גישה שניתנה: כיצד להשתמש בסאות’ווסט איירליינס מעבר לים

הלוגו של סאות'ווסט איירליינס טס גבוה בשמיים! לעקוף

אם אתה קורא את זה, רוב הסיכויים שאתה כבר יודע דבר או שניים על VPN. אולי אפילו השתמשת בהם כדי למצוא כרטיסי טיסה זולים. אך האם ידעתם שאתרי חברות תעופה זמינות רק במדינות מסוימות?

קח למשל את דרום-מערב. למרות שהיא אחת מחברות התעופה הגדולות בעולם, אתר האינטרנט שלה, דרום מערב.com, זמין רק לאנשים בארה"ב ולקומץ המדינות הסמוכות. למעשה, אם תנסה לראות אותה מרוב העולם, תראה מייד את ההודעה הזו "גישה נדחתה" של Southwest Airlines:

צילום מסך: העמוד שנדחה בגישה של Soutwest Airlines.

באמר, צודק?

כדי להוסיף עלבון לפציעה, גם לא יהיה לך מזל למצוא כרטיסים באתרי צד ג 'כמו קיאק או אורביץ. הסיבה לכך היא שהדרך היחידה לקנות כרטיס דרום-מערבי היא דרך דרום מערב.com. החברה טוענת כי הדבר נועד לסייע בהפחתת העלויות שלה, ובעוד זה עשוי להיות נכון, הדבר מקשה מאוד על לקוחות מחוץ לארה"ב לנצל את שירותי חברת התעופה..

בין אם ברצונך לבצע צ'ק-אין מוקדם, לשנות את טיסתך, או פשוט רוצה לאמת את מסלול הטיול שלך, אי היכולת לגשת לאתר יכולה לגרום לשלל בעיות אפשריות. וכשאתה נוסע, שיהוקים לטיסה זה הדבר האחרון שאתה רוצה להתמודד איתו.

למרבה המזל, יש דרך קלה לפיתרון. אם אתה נתקל בדף "הגישה נדחתה" המפחיד ותוהה מדוע אינך יכול לגשת לאתר של Southwest Airlines, מדריך זה יראה לך כיצד להשתמש ב- VPN כדי להצפין את הרשת שלך ולגשת אל Southwest.com באופן פרטי ובטוח..

מדוע דרום-מערב חוסמת IPs

סאות'ווסט איירליינס חוסמת כתובות IP ספציפיות מחוץ לארה"ב והמדינות השכנות בהן היא משרתת כבר מספר שנים. חיפוש פשוט בגוגל יציג המון דפים קהילתיים עם לקוחות המפרקים את התסכול שלהם בפירוט כואב.

למרות שדרום-מערב לא פירטה את הסיבות לחסימת הגישה לרוב העולם, יכולות להיות מספר הסברים סבירים: האחד, מכיוון שחברת התעופה אינה מציעה טיסות בינלאומיות ארוכות טווח, היא רוצה להגביל את התעבורה העודפת לתוכה אתר; שנית, היא מעוניינת להגביל את הלקוחות הרוכשים כרטיסים בחו"ל, ועל כן, כל חיסכון אפשרי שמשתמש הקצה עשוי לראות; ושלוש, מגבלות העמודים הן בסך הכל שגיאה שדרום-מערב עדיין לא חשבה שחשוב לטפל בה.

עם זאת, נראה כי דרום-מערב עוקב אחר תבנית אקראית של חסימת מספר IPs תוך שהיא מאפשרת לאחרים; משתמשים מסוימים אף דיווחו כי הם יכולים לגשת לדרום-מערב על ידי ביקור באתר מעיר אחרת באותה מדינה.

מה שאתה צריך כדי לגשת אל דרום מערב.com בחו"ל

במקום לבזבז שעות בהמתנה עם שירות לקוחות, או גרוע מכך, לעיין בדפים האחוריים של פוסטים בנושא עזרה עצמית בקהילה, אתה יכול להשתמש בכלים הבאים כדי לעקוף את ההודעה "גישה נדחתה" ולבקר באתר דרום מערב..

פשוט בואו מוכנים עם:

  • VPN מאובטח (כמו ExpressVPN!)
  • חשבון דרום-מערב שלך (אם יש לך חשבון)
  • כמה שניות לחסוך

אין צורך בכלים או מנויים חיצוניים; עם חיבור VPN מאובטח, אתה יכול לגשת אל דרום מערב.com מבלי שתצטרך להזין את מספר הדרכון, פרטי כרטיס האשראי או הכתובת האישית שלך (אם כי תצטרך לספק כמה כאלה בכדי להזמין כרטיס בפועל). בנוסף אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לגשת לדרום-מערב בכל דפדפן המשתמש בכל מכשיר.

מדריך צעד אחר צעד לגישה לסאות'ווסט איירליינס מעבר לים

כדי לגשת לאתר Southwest עם חיבור VPN מאובטח, פתח את אפליקציית VPN שלך והתחבר לכל מיקום שרת בארה"ב.

צילום מסך ExpressVPN: התחבר למיקום שרת אמריקאי לגישה לסאות'ווסט איירליינס מחו

לאחר חיבור, וודא ש- VPN שלך פועל על ידי פתיחת הדפדפן וביקור בבודק כתובת ה- IP של ExpressVPN כדי לאמת את מיקומך. אם ה- IP שלך תואם לזה של כתובת ה- VPN שלך, כתובת ה- IP החדשה שלך היא מאובטחת ותוכל להמשיך בכל המהירות הנדרשת.

צילום מסך: עמוד ה- IP של ExpressVPN. אם אתה מופיע בארה

כעת, פנו אל דרום מערב.com והשתמשו באתר כפי שבדרך כלל הייתם עושים. זכור, אינך צריך להירשם או להזין פרטים במפורש; אבל אם כבר יש לך חשבון בדרום-מערב, כעת תוכל להשתמש בו כרגיל.

אתה יכול לקנות כרטיס חדש או לבדוק מחירים!

צילום מסך: דף ההזמנות של סאות'ווסט איירליינס. קבל טיסות תקציב מעבר לים עם ExpressVPN.

כן. זה באמת כל כך קל.

תזכורת: אל תשכח להשתמש ב- VPN בעת טיסה

מה משותף לאינטרנט אלחוטי בשדה תעופה וחברת Wi-Fi של חברות תעופה? עם היקפי תנועה גולשים עצומים בכל רשת תעופה בכל רגע נתון, כמות הנתונים הרגישים העוברים בין התקנים מרובים ניתנת למישוש.

אם אתה רוצה לגלוש בצורה מאובטחת - בין אם אתה בשטח או באוויר - וודא שאתה שומר על VPN שלך בכל עת. כבונוס נוסף, תוכלו אפילו להשתמש ב- VPN שלכם לבקר באתרים שרשת ה- Wi-Fi של חברת התעופה שלכם מגבילה. זה win-win.

גישה שניתנה: כיצד להשתמש בסאות'ווסט איירליינס מעבר לים
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.