רוצים לסחור בקריפטו? להלן 5 החילופים המובילים לנסות את היד

ביטקוין ודולר, המסונכרנים על ידי שני חיצים עגולים.

לרכישת ביטקוין או cryptocurrencies אחרים, יש לך מספר אפשרויות. אתה יכול ללכת לכספומט של ביטקוין, לקבל אותם כתשלומים עבור הסחורות והשירותים שלך, לקנות אותם עמית לעמית או מתיווך. האפשרות הפופולרית ביותר עבור רוב היא לפנות אל חילופי cryptocurrency. לא כל הבורסות משמשות לקניית ביטקוין עם מטבעות פיאט כמו הדולר האמריקני או האירו. חלק מההחלפות משמשות בעיקר לסחר בביטקוין קדימה ואחורה עבור רווחים לטווח קצר. זה מאוד מסוכן אבל, בדומה להימורים ברשת, יכול להיות דרך מהנה ומבדרת לאבד את כספכם.

עם מאות חילופי הקריפטו הקיימים כיום, איזה מהם מתאים לך?

חילופי cryptocurrency הם מגנטים להאקרים והונאה. כמיליארד דולר הושלמו מחילופי cryptocurrency בשנת 2018, כך שמעט מחקר על חילופי קריפטו יכול היה לעשות דרך ארוכה כדי להימנע משימוש בחילופי דברים שמפסידים את כספכם (אתם בכל זאת רוצים להפסיד את כספכם בעצמכם).

מה שכן, לא כל החילופים נוצרים שווים. חילופי דברים שונים בתכונות ומטבעות הזמינים למסחר. חלקם מציעים שוליים וחוזים עתידיים, ואילו אחרים סוחרים מאות אסימונים עלומים עם שווי שוק קטן. אחרים עשויים לקבל רק קומץ מטבעות פיאט פופולריים, כמו דולר אמריקאי, או לסחור לחלוטין בקריפטו עצמו.

כמה דברים אחרים שכדאי להשגיח עליהם הם נפחים יומיים ממוצעים: מספר גבוה של עסקאות מפריש אמון בבורסה ומראה נזילות. אחוז הכספים ב"ארנקים קרים "הוא גורם נוסף - אלה כספים המאוחסנים במצב לא מקוון, מה שמקשה עליהם לפרוץ.

בואו נסתכל מקרוב על מחליפי הקריפטו המובילים. אך לפני שתתחיל לסחור, הכיר את עצמך מכיר בחוקי המס המקומיים של מדינתך. במקומות רבים, כמו ארה"ב או אירופה, כל רכישה או מכירה של ביטקוין, אפילו כנגד cryptocurrency אחר, מהווים "אירוע חייבים במס", כלומר עליכם להכריז עליו בנפרד ולחשב מיסי רווח הון. עבור מאות עסקאות ביום זה יכול להיות קשה ויקר מאוד!

הרבה חילופי cryptocurrency פועלים מחוץ למסגרת רגולטורית ברורה. בעוד שבורסות בארה"ב ובאירופה ידווחו על כל פעילויותיך לרשויות המס המקומיות שלך, פלטפורמות מחוץ לארץ עשויות למצוא את עצמן מסוכסכות עם החוק בכל נקודה ולהיות מושבתות, יחד עם כל הכספים שאולי הפקדת שם.

1. Coinbase Pro

Coinbase, שבסיסו נמצא בסן פרנסיסקו, הוא שחקן בוגר במרחב הקריפטו, שקיים מאז 2012. הוא נהדר למשתמשים מתחילים, עובד במעל 100 מדינות ומקבל מגוון מטבעות פיאט כולל דולרים אמריקאים..

בזמן הכתיבה, החילופי דבר מעולם לא נפל קורבן לניסיון פריצה - שום הישג לא מתכוון לאור התחכום של עוצבי הקריפטו. באוגוסט הוא פרסם פוסט בבלוג בו פרט כיצד הוא מסוגל לדחות התקפה מתקדמת ביותר.

Coinbase Pro מאחסן 98% מכספיו בארנק קר, מחייב את כל המשתמשים לעבור אימות דו-גורמי לפני כל עסקה, ומגן על כל הנתונים הרגישים באמצעות קידוד AES של 256 סיביות. למותר לציין כי הדבר מתייחס ברצינות רבה לאבטחה ומחייב את העובדים לבצע בדיקת רקע פלילית.

בונוס נוסף הוא שכל הכספים המקוונים מכוסים בביטוח.

2. קראקן

בורסת קריפטו ותיקה נוספת של קראקן, החלה בפעילות בשנת 2011. ההרשמה היא די פשוטה והמחליף תומך בתשלומי פיאט בדולרים אמריקאים, בדולרים קנדיים ובאורו. זה נועד לפנות גם למשתמשים פרטיים וגם למשתמשים עסקיים, ותהליך אינסוף קל מוביל אותך דרך האומים והברגים כיצד להתחיל בעבודה עם עסקאות קריפטו..

משתמשים המחפשים אפשרויות מתקדמות יכולים לעשות שימוש בתכונות כמו מסחר בשוליים וחוזים עתידיים.

קראקן אוגרת 95% מהכספים בארנק קר, מסתמכת על אימות דו-גורמי, ויש לה תוכנית לבאונטי פעילה באג כדי לחשוף פרצות אבטחה שקבוצה עשויה לפספס.

3. Binance

בינאנס החלה רק בשנת 2018, אך היא גדלה במהרה להיות אחת ממחלפות הקריפטו הפופולריות ביותר בעולם. היא טוענת לעבד למעלה מ- 1.4 מיליון עסקאות בכל שנייה בהיקף מסחר יומי העולה על 1.2 מיליארד דולר. במקור שבסיסה היה בסין, העביר Binance את הפעולות למלטה כדי להימלט מלחץ הרגולטורי.

החלפה זו תומכת ביותר ממאה altcoins כולל פופולריות כגון Ethereum, Ripple ו- EOS. תחילה זה התחיל כמחליף בין קריפטו לקריפטו בלבד, כלומר לא יכולת להשתמש במטבע פיאט לקניית קריפטו, אך לאחרונה התירו תשלומי כרטיסי אשראי.

מוקדם יותר השנה, Binance נפרצה לפי היקף של 7,000 ביטקוין, או 40 מיליון דולר בשווה ערך לפיאט, אך כל המשתמשים קיבלו פיצויים מקופת חירום שהחליפה הקימה, והמנכ"ל שמר את הדברים שקופים מאוד.

הוא גובה עמלת מסחר שטוחה של 0.1% על כל העסקאות, עם הנחה של 25% אם אתה סוחר ב Binance Coin (BNB).

4. תאומים

תאומים הם פרי המוח של התאומים ווינקלוווס, המפורסמים ביותר בטענה שהרעיון של פייסבוק היה שלהם ולא של מארק צוקרברג. עם זאת, הם אכן יודעים דבר או שניים על קריפטו והם תומכים נלהבים בהכללה רבה יותר בחוגים פיננסיים מיינסטרים..

ההחלפה עברה לאחרונה ביקורת אבטחה מקיפה של דלויט, וכפי שמנהג הקריפטו הרגיל, בוחרת לאחסן רק חלק קטן מכספיו בארנק המקוון והחם. היא מקבלת דולרים אמריקאיים כמטבע הפיאט היחיד שלה ומאפשרת סחר בביטקוין, ביטקוין מזומן, אתר, ליטאוין ו- Zcash.

5. חובי

Huobi, שנוסד בסין, ממוקם כיום בסינגפור, ובו משרדים בהונג קונג, דרום קוריאה, יפן וארה"ב. הוא תומך בביטקוין ומגוון altcoins כמו Ethereum, Ripple, Litecoin, ועוד. משתמשים יכולים לקנות cryptocur Currency עם כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי והבורסה מחזיקה קרן עתודה של 20,000 ביטקוין להתמודדות עם מצבי חירום כמו גרזן..

הוא מציע שתי גרסאות: Huobi Pro הוא המתקדם, המיועד להרבה אופציות לסחר במט"ח, בעוד שהובי נועד למתחילים ומתחילים. שירות לקוחות באמצעות צ'אט חי נגיש גם 24/7.

רוצים לסחור בקריפטו? להלן 5 החילופים המובילים לנסות את היד
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.