6 תכונות שאנחנו בעצם רוצים במכשירי האייפון שלנו

תכונות פרטיות לאייפון.

טלפונים חדשים הם מרגשים. הם מביאים פיצ'רים חדשים, הופכים את הפיצ'רים הקיימים לחזקים יותר ומלהיבים אותנו לבזבז שכר של חצי חודש עבור המסך שנביט בו במשך שנים-עשר החודשים הבאים - לפני שהוא ייפרץ או שהסוללה תמות.

פרטיות חשובה להפליא כשמדובר בבחירת טלפון. זה מאוד חשוב אילו נתונים אוסף טלפון ומי יכול לראות אותם.

ההכרזה על iOS 11 הביאה כמה שיפורי פרטיות בולטים. כעת תוכל להגביל את הגישה של אפליקציה למיקומך ל" תוך שימוש באפליקציה "בלבד, וכל אפליקציה שמשתמשת במיקום שלך לאחר סגירת המסך תתביישה על ידי סרגל התראה כחול בראש הטלפון..

ספארי גם הפכה מעט יותר ידידותית לפרטיות. כדי לשפר את חסימוני הפרסום החיצוניים של iOS 9, כעת תוכל למנוע מעקב חוצה אתרים ישירות בתפריט ההגדרות.

iOS11 הוא צעד משמעותי בכיוון הנכון, אך עדיין יש המון פיצ'רים שאנו רוצים בסמארטפונים שלנו.

1. התקנות מרובות אפליקציות

נכון לעכשיו, אנו שומרים על זהויות שונות בטלפונים שלנו על ידי שני טלפונים או על ידי ביצוע הכל תחת אותו שם ומספר זהה. כמה נהדר יהיה להתקין אפליקציה פעמיים ולהיכנס פעם אחת עם הפרטים הפרטיים שלכם, ופעם אחרת עם הזהות המקצועית או האמנותית שלנו?

אפליקציות מסוימות, כמו טוויטר ו- Gmail, כבר מאפשרות לך להחליף חשבונות. אבל עבור אותם אפליקציות שלא, מדוע מערכת ההפעלה של הטלפון צריכה לעמוד בדרך?

2. היכולת לאתר לוכדי IMSI

לוכדי IMSI, המכונים גם גרבי עוקץ, הם מכשירים המשמשים בעיקר לביצוע מעקב המוני. הם מתחזים כמגדלי טלפון סלולריים מזויפים ומערים את הטלפון שלך להתחבר אליהם, לפני שמצפים את הודעות הטקסט שלך ואת שיחות הטלפון שלך - כמו גם קובעים את מיקומך.

אמנם בעבר היה נגיש לארגוני צבא ומשטרה בלבד, אולם לוכדי IMSI הפכו ליותר ויותר משתלמים.

אמנם לוכדי IMSI אינם טריוויאליים לאיתור, אך יש הרבה מה שהטלפון שלך יכול לעשות כדי לעזור. זה יכול להראות את רשימת המגדלים אליהם אתה מחובר, ובנוסף לאפשר לך להפנות את המגדלים לרשימה שמספקת מפעיל הטלפון שלך..

יהיה כדאי גם לחמוק מאסטרטגיות נפוצות המופעלות על ידי לוכדי IMSI - כגון שדרוג החיבור שלך לחיבורי 2G מיושנים שאפשר לפצח את ההצפנה שלהם..

תכונות פרטיות שאנו רוצים במכשירי האייפון שלנו

3. זיוף מיקום

אפליקציות מסוימות דורשות מאיתנו לספק את המיקום שלנו כדי שיתפקד ביעילות. אך מדוע הם צריכים לדעת את מיקום ה- GPS המדויק שלנו, לעומת מיקום משוער המסופק על ידי המשתמש? איננו צריכים להודיע ​​ל- Uber את הבית המדויק בו אנו נמצאים כדי לקבל הצעת מחיר.

4. רשימת אנשי קשר מזויפת / מצלמה / מיקרופון

מדוע אנו סובלים אפליקציה המסרבת לתפקד כאשר אנו שוללים ממנה גישה לרשימת אנשי הקשר שלנו (מסתכלת עליך, Whatsapp) או מצלמה? מה אם הייתה אפשרות שלישית "לשתף ריק"? עם אפשרות זו נוכל לאפשר לאפליקציה להאמין שנתנו לה גישה לרשימת אנשי הקשר שלנו, אך כל מה שהיא מקבלת זה רשימה ריקה, מסך שחור מהמצלמה או שתיקה מהמיקרופון..

עבור המצלמה והמיקרופון, הגבלת הגישה לשעה בלבד תהיה גם התחלה נהדרת. ככה לא נצטרך לזכור להסיר שוב גישה לאחר השימוש.

5. מתג חומרה ל- Bluetooth / GPS / מיקרופון / מצלמה

עבור אותם משתמשים חוץ פרנואידים (כמוני), זה יהיה נהדר לכבות חיישנים רגישים לחלוטין. למרות שאיננו מצפים למהלך פנטסטי כזה של "אל תיגע בחומרה" של אפל, תכונה כזו של מותג אחר יכולה לפחות לגרום לכמה משתמשים המשתמשים המודעים לפרטיות להחליף ספק.

לכל הפחות, תנו לנו אור שמסמן אם המצלמה או המיקרופון נמצאים כעת בשימוש!

6. גישת תמונות סלקטיבית

מדוע זה תמיד "הכל או לא כלום" עם גישה לאלבום התמונות? מדוע איננו יכולים לבחור תמונות בודדות או מעטות מהאלבום ולשתף רק תמונות עם האפליקציה?

ממשק המשתמש יכול להיות פשוט: אנו מעניקים לאפליקציה "הרשאות סלקטיביות בלבד", ובכל פעם שהאפליקציה רוצה גישה לאלבום תמונות אנו יכולים לבחור אילו תמונות אנו רוצים לשתף..

היה סלקטיבי ושולט בטלפון שלך

אין פירוש הפרטיות להסתיר מידע ולהישאר בעילום שם; זה אומר להיות בשליטה על המידע שאנו חולקים עם החברים, האפליקציות והמכשיר שלנו.

עלינו להיות בשליטה הדוקה על המידע שהמכשיר שלנו יכול לאסוף, מי יכול לראות את הנתונים ולאן הנתונים הולכים. מערכת הפעלה טובה לטלפונים צריכה לתת לנו שליטה במקום לקחת אותה.

כמו כן, עיין במדריך שלנו לאבטחה בנייד.

6 תכונות שאנחנו בעצם רוצים במכשירי האייפון שלנו
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.