

אבל עד שמייצרים מכשירים יתביישו, סביר להניח שעדיף לחיות ללא זיהוי קולי מאשר לוודא שהטלוויזיה שלך תרגל אותך 24/7.

#WTF יום רביעי הוא ההצצה השבועית שלך לחדשות הפרטיות המוזרות והמטרידות ביותר. יש לך חבר עם טלוויזיה חכמה של סמסונג שצריך לראות את הסיפור הזה? שתפו אותם איתם!

#WTF יום הולדת של ExpressVPN מביא לך סיפורים מוזרים, מזעזעים ומפחידים על פרטיות נתונים - נמשכים היישר מהחדשות. חושבים שהפרטיות שלך היא שלך? תחשוב שוב. תרגישו לא בנוח. תכעסי. אתם תחשבו "WTF ?!"

אוהבים את הפוסט הזה? שונא את זה? קרא סיפורי אימה נוספים על הפלישה לפרטיותך בארכיון #WTF יום הולדת שלנו.

האם הטלוויזיה החכמה של סמסונג שלך מרגלת עליך? - #WTF יום הולדת
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.