איך האיחוד האירופי הקשה על החיים של נטפליקס

[ware_item id=33][/ware_item]

אירופה מקשה על החיים עבור נטפליקסהחיים יכולים להיות קשים כשאתה סנסציה בינלאומית לזרם.


נטפליקס עשתה גלים מוקדם יותר השנה כאשר הודיעה על שירותי סטרימינג ב -130 מדינות נוספות. לפתע קהל חדש לגמרי יוכלו ליהנות ממעשיו הנבזיים של פרנק אנדרווד על בית הקלפים ולהבין מדוע תושבי וושינגטון הבירה כל כך זחלו על ידי מודעת מטרו שקידמה "דחיפה בכיוון הנכון".

כנסו לאיחוד האירופי. בסוף מאי המליצה הנציבות האירופית, הרגולטור הראשי של האיחוד האירופי, לשירותי הזרמת וידאו לפי דרישה להזמין 20% מהקטלוגים שלהם לתוכן אירופי. המהלך אמור לתמוך באומנויות ובידור מקומיות.

נטפליקס לא התלהבה מהחדשות. דובר אמר כי בעוד שהחברה "מעריכה את מטרת הנציבות לשגשג הייצור האירופי, ... האמצעים המוצעים לא ישיגו זאת בפועל."

המבקרים שקלו משני צידי הדיון את הדיבורים הנשגבים על פרוטקציוניזם וסחר חופשי, ובכל זאת נראה כי איש לא עונה על שאלה חשובה אחת: האם זה ישנה את האופן בו אני נטפליקס ומצמרר??

אל תפחדו, מעריצי התרסקות הספה וכתום הוא השחור החדש. להלן פריימר על ההצעה החדשה ומה המשמעות של עבורך.

מי עומד מאחורי תקנת התוכן שהוטל על ידי האיחוד האירופי?

נציגים ממדינות אירופה השונות תמכו בצעד. עם זאת, ממשלות ספרד וצרפת היו הלוביסטים העיקריים. שתי המדינות התלוננו על השפעתה הזוחלת של השפה האנגלית על תרבותם ואומנויותיהם.

התלונות אינן דבר חדש. עוד בשנת 1993, צרפת וספרד נקטו שניהם אמצעי פרוטקציוניזם להגברת תעשיות הבידור המקומיות נגד התקשורת האמריקאית. צרפת חייבה תחנות רדיו להקדיש 40% מזמן האוויר לשירים צרפתיים, בעוד ספרד הטילה מגבלות על הקרנת הסרטים האמריקניים. הם טענו שחוקים כאלה הם הדרך היחידה לשמור על זהות תרבותית אירופאית

כעת, לאחר שאנשים מפנים את צריכת המדיה שלהם מהקולנוע והופכים למסך המחשב, נראה שאירופה חושבת שתקנות חדשות תקינות. המהלך תואם גם את החלטות האיחוד האחרות המאלצות חברות אינטרנט לשנות את התוכן המוצג באירופה, כמו המקרה המפורסם "הזכות להישכח".

כל שירותי הזרמת הרשת המקוונים המושפעים על ידי תקנות האיחוד האירופי

כל שירותי הווידאו לפי דרישה יוחזקו למכסה, כלומר נטפליקס תצטרף אליהם היריבות אמזון ואפל iTunes. ובעוד שלושתם עולים כיום על הסף של 20%, ישנם גם צעדים מעורפלים המחייבים את החברות לתרום כספי שיסייעו בהפקה של סרטים וטלוויזיה אירופיים..

נטפליקס מצביע על הפרויקטים האירופיים שכבר יש להם כהוכחה לכך שאין צורך בתקנה. מארסיי, סדרה בשפה הצרפתית בעקבות הצד הזרע של עיר הכותרת, החלה לזרום באביב הקרוב, והכתר, דרמה גורפת על המלכה אליזבת השנייה, ישוחרר בסתיו הקרוב. נטפליקס אומרת שיש בה גם הפקות איטלקיות, ספרדיות וגרמניות.

מבקרים אחרים על התקנה אומרים כי השוק - כלומר. אתה זה שצריך להחליט מה יזרם ולא בירוקרטים בבריסל. הם גם מציינים שחברות סטרימינג פחות מצליחות ככל הנראה פשוט יקנו הרבה תוכן זול ואיכותי בכדי לעמוד במכסה ההיא. אם כן, זה עשוי לערער את ההצעה שאמורה להביא את הטוב ביותר בהפקה התרבותית האירופית.

האם האיחוד האירופי ישפיע על זמן השמחה של נטפליקס שלי?

זה תלוי איפה אתה צופה בנטפליקס שלך. נכון לעכשיו, נטפליקס מציעה ספריות תוכן שונות למדינות שונות. המשמעות היא כשאתה מטייל עם נטפליקס, אתה עלול למצוא משהו שלא היית רואה במדינה שלך. במקרה זה, ככל הנראה המנויים האירופיים של נטפליקס הם היחידים שהושפעו מהם.

נכון לעכשיו נטפליקס רק בקושי מציגה את מדד התוכן האירופי הנדרש ב -20%. עם זאת, ההצעה עשויה להשפיע על האופן בו היא מוסיפה תוכן בעתיד. בעיקרון, לכל ארבע שעות של תוכן שאינו מקומי שנטפליקס מציעה ללקוחות אירופאים, הם ייאלצו להוסיף שעה נוספת של תוכן אירופאי. ובעוד שהם יכולים לחתוך תוכן ישן על מנת לשמור על היחס הנדרש, הדבר יגרום לצרכנים האירופאים להפסיד.

מה אתה חושב על הרעיון של האיחוד האירופי מסוקרן? מבולבלים? מרוגז? ספרו לנו בתגובות למטה!

תמונה ראשית: תמונות Dmyrto_Z / הפקדת תמונות

איך האיחוד האירופי הקשה על החיים של נטפליקס
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.