לקסי משוחח עם TAILS על פרטיות, מניעים ותיוג קיצוני על ידי ה- NSA

Tails היא מערכת הפעלה אנונימית שאתה יכול להריץ באמצעות USB.

בלוג זה מעולם לא עשה שום ניסיון להסוות את אהבתנו לטיילים (מערכת האמוגנוש בסתר חי). TAILS היא מערכת הפעלה המותאמת במיוחד לפרטיות וביטחון. זה קל לשימוש ולא משאיר עקבות בכל מחשב שאתה מפעיל עליו.

אתה יכול למצוא כמה מקרי שימוש נהדרים עבור TAILS במדריך שלנו לתשלומי ביטקוין אנונימיים, מדריך המשרוקית, מדריך הבדוי שם, כדי להזכיר רק כמה.

החודש דיבר עם לקסי u (כן, זה שם המשתמש שלהם!), תורם מושבע ל- TAILS. דיברנו על ה- NSA, איך זה לעבוד ב- TAILS ואנונימיות מקוונת.

לקסי ב- ExpressVPN: ה- NSA התייחס אליכם כ”קיצוניים “באחד המסמכים הפנימיים שלהם. אמנם זהו סוג של כבוד, אך הוא גם מדגיש שיש סכנות העובדות על במה כזו. איך אתה רואה סכנה זו?

[u ב- TAILS]: אנחנו לא חושבים שזה קיצוני לרצות להגן על הפרטיות של האדם. אנו שואפים להקל על אנשים שאינם מומחים בתחום הטכנולוגי להשתמש ב- TAILS ולגרום לו לעשות את הדבר הנכון מחוץ לקופסה.

הבולטת ביותר, TAILS מאפשרת אחסון מאובטח של נתונים תוך הגנה מפני תפיסת מכשירים ומאפשרת עקיפה של סינון אינטרנט דרך רשת Tor עבור פרוטוקולים רבים – ולא רק גלישה באינטרנט (למשל, דואר אלקטרוני והודעות)..

אנו רואים בזנבות חיוניים לעבודתם של מגיני זכויות אדם ועיתונאים ברחבי העולם, כמו גם עבור אנשים שנוסעים, או המתגוררים במדינות בהן האינטרנט חסום או מצונזר חלקית באינטרנט.

מדוע אתה מוטיבציה לעבוד על TAILS?

אנו מאמינים כי פרטיות, חילופי רעיונות חופשיים וגישה שווה למידע חיוניים לחברות חופשיות ופתוחות. קרא עוד על כך בחוזה החברתי שלנו.

התקדמת אדירה והקלת על התקנת זנבות, אם כי ההתקנה עדיין קלה בהרבה אם מישהו משתמש בעותק העבודה שלהם כדי לשכפל עבורך טאיילים. אתה. כמה אתה יכול לסמוך על מקל TAILS שמישהו אחר נותן לך?

האמת היא: אינך יכול. הדרך היחידה לדעת שהתקנת ה- TAILS שלך היא מקורית היא אם הורדת, אימת והתקנת אותה בעצמך על מפתח USB חדש..

ניסינו להקל על חלק האימות על ידי יצירת תוסף פיירפוקס אשר יאמת את עותק ה- TAILS שלך. ועיבדנו מחדש את פירוט הוראות ההתקנה שלנו, שתוכלו למצוא כאן.

אך אנו מודעים לכך שהתקנת Tails היא עדיין קשה בהרבה ממה שהיא אמורה להיות, במיוחד עבור אנשים ב- Windows ו- Mac. מנגנון השדרוג הוא עדיין די קשה כאשר אין עדכון אוטומטי זמין. כל הסוגיות הללו די גבוה ברשימת סדר העדיפויות שלנו.

אם אני זקוק לעזרה ביצירת מקל TAILS, איפה אני אמצא אותו כנראה?

יש מסיבות קריפטו ואירועי האקר בכל רחבי העולם שבהם אנשים יעזרו לכם להתקין TAILS. ואנחנו תמיד מחפשים אנשים שייצרו שידור מסך שיסבירו כיצד להתקין TAILS במעקב הבאגים שלנו – אנא צרו קשר איתנו אם אתם מעוניינים לעבוד על זה!

תודה שדיברת איתנו!

לקסי משוחח עם TAILS על פרטיות, מניעים ותיוג קיצוני על ידי ה- NSA
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.