מחק את אלה כעת: האפליקציות הגרועות ביותר לפרטיות בשנת 2023

אפליקציות ה- Angry Birds, Bible Bible, Facebook ו- Flashlight.

זה בערך הזמן בשנה בו החלטות מיועדות נופלות לצד הדרך.

אבל אל תכה את עצמך. יתכן שתרגיש כמו כישלון שומן גדול, אבל כנראה שלא בחרת את הרזולוציות הנכונות. למרות שההבטחה הזו לפגוע בחדר הכושר חמישה ימים בשבוע נראתה גם מרגיעה וגם מתקבלת על הדעת כשאתה יושב ליד שולחן ארוחת חג המולד וגורר לפה שוקולד ובשר, זה ממש לא מטרה קיימא.

כדי לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר, מדוע לא להחליף את החלטותיך וללכת למשהו שקל יותר להשיג, אך עם פוזיטיביות לא פחות טובות?

זה נכון! חברת ה- VPN עומדת להציע דרכים לשיפור חייכם באמצעות החלטות פרטיות ואבטחה. התמקם אז, הנה הנה.

1. ציפורים כועסות

אם היית ארגון ריגול בינלאומי, לאיזה אפליקציה היית ממקד לקטיף מידע על המשתמשים בסמארטפון?

אם בחרת ב- Angry Birds, מזל טוב! אתה חושב בדיוק כמו NSA ו- GCHQ.

Angry Birds שוחרר ב -2009 וישב על יותר משני מיליארד הורדות, Angry Birds היה אולי המשחק הנייד הראשון שהגיע לגדול. ומה שחסר במשחקים, זה בהחלט מפצה בנתונים דולפים.

אד סנודן עצמו טען שהאפליקציה מחזקת נתונים, אך רק עד שהגיעו חדשות כי סוכנויות הביון הבינלאומיות השתמשו בה כדי לאסוף מידע שאנשים באמת שמו לב אליו..

פלטפורמת מודעות להתקנים ניידים הציבה קטע קוד ב- Angry Birds שאיפשרה לחברה למקד מודעות למשתמשים על סמך מידע שנאסף בעבר. לרוע המזל, ספריית הנתונים של המודעה הייתה גלויה, כלומר פירושה של מידע על משתמשים כגון מספר טלפון, יומני שיחות, מיקום, שיוך פוליטי, נטייה מינית ומצב משפחתי. לא פלא שה- NSA הסתיים בכל זה.

  האתר שיודע היכן החתול שלך גר

אם אתה מאמין למפתחים, נראה שגרסאות חדשות יותר של Angry Birds אינן פגיעות ממש כמו אבותיהם, כך שאם אתה חייב לירות חזירים עם תרנגולות, וודא שאתה מעדכן את האפליקציה..

2. אפליקציית התנ”ך YouVersion

אפליקציית התנ”ך YouVersion נמצאת ביותר מ- 300 מיליון מכשירים ברחבי העולם. היא טוענת שהיא אפליקציית התנ”ך מספר 1 ומגיעה עם יותר מ -1,400 תנ”כים ביותר מאלף שפות. זה גם קוצר נתונים כאילו ה- Rapture מגיע מחר.

הרשאות בולטות שהאפליקציה דורשת הן גישה לאינטרנט מלאה, יכולת חיבור וניתוק ל- Wi-Fi, שינוי תוכן מאוחסן בטלפון, מעקב אחר מיקום המכשיר וקריאת כל אנשי הקשר של המשתמש..

לא ברור מייד מדוע האפליקציה זקוקה לכל הנתונים האלה. אפשר רק להניח שזה מדווח על הכל לאלוהים שבחרת. ובכן, זה או סוכנויות מודעות.

עדכון: נציג של YouVersion כתב כי ההרשאות של האפליקציה נועדו להבטיח את “החוויה הטובה ביותר עבור המשתמשים שלנו” וכי המפתח, ללא מטרות רווח, “לא ימכור את נתוני המשתמשים או מידע המאפשר זיהוי אישי.”

3. כל אפליקציית פנס

בואו נתחיל בכך שציינו שזה 2023, וכמעט לכל הטלפונים יש פיצ’ר מובנה. אם יש לך אפליקציה של צד שלישי, במקרה הטוב, היא חסרת טעם.

אפליקציות פנס הן הבחירה שעומדת לרשותך עבור האקרים שרוצים גישה לטלפון שלך. משתמשים בלתי מעורערים מוחזקים בחושך מאחר שאפליקציית פנס מועילה לכאורה ומזיקה מדביקה את הטלפונים שלהם בתוכנות זדוניות.

דווח רבות על הסכנות של התקנת אפליקציות פנס בעבר, ובאמת אין צורך לסכן את עצמך על ידי כך שיש לך אפליקציות. עם זאת, אם כבר מותקנת אפליקציית פנס של צד שלישי, בדוק את ההרשאות שיש לה. ואולי תרצה לשבת קודם.

4. פייסבוק

אין הפתעה גדולה שאנחנו ממליצים על זה.

  כיצד להשתמש במשתנים וברווחים ראויים

שערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה הראתה את היקף קצירת הנתונים של מארק צוקרברג. עם שפע של הפרות פרטיות אחרות לאורך השנים, הגיע הזמן להסיר את אפליקציית פייסבוק מהמכשיר החכם שלכם.

ההיקף האמיתי של המעקב של פייסבוק על הטלפון שלך הוא מדהים. האפליקציה יכולה לצלם תמונות ווידיאו, להקליט אודיו, להוסיף ולמחוק אנשי קשר, לקרוא את הטקסטים שלך, לקרוא את לוח השנה שלך, לבטל אפליקציות אחרות … זה נמשך. בקיצור, לאפליקציית הפייסבוק יש שליטה מדאיגה בטלפון שלכם ובכל מה שיש בה.

אך פרטיות אינה הסיבה היחידה לשחרר את עצמך ממכבשת הריגול בפייסבוק. לא משנה כמה גדול הטלפון שלך, הסרת ההתקנה של אפליקציית פייסבוק תשפר אותה. האפליקציה פועלת כל הזמן ברקע, צורכת גם את הסוללה וגם את הקצאת הנתונים שלך. זה חזיר משאב ענקי.

אם עליך להשתמש בפייסבוק, הוסף קיצור דרך לאתר במסך הבית. וזכרו לסגור את הלשונית לאחר שתסיימו. לפחות ככה זה לא יכול להמשיך לרגל בטלפון שלך (ולאכול את המשאבים שלו) כשאתה לא מסתכל עליו.

מסקנה: קבל התאמה לאפליקציה

בזמן שאתה וגופך הרופס אולי נכשלת בהחלטות השנה החדשה שלך בכושר, אין סיבה שלא תוכל לשפר את חייך בצורה פחות פיזית.

אם יש לך אחת מהאפליקציות המפורטות למעלה, הגבר את הפרטיות והביטחון המקוון שלך בצורה עצומה על ידי שפיכתן כמו הקילוגרמים שלא יכולת.

מחק את אלה כעת: האפליקציות הגרועות ביותר לפרטיות בשנת 2023
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.