קבל ‘חכם יותר בכל יום’ עם ExpressVPN: כיצד לנצח במלחמה המקוונת עבור גלגלי העיניים שלך

איור של מוח בראש.

Smarter Every Day הוא אחד מערוצי המדע הפופולאריים ביותר ביוטיוב. יכול להיות שכבר ראית את היוצר שלה, דסטין סנדלין, חולב דגים רעילים, יורה באקדחים מתחת למים, או ללמוד כיצד לרכוב על אופניים לאחור באחד הסרטונים המשעשעים שלו עד אין קץ. אנחנו אוהדים כבר שנים.

זו הסיבה שאנחנו נרגשים לבשר כי ExpressVPN נותנת חסות לפרויקט האחרון של חכמה יותר מדי יום: סדרת וידיאו בת שלושה חלקים הבוחנת כיצד תשומת הלב שלנו מוחזקת על ידי שחקנים זדוניים במדיה החברתית - נלחמים על מה שדסטין מכנה "שדה הקרב של הנפש. "

איך הפכנו כולנו לקורבן של מניפולציה באלגוריתמים

הסדרה תעקוב אחר דסטין כשהוא צולל לעומק האלגוריתמים המשמשים לקידום תוכן ביוטיוב, בטוויטר ובפייסבוק, ומבחין ביניהם את הטכניקות בהן נוכלים הרמאים ומידע שגוי שמשתמשים בהם כדי להערים על אלגוריתמים אלה ולעוות את המדיה החברתית. הוא גם יראיין כמה מהמהנדסים הבכירים בעמק הסיליקון על אמצעי הנגד ששימשו להילחם בהתנהגות מטעה שכזו. זה משחק קשה להפליא של חתול ועכבר עם השלכות חמורות לא רק לאינטרנט, אלא לחברה כולה.

בפרק הראשון של הסדרה, דסטין בוחנת "התנהגות בלתי-אותנטית מתואמת" ביוטיוב וכיצד היא מתפעלת באלגוריתם של האתר כדי לקבל צפיות ודולרים.

בפרק השני אנו שומעים ממנהלי טוויטר ומומחים אחרים על מרוץ החימוש "מניפולציה לפלטפורמה" באתר. ראש יושרות האתר של טוויטר, יואל רוט, חושף לראשונה את הנתון המהמם כי 6 עד 7.5 מיליון חשבונות טוויטר מוסרים אוטומטית כל שבוע בקרבם הבלתי פוסק נגד פעילות זדונית - בסביבות 10 עד 12 בשנייה.

הישאר מעודכן לפרק השלישי והאחרון של הסדרה, בפייסבוק. דסטין תראיין את המהנדסים המוטלים להתמודד עם התנהגות בלתי-אותנטית באתר, מה שבוודאי יאיר..

מעבר ליוטיוב, טוויטר ופייסבוק

כשמדובר במונטיזציה של ההתנהגות שלך באינטרנט, צדדים שלישיים זדוניים אינם מגבילים את עצמם למדיה חברתית. להלן מספר שדות קרב אלגוריתמיים נוספים לתשומת לבך הפגיעים למניפולציה:

אמזון

מוכרים לא ישרים באמזון באמצעות מגוון טקטיקות כמו לחקלאות, ביקורות מזויפות ושוחד על הסף, יכולים להגדיל באופן מלאכותי את דירוג החיפוש של המוצרים שלהם. התוצאה? מוכרים מוצלים מתעשרים, וקונים כנים מקבלים מוצרים מזויפים או פשוט נחותים.

תעשייה קטנה הוקמה סביב המוכרים הלא ישרים הללו, עם חברות "שיווקיות" המציעות שליטה על אלפי חשבונות מזויפים של אמזון המוכנים לספק חיפושים, רכישות וביקורות מזויפות. כמה שותפים בתשלום מציעים לקבל חבילות ריקות שנשלחו לכתובות פיזיות אמיתיות רק כדי לשכנע את אמזון ב"אותנטיות ".

אמזון טוענת כי שיטות הונאה כמו אלה מהוות רק "חלק קטן" מכלל הפעילות באתר, אם כי תלונות על שימוש לרעה התגלו בשנים האחרונות..

גוגל ומנועי חיפוש אחרים

הכוח של האלגוריתם של גוגל פירושו שלעתים קרובות הוא יעד לבחינה, אפילו מקונגרס ארה"ב. אין ספק שדירוג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש יכול להשפיע מאוד על דעות המחפשים בנושאים חשובים. מחקר שנערך ב 2015 על השפעת המניפולציה של מנועי החיפוש (SEME) מצא שתוצאות מנוע חיפוש מוטות עלולות להניע את המצביעים ב"מתלבטים "ב -20% ומעלה. מה שמפחיד עוד יותר הוא שמשתמשים "לא מראים מודעות למניפולציה".

בהתחשב ביכולתה של גוגל לעצב מוחות, אין זה מפתיע ששחקנים זדוניים מנסים באופן קבוע למשחק לאלגוריתם לטובתם. כפי שאמר בריטאן הלר, מנהל הטכנולוגיה והחברה בליגה נגד השמצה, ל"גרדיאן "," קיצונים מנסים לשחק את האלגוריתם של גוגל במשך שנים, בדרגות שונות של הצלחה. באופן מסורתי, המפתח היה קשור להשפעה על האלגוריתם עם נפח גבוה של מונחי חיפוש מוטים. "

Reddit ו- Quora

כאתר השישי הכי מבוקש בעולם, צובר החדשות Reddit הוא מכרה זהב פוטנציאלי עבור בעלי האג'נדה לדחוף. המנחים של Reddit מודעים לכך היטב ומאמצים להגן על האלגוריתם שלהם מפני מניפולציה מתואמת. יש להגיש את כל התוכן, ורק התוכן "המצוין" האותנטי ביותר יגיע לעמוד הראשון הנחשק.

עם זאת, סטנדרט מחמיר זה לאותנטיות עוזר להפוך את Reddit למטרה ראשונה לרמאים ושירותים התומכים בהם. שירותים מסוימים מוכרים הצעות מחיר החל מ- 10 במחיר של 5.99 דולר, עד 200 במחיר של 39.99 $.

אותו שירות מוכר גם השפעה על קווורה, קהילת שאלות ותשובות שעל המשתמשים להירשם עם שמות אמיתיים. כמו ב- Reddit, השאלות והתשובות על קווורה ש"עודכנות "לראש יקבלו כמות גבוהה מאוד של תנועה, וכל המוצרים והשירותים שקשורים אליהם ככל הנראה יקבלו דחיפה גדולה בהכנסות.

חכם יותר, חזק יותר ובטוח יותר בכל יום

הבעיה של התנהגות בלתי-אותנטית מתואמת המשמשת למניפולציה, מידע שגוי או למטרות זדוניות אחרות, היא אתגר שכולנו צריכים להתמודד יחד. בעוד שלפלטפורמות מפייסבוק לגוגל יש בבירור תפקיד עצום, לכולנו כמשתמשים בפלטפורמות אלה יש גם אחת כזו. דרך הסדרה הזו, אנו מקווים כי על ידי פיתוח הבנה מעמיקה יותר של סוגיה זו, כולנו יכולים להיות טובים יותר להכיר ולהילחם בשחקנים רעים ברשת.

ExpressVPN תמיד הוקדש להעצמת משתמשי אינטרנט: להחזיר אותם לשליטה על חייהם הדיגיטליים, הן דרך המוצרים שלנו והן באמצעות עדכון הציבור על נושאי פרטיות ואבטחה חשובים ברשת. אנו שמחים כי השותפות הזו עם חכמה יותר מדי יום תעזור להעצים אפילו יותר אנשים ממה שאנו יכולים להגיע לבד.

קבל 'חכם יותר בכל יום' עם ExpressVPN: כיצד לנצח במלחמה המקוונת עבור גלגלי העיניים שלך
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.