5 פריטי אופנה שתצטרך להילחם במצב מעקב

כמה אנשים עם פיקסל בקהל

בפוסט קודם בדקנו כיצד להיות גלישה בסתר בעולם האמיתי. היום, בואו נצלול לעומק את הנושא… ואיך להיראות נהדר בזמן שעושים את זה!

כשאתה בחוץ, הדבר הקשה ביותר להתחמק זה מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, במיוחד אם הן מתחברות למערכות זיהוי פנים. במדינות מסוימות, מערכות זיהוי פנים המוניות כבר הפכו למציאות, בעוד שאחרות עדיין נלחמות במכשולים טכנולוגיים ומשפטיים.

בזמנים קרים, אנו יכולים לעטוף צעיף סביב צווארנו, למשוך את מכסה המנוע עמוק מעל פנינו, או אפילו להרכיב משקפי סקי כדי להסוות את פנינו. אבל מה עם הקיץ?

למזלנו, לאופנה יש את התשובות:

1. צעיפים אנטי פפראצי

צעיפים אנטי-פפראצי לא מאפשרים לאף אחד לצלם תמונה טובה שלך בחושך. חלקים מהצעיף עשויים מחומרים רפלקטיביים שמבלבלים כל מצלמת צילום או וידאו - והם אפילו לא נראים כל כך רע!

מה שכן, אתה יכול להעלות את החומר על כמעט כל פריט לבוש, כולל החליפה, הכובע, החולצה שלך או אפילו השרשרת..

2. מסכות פנים

אם זה רעיון טוב ללבוש מסכת פנים כדי להתחמק מזיהוי פנים תלוי עד כמה האביזר מקובל בעיר שלך. במקומות רבים בעולם הזיהום הפך את המקובל בקרב אנשים ללבוש מסכות, וזה ללא ספק נהדר לפרטיות.

אם אתה היחיד שלובש מסיכה, עם זאת, אתה פשוט 'זה עם המסכה' ובולט עוד יותר.

3. ציורי פנים זמניים

אתה יכול בקלות לשטות בטכנולוגיית זיהוי פנים.

פשוט מרחו על הראש כמה טושים או קעקועים זמניים, ותמשיכו לא לאתר אתכם במכונות. טכניקה זו די פשוטה, אך היא גם מציבה אמירה. מעטים ככל הנראה יצטרפו למחאה הקטנה שלך, כלומר תבלוט, ותהיה לך קל למדי לזהות על ידי צופים אנושיים.

אבל זה לא אומר שזה לא יכול להיראות סופר מסוגנן!

4. דפוסים נוספים בכל מקום

מחשבים מוסחים בקלות על ידי כל דבר שנראה כמו פנים.

אתה יכול להשתמש בזה לטובתך על ידי שימוש בתבניות המחקות את המבנה הפשוט של פנים אנושיות. כל שעליכם לעשות הוא להדפיס את דפוסי הפנים על המעיל או החולצות. אם שיטה זו מבלבלת מספיק את אלגוריתמי ההכרה, מן הסתם, יש לבחון לפני שתשתמש בה כדי להסתיר מכל סמכות דרקונית.

5. משקפיים נגד טלוויזיה במעגל סגור

כדי לסייע לראיית לילה, במצלמות טלוויזיה במעגל סגור יש נורות LED הפולטות אור אולטרה סגול שאינו נראה לעין האנושית. המשקפי נגד טלוויזיה במעגל סגור פשוט משקפים אור זה בחזרה למצלמה, מה שהופך את המצלמות לעיוורות. מצלמות טלוויזיה במעגל סגור מטופשות.

חינוך הוא ההגנה הטובה ביותר

כאשר פריסתם בעצמם, גימיקים לפרטיות אלה יעשו מעט כדי להסתיר את מקום הימצאם במרחב הציבורי. אתה עדיין יכול לעקוב אחר האנשים שמאחורי המצלמות והטלפון הנייד בכיס שלך, למשל.

עם זאת, הם יראו לחבריכם ולסובבים אתכם שאכפת לכם מבעיות פרטיות, ואולי אפילו יגרמו אחד או שניים לחשוב יותר על הנושא. זה לא יכול להיות דבר רע.

5 פריטי אופנה שתצטרך להילחם במצב מעקב
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.