מדוע אנו חושבים שחוק שמירת נתונים אוסטרלי הוא רעיון נורא

מדוע אנו חושבים שחוק שמירת נתונים אוסטרלי הוא רעיון נורא

במהלך השבועות האחרונים מוטרדים משתמשי האינטרנט האוסטרלים מההשלכות של הפרלמנט שעבר על הצעת החוק לשמירת מטא נתונים..

משתמשים חיפשו נואשות אחר שיטות להסתיר את עקבותיהם הדיגיטליות, שכן העברת הצעת החוק בסוף מרץ מעניקה לממשלת אוסטרליה את הכוח לרגל אחר אזרחיה..

החוק החדש מחייב את כל ספקי שירותי התקשורת, כולל ספקי שירותי האינטרנט, לשמור על נתוני משתמשים עד שנתיים. זה כולל את כל המטא נתונים של המחשבים, מספרי הטלפון והכתובות. החוק גם מאפשר לפקידי ממשלה וסוכנויות צד ג 'מחוץ לאוסטרליה לגשת לנתונים אלה ללא צו.

ExpressVPN מאוכזב מהאיום הזה על חופש הביטוי והפרטיות. כמצדד חזק לפרטיות באינטרנט וזכויות דיגיטליות, אנו מאמינים כי זהו צעד אחורה מצד הממשלה האוסטרלית.

משתמשים אוסטרלים שוקלים על פרטיותם באינטרנט לאחר שהחלטת בית המשפט הפדראלי בשבוע שעבר איפשרה לדאלאס רוכשי מועדון LLC לדלג 4,637 אוסטרלים שהורידו את סרטו. באופן לא מפתיע, משתמשי אינטרנט באוסטרליה זועמים על החלטתו של בית המשפט הפדרלי ללחוץ על ספקי האינטרנט למסור את הפרטים האישיים של לקוחותיהם..

השבוע גם פרסמה הברית התקשורת של אוסטרליה גרסה סופית של קוד התעשייה "שלוש שביתות", שמטרתה להתמודד עם בעיית הפיראטיות המקוונת באוסטרליה. תחת הקוד, למשתמשי אינטרנט יש שלוש "שביתות" לפני שהם עשויים להיתקל בתביעה משפטית מצד בעלי זכויות היוצרים, וייתכן כי ספק שירותי האינטרנט שלהם ייאלצו למסור את פרטיהם..

ההתקפות האחרונות על הפרטיות המקוונת והזכויות הדיגיטליות אילצו את המשתמשים האוסטרלים להשיב מלחמה באמצעות VPNs כדי להסתיר את ה- IP שלהם ולהגן על פעילותם המקוונת פרטית. חוקים לשמירת נתונים אלה חלים על ספקי שירותי אינטרנט וחברות טלקומוניקציה. אנחנו לעומת זאת ספק VPN ואנחנו לא רושמים תנועה.

ExpressVPN הוא תומך ווקאלי בחופש אינטרנט. מעציב אותנו לראות את זכויות האינטרנט של אוסטרלים נשחקים אט אט. עם זאת, אנו מאמינים ביצירת מוצרים מעולים שיעזרו למשתמשים לשפר את הפרטיות הדיגיטלית שלהם. נקטנו גם בצעדים לתמיכה בארגונים וביוזמות דמיון כמו קרן הגבול האלקטרוני, להילחם למען העתיד וליגת ההגנה באינטרנט..

אז מה קורה אחר כך? למרות שחוקי שמירת המטא נתונים כבר התקבלו באוסטרליה, אל לנו להפסיק להגן על זכויותינו הדיגיטליות. משתמשי אינטרנט אוסטרלים יכולים להעצים את עצמם בראש ובראשונה על ידי הישארות מעודכנת. לא מתמצא בטכנולוגיה? עיין במדריכי פרטיות האינטרנט שלנו כדי לקרוא את היסודות של פרטיות האינטרנט. רוצים משהו קצת יותר מתקדם? עיין במדריכי ההגנה העצמית המקיפה של ה- EFF והפסיק אנשים לרגל אחריך.

ExpressVPN נותר מחויב לסייע למשתמשי אינטרנט - באוסטרליה ובעולם - על ידי המשך למצוא דרכים לשיפור פרטיות האינטרנט באמצעות שיפור שירותי ה- VPN שלנו, ועל ידי השאלת הידע והקול שלנו למאבק העולמי נגד שמירת מטא נתונים..

תמונה ראשונה: מועדון הצילומים kuzmafoto / Dollar

מדוע אנו חושבים שחוק שמירת נתונים אוסטרלי הוא רעיון נורא
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.