9 פעולות טק שעוקבות אחריהן בטוויטר

פעילויות טק.

היי! רציתי לשתף את פעילויות הטכנולוגיה האהובות עליי אחרי טוויטר.

הנשים הללו כולן פועלות כדי לשמור על אינטרנט פתוח והתקשורת המקוונת שלנו פרטית ומאובטחת, תוך השראה לנו עם שנינותם והרשעתם.

אם להיות כנה, זו יכולה להיות רשימה מאוד מאוד ארוכה. אם יש לך פעילויות טק אחרות המועדפות על נשים, אנא הודע לנו בתגובות!

יאן ג'ו

Yan Zhu @bcrypt

כששם הפונקציה של hash סיסמא היא הידית שלה, ברור מייד היכן האינטרסים של יאן נמצאים. יאן היא מהנדסת מוכשרת רחבה הידועה ככל הנראה בזכות פרויקטי פרטיות התוכנה שלה שאושרו על ידי ה- EFF, כמו גירסת פרטיות ו- HTTPS בכל מקום..

ג'סי ארווין

ג’סי ארווין @ jessysaurusrex

ג’סי היא חוקרת אבטחה ואוונגליסטית המקלה על כולם על בעיות אבטחה. ג’סי די גאון בשימוש באמוג’י מצחיק ובאמנות ASCII כדי לעודד אנשים להעלות את משחק האינפוס שלהם. אתה יכול לשמוע אותה מדברת בכנסים ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

יעל גראואר

יעל Grauer @yaelwrites

יעל היא עיתונאית טק שכותבת על טכנולוגיה, סוגיות פרטיות וכל השאר שאכפת לנו (כמו תוכנית הטלוויזיה מר רובוט). אתה יכול למצוא את המאמרים הנחקרים של יעל בלוח האם, פורבס וארס טכניקה, כמו גם בבלוג האישי שלה..

שרה ג'יימי לואיס

שרה ג’יימי לואיס @SarahJamieLewis

שרה עובדת קשה על הפרויקט שלה OnionScan, המודד את גודל והיקף האינטרנט האפל ופגיעויותיו. תוך זמן קצר היא השיגה הרבה למען אנונימיות וחלוצה בתחום המחקר Dark Web.

צ'לסי מאנינג

צ’לסי מאנינג @xychelsea

צ’לסי סיפקה לציבור אוצר של מסמכים דיפלומטיים וצבאיים בארה”ב באמצעות ויקיליקס. התיקים חשפו שחיתות, פשעים נגד האנושות ושקרים – שרובם עדיין לא נענו. צ’לסי נידונה ל -35 שנות מאסר, שם עונה והוחזקה בתנאים לא אנושיים, אם כי עתידה להשתחרר מוקדם, ב -17 במאי השנה.

אלכסנדרה אלבקיאן

אלכסנדרה אלבקיאן @ringo_ring

במקור מקזחסטן, הכעיסה אלכסנדרה כמה מהמו”לים החזקים ביותר בעולם כשאספה גומחה של מחקר מדעי מאחורי דפוסי השכר ושחררה אותם באמצעות הפרויקט שלה, Sci Hub. אלכסנדרה מסתתרת כרגע ברוסיה, מחשש להסגרה לארצות הברית.

איזיס אגורה

isis agora lovecruft @isislovecruft

איזיס היא אחת הדמויות המובילות מאחורי פרויקט טור ועבדה גם בחברת Open Whisper Systems, החברה שמאחורי אפליקציית המסרים המוצפנים, Signal. בשנה שעברה איזיס עלתה לכותרות כשדיברה נגד הטרדות ה- FBI.

אווה גלפרין

אווה גלפרין @evacide

אווה מונתה לאחרונה למנהלת תחום האבטחה ברשת ב- EFF ומשמשת גם כיועצת טכנית של קרן חופש העיתונות. גלפרין חוקר תוכנות זדוניות וכותב מדריכים בנושא אבטחת מידע עבור מגיני זכויות אדם, פעילים, עיתונאים ובלוגרים – כמו ערכת עזרה ראשונה דיגיטלית שימושית זו..

ג'ולי בורובסקי

ג’ולי בורובסקי @JulieBorowski

ג’ולי בולטת כאישיות יוטיובית ופעילה פוליטית, שם היא מעירה על עניינים פוליטיים אקטואליים בארה”ב, לעיתים קרובות עם דגש על פרטיות וטכנולוגיה. ג’ולי, קפיטליסטית המתוארת בעצמה עם כשרון לנושאים הקשורים לחירות, הייתה קול עקרוני לפרטיות בתחום הפוליטי בארה”ב מאז 2012.

לאילו נשים בפרטיות אתה מסתכל?

ExpressVPN ואני רוצה לומר תודה גדולה לנשים המדהימות ברשימה זו.

האם השארתי מישהו בחוץ? אנא שתף ​​את הפעילות הטכנולוגית האהובה עליך על נשים בתגובות שלהלן!

9 פעולות טק שעוקבות אחריהן בטוויטר
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.