חיתוך הכבל: השוואה בין 7 שירותי הזרמת טלוויזיה בשידור חי

מספריים חותכים דרך חוט.

המגמה של תעלת טלוויזיה בכבלים לשירותי סטרימינג מקוונים הולכת וגוברת מהירות, ומסיבה טובה: היא זולה יותר, נוחה יותר ונותנת לך יותר אפשרות. אם אתה קורא את זה עכשיו, רוב הסיכויים שאתה מחפש חלופות לחבילת הכבלים היקרה שיש לך כרגע. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות לחיתוך כבלים לבחירה, כיצד תדע איזו מהן מתאימה לכם ביותר?

אפשרויות חיתוך כבל לשירותי סטרימינג

אנו מפרטים את מה שאתה מקבל עם כמה מהשירותים הפופולריים ביותר.

1. YouTube TV

מדינה: ארה"ב.
מחיר התחלתי: 50 דולר לחודש
מספר ערוצים מינימלי: 70
תקופת ניסיון: 30 ימים

אחד משירותי הפרימיום יותר הוא טלוויזיה ביוטיוב, המאפשרת לך גישה ליותר מ -70 ערוצים עם כיסוי טלוויזיה חי, כולל רשתות חדשות הפועלות 24 שעות ביממה ומריצות ערוצי ספורט. כרגע הוא זמין רק בארה"ב, וכיסוי טלוויזיה מקומי משתנה בהתאם למיקוד שאתה מכניס. אתה יכול גם לשמור רישומים של תוכניות שאתה רוצה לצפות בהן שוב ב- DVR בענן למשך עד תשעה חודשים..

2. קלע טלוויזיה

מדינה: ארה"ב.
מחיר התחלתי: 25 דולר לחודש
מספר ערוצים מינימלי: 25
תקופת ניסיון: 7 ימים

Sling TV הוא שירות סטרימינג מבוסס ארה"ב המהווה אלטרנטיבה נהדרת למי שרוצה לנתק את ספק הכבלים שלהם ויש לו אפשרות טובה יותר במחיר זול יותר. ישנן שלוש חבילות לבחירה: קלע כתום, קלע כחול וקלע כתום וכחול.

כתום וכחול כוללים בחירות שונות של ערוצי טלוויזיה לגישה אליך, לכן הקפד לבדוק באילו מהם אתה צפוי להשתמש יותר. בכתום, למשל, אתה יכול לצפות רק במכשיר אחד, אך עם המנוי של כחול אתה יכול לצפות בשלושה מסכים נפרדים. אם אתה משלם 40 דולר עבור המנוי כתום וכחול, אתה יכול להזרים בארבעה מכשירים נפרדים בו זמנית.

3. AT&T טלוויזיה עכשיו

מדינה: ארה"ב.
מחיר התחלתי: 65 דולר לחודש
מספר ערוצים מינימלי: 45
תקופת ניסיון: 7 ימים

נקרא בעבר DirecTV Now, AT&T TV Now היא האלטרנטיבה היקרה ביותר לכבלים ברשימה זו, אם כי החבילה הסטנדרטית שלה כוללת ערוצים כמו HBO ו- ESPN. ניתן להוסיף ערוצי פרימיום אחרים כמו Showtime קטעניים, כמו גם חבילות ספורט בלעדיות כמו NFL Sunday Ticket. ב&נראה כי T TV Now לא נבהל מהתחרות בזירת הסטרימינג, לאחר שהעלה את מחירן בשנת 2019 מ- 50 ל- 65 $ לחודש ברמת הפלוס (הנמוכה ביותר) שלה, ו- $ 70 ל- $ 80 ברמת ה- Max.

4. הולו עם טלוויזיה חיה

מדינה: ארה"ב.
מחיר התחלתי: 55 דולר לחודש
מספר ערוצים מינימלי: 60
תקופת ניסיון: 7 ימים

Hulu הוא גם וידאו על פי דרישה וגם אפשרות להזרמת טלוויזיה חי. האפשרות VOD בלבד שלה מתחילה ב 6 דולר לחודש, אך אם אתה רוצה טלוויזיה בשידור חי על גבי זה תצטרך מזלג מעל 55 דולר לחודש. כמו ב- AT&T TV עכשיו, הולו גם העלתה את מחירה לאחרונה, כך שתרצה לנצל את כל המבצעים העונתיים שיופיעו. חבילת הטלוויזיה החיה מאפשרת לך לצפות במסכים ללא הגבלה ומציעה DVR ענן משופר להקלטת כל התוכנית שאולי פספסת. תצטרך להוסיף עוד 6 דולר כדי לצפות בתוכניות ללא מודעות.

5. fuboTV

מדינה: ארה"ב.
מחיר התחלתי: 55 דולר לחודש
מספר ערוצים מינימלי: 109
תקופת ניסיון: 7 ימים

אם אתה מעוניין רק לתפוס את משחקי הספורט האחרונים, fuboTV יהיה כל מה שאתה צריך, המכסה מעל 30,000 אירועים כולל משחקי NBA, NFL, MLB ו- NHL. בחבילה הרגילה יש ערוצי הכבלים המועדפים עליך המתמקדים בספורט, חדשות וסרטים. תוספות אפשריות כוללות ערוצי Showtime וספורט עוד יותר.

6. זאטו

מדינה: גרמניה, שוויץ
מחיר התחלתי: חינם
מספר ערוצים מינימלי: 249 (30 ב- HD)
תקופת ניסיון: 30 יום (למנוי פרימיום / Ultimate)

אם אתם גרים מעבר לאוקיאנוס האטלנטי ורובם צופים בערוצי טלוויזיה אירופיים, Zattoo יהיה כל מה שאתם צריכים. Zattoo היא פלטפורמת טלוויזיה באינטרנט המשדרת טלוויזיה חי ותכנים שונים לפי דרישה. השירות זמין בשוויץ ובגרמניה, אך חלק מהמנויים יכולים גם לגשת ל Zattoo ברחבי האיחוד האירופי ובריטניה. עם 249 ערוצים מדהימים לבחירה, לא תקצר באפשרויות (אלא אם כן רצית לצפות בערוצי ארה"ב).

7. שחקן טלוויזיה

מדינה: בריטניה
מחיר התחלתי: חינם
מספר ערוצים מינימלי: 45
תקופת ניסיון: 30 יום (עם פרימיום)

אם רציתם תוכן אנגלו-מרכזי יותר, TVPlayer עשוי לבחור במבחר הערוצים הטוב ביותר עבורכם. אנו סופרים כ 45 ערוצים, כולל ערוצי BBC ו- ITV. ישנן חינמיות כמו BBC, ויש כאלה הזמינות רק עם חבילת הפרימיום, כמו ITV2, 3 ו- 4. אם אתה מגביל את עצמך למנוי פרימיום, שמאפשר לך להזרים HD בעשרות ערוצים, אתה יכול לשלם ל 7 GBP / חודש בחודש או 70 GBP לכל השנה.

שירותי הסטרימינג החי הטובים ביותר בשנת 2020

שירות הזרמת החיים הטובה ביותר מסתכם במי שתשתמש בו הכי הרבה. בין אם אתה צופה בקבוצה האהובה שלך משחקת או תופס את החדשות המקומיות, ישנן הרבה אפשרויות טובות לחיתוך כבלים שלא ישברו את הבנק. ותמיד יש נטפליקס.

חיתוך הכבל: השוואה בין 7 שירותי הזרמת טלוויזיה בשידור חי
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.