הבית הלבן מדביק את הטכנולוגיה של המאה ה -21

בית לבן

האם יש לך מהחומרה הבאה בבית?

  • טלפון שולחני מודרני?
  • אינטרנט אלחוטי אמין?
  • מדפסת צבעונית?

אם ענית "כן" על כל אחד מהדברים לעיל, אז מזל טוב: הבית שלך מתקדם יותר טכנולוגית מהבית הלבן.

הפיל (הטכנולוגי) במשרד הסגלגל

הצורך בשדרוגי טכנולוגיה במושב הכוח הפוליטי האמריקני אינו סוד גדול. בעוד שסרטים ותכניות טלוויזיה גורמים להיראות כאילו "[יש לנו חצי טביעת אצבע וחצי שעה אחר כך אני עוקב אחר בחור ברחובות איסטנבול", הודה הנשיא:

"לפעמים אני רק מנסה ליצור קשר."

במקום ציוד טלקומוניקציה משוכלל, עובדי הבית הלבן השתמשו בטלפונים שולחניים כך שמעטים ותיקים ידעו לתכנת את לחצני חיוג המהיר עליהם. ובאשר להדפסה, אולי תתרשמו לגלות שאחת המורשת של הנשיא בשנת כהונתו האחרונה היא התקנת מדפסות צבעוניות דו צדדיות בבית הלבן. איך זה להשאיר משהו מאחור לדורות הבאים?

אובמה-מאםחלק פחות מוכר מהקמפיין של הסנטור אובמה משנת 2008: שנה ... המדפסת

הבית הלבן עושה אינטרנט על ידי הוועדה

אך מדוע הבניין המוגן ביותר בכוכב הלכת, המאכלס את האדם החזק ביותר עלי אדמות, יסתמך מלכתחילה על טכנולוגיה מיושנת שכזו? התשובה היא שאחריות הטכנולוגיה של הבית הלבן מפוקחת על ידי ארבע סוכנויות שונות: המועצה לביטחון לאומי, המשרד המבצע של הנשיא, השירות החשאי וסוכנות התקשורת של הבית הלבן. וכדי להפוך את הדברים למורכבים עוד יותר, לכל סוכנות יש מנהל מידע ראשי משלה.

גישה מקוטעת זו פירושה שכל שיפוץ משמעותי בטכנולוגיית הבית הלבן ידרוש אישור של ארבע הסוכנויות. אז במקום זאת כל סוכנות ביצעה שדרוגים חלקיים וניהלה משא ומתן על חוזים משלה עם נותני שירותים לאורך שנים, והתוצאה היא תיקוני טלאים במקום שדרוגים בקנה מידה מלא..

נראה כי תקופת הבית הלבן במרתף הטכנולוגי עומדת להסתיים. סיפור חדשות בתחילת השבוע מדווח כי שינויים גדולים מתרחשים בשדרת פנסילבניה 1600. החוצה כבלים נטושים בשווי 13,000 פאונד, ובמקום זה דייויד רקורדון, מנהל הפתיחה של טכנולוגיית המידע הבית הלבן, שכיהן בעבר כמנהל הנדסה בפייסבוק.

לאחר שהסירו את הר הכבלים הישנים החלו Recordon וצוותו להחליף את מחשבי הבית הלבן הישנים בדגמים האחרונים - מתהדרים בכוננים מהירים במצב מוצק ומעבדים מודרניים. בנוסף, זה עתה הוצגה מערכת טלפון כל-דיגיטלית, המגיעה עם רמקולים מובנים ולחצני חיוג מהיר שניתן לתכנת אותם באופן מקוון.

אובמה פשוט רוצה אייפון

בתוך כל ההתקדמות, עדיין יש לעשות הרבה יותר עבודה. אמנם השדרוגים הטכנולוגיים יספקו שיפור בניהול מבקרים ואבטחת בניין בנוסף לאפשר לעובדים להשתמש באייפונים בעבודה, אך הנשיא עדיין תקוע עם BlackBberry הוותיק (אך המאובטח) שלו..

ולמרות שישנם חששות ביטחוניים באפשרות לאפשר למנהיג העולם החופשי לעבור לאייפון, הנשיא יכול לנוח בקלילות על פרטיותו ואבטחת הנתונים המקוונים שלו כמו כולנו..

אחרי הכל, הוא יכול פשוט להשתמש ב- VPN.

תמונה ראשית: מועדון הצילום ספטמבר / דולר
אובמה meme: memegenerator.net

הבית הלבן מדביק את הטכנולוגיה של המאה ה -21
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.