חמש תחזיות אבטחת מידע BIG לשנת 2017

דמות מסתורית, אפופה, צופה על כדור זוהר.

לפני שנה ExpressVPN ביצעה כמה תחזיות לגבי מה שעלול לקרות בשנת 2016. חלק מהנבואות הנועזות הללו התבררו כנכונות, אחרות לא כל כך. עם זאת, היה זה מספיק טוב בכדי להצדיק את הצורך לעוד 2017.

משבר פיננסי וביטקוין

1. משבר פיננסי גדול יהפוך כסף חסר ערך, והקריפטוקוס יתפוס את מקומו באופן זמני

בשנת 2016, מדינות מתפתחות גדולות וקטנות הראו לנו שהיציבות יחסית. בעוד שההיפר-אינפלציה הציקה את ונצואלה, הודו הוציאה 80% מזומנים במחזור, ומצרים פיחה את מטבעה בכמעט 50% בין לילה.

סיוט בעל ערך כספי זה עשוי להגיע לחשבון חיסכון קרוב אליכם, בשנת 2017. אל תתפלאו לראות הערבות, פיחות מטבע, אינפלציה, בקרות מטבע או בנקים סגורים (כולל בנקאות מקוונת שאינה זמינה) מוחקים את החיסכון שלכם.

האינטרנט עדיין יתפקד, כמובן. כך גם המסחר והחשמל המקומיים. כאשר כרטיסי האשראי נכשלים ו- PayPal הופכת לבלתי ניתנת להשגה, קריפטו-מטבעות, כמו ביטקוין, יקבלו את הופעת הבכורה הגדולה שלהם על הבמה העולמית. למעשה, מטבעות מקוונים מוצפנים עשויים להיות הדרך המשמעותית היחידה להעברת כספים מרחוק.

עם זאת יש סיכוי טוב כי ביטקוין אולי לא יהיה מוכן. כרגע הרשת לא יכלה להתמודד עם זרם של מספר עצום של עסקאות נוספות. עמלות עשויות להרקיע שחקים ורק עסקאות גדולות יהיה שווה לשלם עבורן את המחיר. עסקאות אחרות, קטנות יותר, יצטרכו למצוא בית על מחסומי חסימות אחרים, כמו Litecoin. אם מוכנים, ניתן להשתמש ברשתות עסקאות בשכבה שנייה, כמו ברק, על גבי ביטקוין.

שערוריית הפרטיות של אפל

2. לאפל תהיה שערוריית פרטיות גדולה

בשנת 2016 עלתה אפל לכותרות על העמידה בפני ה- FBI. בסירוב לשנות את התוכנה שלהם כדי לאפשר דלתות אחוריות של אכיפת החוק האמריקאית, הם אישרו עקרונות משפטיים ומוסריים חשובים. אפל הפכה לאלופה לזכויות אזרח בכל מקום, וללא ספק הגבירה את המכירות.

בשנת 2017, ExpressVPN חושש שניצחון זה יהיה קצר מועד. לעמוד בעצמך עם פוסט בבלוג ותמיכה נדיבה של חברות טק אחרות, כמו שאפל עשתה, זה לא מספיק לניצחון עולמי. שום לחץ ציבורי אינו יכול לגרום לכל רשויות אכיפת החוק ברחבי העולם לעמוד על רגליהן.

אפל מוכרת הרבה טלפונים במדינות בהן הבחירות היחידות הן "לציית או לצאת". כחברה ציבורית שמחויבת לייצר הכנסה לבעלי המניות, "לצאת" אולי לא תהיה אפשרות מעשית..

אולי נגלה שאפל העבירה גרסאות לאייפון עם דלתות אחוריות למדינות מסוימות? אולי כתנאי למכירת ה- iPhone, נתונים המאוחסנים ב- iCloud מטופלים באופן שונה למשתמשים במדינות מסוימות? אולי, פלטפורמת ההודעות המוצפנות מקצה לקצה, iMessage, מאפשרת לאפל לבצע פיגועים מהאמצע.?

שנת 2017 עשויה להיות השנים שאנחנו מגלים בוודאות.

המשטרה יכולה להשתמש במל

3. מל"טים יהפכו לנמצאים בכל מקום כמו כוחות משוריינים

לאחר שהרבעונים המשולטים בשלט רחוק יהפכו מספיק משתלמים בכדי להיות חלק מהארסנל הצעצועים של כל הילדים, כוחות המשטרה ברחבי העולם ילכו בעקבותיהם. זה רק עניין של זמן עד שרשויות אכיפת החוק יגלו כיצד ניתן להשתמש בכלים הזולים (והודאי, המהנים) למטרות שלהם: I.E. מעקב, הערכת סיכונים ואפילו אש פתוחה.

גם לא כל המזל"טים יוטסו באוויר. לראשונה, ביולי 2016, משטרת ארה"ב בדאלאס השתמשה ברכב שלט-פצצה בשליטת רחוק כדי להרוג חשוד.

רצח בלתי-שיפוטי הוא כבר חלק בעייתי ומטריד באכיפת החוק האמריקנית, ושימוש מוגבר במל"טים יפחית את הסיכון לקצינים.

מחלקות אכיפת החוק עשויות לטעון שמל"טים יהפכו בטוחים יותר באזורים מסוכנים במשטרה. אך ללא עיניים בשטח והערכת סיכונים נכונה, זה יהפוך להיות טריוויאלי לפריסת כוח קטלני, גם כשלא יהיה צורך.

רוב הסיכויים שאם מחלקת המשטרה המקומית שלך כבר משתמשת בכלי רכב משוריינים או ציוד מהומות על בסיס קבוע, הם יוסיפו מל"טים מהאוויר והקרקע בקרוב מאוד. ראשית, אך ורק למטרות מעקב, אך המזל"טים יהיו חמושים בהדרגה.

צ'אט-אימיילים חשופים

4. הצ'אטים והדוא"ל המקוונים שלך ייחשפו

דליפת הנתונים של המאה מגיעה.

תשכחו מהדלפות יאהו, שחשפו כי סיסמאות של עד חצי מיליארד אנשים זמינים למכירה ברשת. תשכח מהפרת הנתונים של אשלי מדיסון, שחשפה את הנתונים האישיים (כולל מידע על תשלומים) של 37 מיליון אנשים שחיפשו רומן.

בשנת 2017, אנו נצפה לעולם חדש לחלוטין של דיכאון באבטחת מידע - וזה מה שתקבלו לאחר שראיתם את מצב הביטחון המצער בחברות אינטרנט רבות..

אישורי המשתמש ומידע התשלומים הודלפו שוב ושוב באופן מקוון, אך אנו עדיין מחכים ל"תאונה מרבית אמין "- פשרה מלאה של מערכות של חברה מקוונת ושל אובדן כל נתוני המשתמש.

הפרה מוחלטת יכולה לקרות לכל חברה, כולל ספק דוא"ל, בנק או ספק צ'אט שלא מצפין את המידע האישי של המשתמשים מקצה לקצה..

משתמש יכול לנצל אימות דו-גורמי כדי לאבטח חשבון פרטני. אולם פיתרון זה לא ימחה על חשיפה של מערכת המונים.

הדרך הבטוחה היחידה להשתמש באינטרנט היא להתחיל להצפין את כל הדברים שלך. זה יכול להיות תהליך כואב ומתסכל לעיתים, במיוחד לדוא"ל. למרות של- ExpressVPN יש מדריכים מצוינים בנושא PGP, OTR ו- Whatsapp וטלגרם שיעזרו לך לאבטח את הקבצים והתקשורת הרגישים ביותר שלך..

נתוני טלפון גלובליים.

5. כיסוי טלפוני עולמי יהפוך לנורמה

גלישה באינטרנט בזמן נסיעה הפכה להרבה יותר זולה בשנים האחרונות. האיחוד האירופי השליך את כל דמי הנדידה בגבולותיהם. משתמשים אמריקאים יכולים למצוא שפע של ספקים הכוללים נתונים גלובליים בלתי מוגבלים, כולל השירות החדש של גוגל, Fi.

עם כיסוי 3G ו- LTE זול יותר ומגיע בכל מקום, בקרוב כולם יוכלו להתחבר לאינטרנט.

מדינות רבות נמצאות במצב מביך שקל יותר להשיג באינטרנט באמצעות ספק טלפון סלולרי מאשר קווי קווי. נדרש שינוי המוני במדיניות, מכיוון שמנגנונים כמו עדכוני תוכנה של אפל המחייבים חיבור Wi-Fi להורדות עדכונים, מסתכנים בכך שלא יהיו זמינים לרבים.

גישה זולה לאוצר המידע העולמי תאיץ את צמיחת השגשוג במדינות מתפתחות. ידע משותף וחיוני יכול אולי לרומם מאות מיליונים מעל קו הלחם. לקרן ויקימדיה הסכמים עם רשתות טלפונים ניידים ב- 65, בעיקר מדינות מתפתחות. ההסכם מאפשר למשתמשים ברשתות הטלפון לגשת לוויקיפדיה, גם אם הם לא משלמים עבור נתונים.

כיצד לוודא כי 2017 אינה גרועה כמו 2016

לא הכל יהיה רע בשנת 2017 (יש לקוות). אך לאותם רגעים פחות-מדהימים, הגן על עצמך עם השכל הישר, דאג היטב לנתונים שלך והעדף להצפנה חזקה.

  • הבטח את חסכונותיך על ידי הפצתם על גבי תיק השקעות מגוון, פשוט וצליל
  • קמפיין את השלטון המקומי שלך כדי להתנגד למיליטריזציה של המשטרה המקומית שלך
  • מחה על פוליטיקאים כדי להפסיק את המעקב חסר הבחנה על האזרחים
  • ערכו שיחות עדינות בפלטפורמות מוצפנות מקובלות מקדימה עם אימות מפתח

מדוע לא להתייחס אל עצמך גם לנתב ExpressVPN סופר מהיר?

חמש תחזיות אבטחת מידע BIG לשנת 2017
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.