چگونه می توان با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN ، مکان جغرافیایی HTML5 خود را فریب داد

گیر نیاز به کمک

گیر کرده و به راهنمایی احتیاج دارید?

با یک انسان صحبت کنید

این راهنما توضیح خواهد داد جغرافیایی HTML5 چیست و چگونه می توانید موقعیت مکانی خود را با پسوند مرورگر ExpressVPN فریب دهید.

جغرافیایی HTML5 چیست؟?

مکان جغرافیایی HTML5 به مرورگرها امکان می دهد مکان فیزیکی شما را "فاش" کنند. محاسبات بر اساس آدرس IP شما نیست. در عوض ، آنها معمولاً از اطلاعاتی مانند شبکه های Wi-Fi در نزدیکی ، تنظیمات مکان سیستم یا GPS دستگاه استفاده می کنند.

بنابراین ، حتی اگر از VPN برای پنهان کردن آدرس IP خود استفاده می کنید ، مکان جابجایی HTML5 هنوز می تواند تعیین کند که کجا هستید.

چگونه مکان جغرافیایی خود را از وب سایتها مخفی کنید

برای جلوگیری از یادگیری موقعیت مکانی واقعی وب سایت ها ، می توانید درخواست هایی را که از موقعیت مکانی شما سؤال می کنند رد کنید.

وب سایت می خواهد موقعیت مکانی را بشناسد

با این حال ، رد چنین درخواست هایی به معنای وب سایت های خاص و ارائه دهندگان محتوا برای شما مسدود خواهد ماند.

خدمات در محل شما موجود نیست.

جغرافیایی خود را با پسوند مرورگر ExpressVPN فریب دهید

به جای اینکه برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود امتناع کنید ، می توانید با استفاده از افزونه مرورگر ExpressVPN آن را فریب دهید. این مانع از یادگیری موقعیت مکانی واقعی وب سایت ها می شود.

برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN در Chrome ، Firefox و Safari در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، نحوه بارگیری و استفاده از افزونه مرورگر ExpressVPN را ببینید.

برای کاربران تلفن همراه

اگر کاربر iOS هستید ، هیچ راهی برای فریب موقعیت مکانی شما وجود ندارد. فقط می توانید مکان خود را با وب سایت ها به اشتراک بگذارید.

اگر کاربر Android هستید ، می توانید یک برنامه جعل مکان را بارگیری و استفاده کنید. توجه داشته باشید که ExpressVPN به این برنامه های شخص ثالث وابسته نیست.

بدون جابجایی HTML5 ، صفحه وب به درستی بارگیری نمی شود

بعضی اوقات به دلیل اتکا به جغرافیایی HTML5 ممکن است برخی از وب سایت ها بارگیری کامل نداشته باشند. اگر این اتفاق بیفتد ، می توانید با پیروی از این مراحل ، جعل مکان را در برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN خاموش کنید:

  1. باز کن منوی اصلی (≡) در پسوند مرورگر
  2. انتخاب کنید حریم خصوصی & امنیت
  3. خاموش کنید مکان خود را فریب دهید

مهم: هنگامی که جعل مکان غیرفعال باشد ، وب سایتهایی که از جغرافیایی HTML5 استفاده می کنند قادر خواهند بود مکان شما را حتی در هنگام اتصال به VPN تعیین کنند.

چگونه می توان با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN ، مکان جغرافیایی HTML5 خود را فریب داد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.