DuckDuckGo בגיל 10: מבט קדימה עם המנכ”ל גבריאל וויינברג

לוגו של DuckDuckGo

עונה לדרישה ההולכת וגוברת של הציבור המודע לפרטיות מזה 10 שנים הוא DuckDuckGo – מנוע חיפוש מונחה פרטיות שאינו אוסף או משתף אף אחד מהמידע שלך מחיפושים, בתקופה.

באופן טבעי, אנו ב- ExpressVPN כן מאסיבי האוהדים של DuckDuckGo, כך שהתרגשנו לחלוטין מההזדמנות לבחור את מוחו של מייסדו, גבריאל וויינברג, על אבני הדרך שלהם, האתגרים העומדים בפני פרטיות מקוונת, והאפשרות להתרחב מעבר למנוע החיפוש שלה..

תודה שדיברת איתנו מר וינברג! מוקדם יותר השנה, DuckDuckGo הגיע לאבן דרך של 10 מיליארד חיפושים פרטיים, לאחר עקומת שימוש הולכת וגוברת בשנים האחרונות. למה הייתם מייחסים את הגידול הזה?

שנת 2017 הייתה למעשה שנה של אבני דרך עבורנו: הגענו כעת ל 15 מיליארד חיפושים פרטיים, וב- 27 בנובמבר הגיע לשיא של 21 מיליון חיפושים ביום אחד.!

מחקרי הפרטיות שלנו מראים שפרטיות היא כיום מיינסטרים, כאשר 24% מהאוכלוסייה דואגים מספיק לעומק הפרטיות שלהם באינטרנט כדי לנקוט בפעולות משמעותיות כדי לנסות להגן עליה. עם פרסום פולשני יותר ויותר, הפרות נתונים הרסניות והעלאת המיקוד הרגולטורי, אנו מצפים שקבוצה זו תמשיך לצמוח.

כמעט רבע מהאנשים הם בשום פנים לא מספר קטן והקבוצה הזו בהחלט אינה “נישה”. הם גם חוצים את כל הדמוגרפיה – עניין בהגנה על פרטיות באינטרנט הוא אינטרס אוניברסאלי לאורך הגילאים והקשת הפוליטית..

זה נהדר שלאנשים רבים כל כך אכפת להם. ה”פייננשל טיימס “כינה לאחרונה את DuckDuckGo” מנוע החיפוש האתי. “האם אתה רואה מוצרים ושירותים אתיים / נקיים מקוונים הופכים לחלופות פופולריות יותר בעתיד הקרוב?

כן, ככל שטכנולוגיות מסוימות הופכות להיות סטנדרטיות ופועלות כמו חיפוש, אימייל או העברת הודעות, אז חברות כמו שלנו יכולות לתת לאנשים אפשרויות חלופיות על בסיס ערכים אתיים משותפים – במקרה שלנו, פרטיות. אנו רואים מערך הולך וגדל של חלופות דומות. ככל שהפרטיות המקוונת הותקפה יותר ויותר, אלטרנטיבות אלה מושכות יותר ויותר.

DuckDuckGo קיים כבר עשור. מה אתה רואה כצעדים הבאים עבור החברה בחמש השנים הבאות? האם יש תוכניות להוסיף תכונות נוספות ל- DuckDuckGo? או אפילו להרחיב את DuckDuckGo לשירותים מקוונים אחרים?

למרות כמה שפשוט נראה DuckDuckGo, בניית מנוע חיפוש והפעלתו מורכבים ומשתנים תמיד. עלינו להמשיך לעבוד קשה כדי לספק תוצאות חיפוש מעולות כדי להוכיח שאינך צריך לוותר על הנוחות בשביל שקט נפשי.

עם זאת, במבט לעתיד, אנו רוצים לעשות יותר כדי להגן על אנשים ברגע שיחצו על תוצאות החיפוש שלנו. אנו פועלים לקראת העתיד השנה ויהיה לנו מה להודיע ​​בקרוב. צפה בבלוג שלנו לפרטים.

מה האתגר הגדול ביותר שאתה רואה בפני משתמשים רגילים ופרטיותם המקוונת בארה”ב.?

ללא ספק, זהו מכשיר המעקב הארגוני העצום שהופיע כדי לעקוב אחריך ברחבי האינטרנט בכל מקום אליו אתה הולך. עוקבי גוגל מוטבעים כעת בכ 75% ממיליון האתרים המובילים, ועוקבי פייסבוק בכ- 25%.

כשאתה מבקר באתר חדשות או מידע אקראי, ממש עשרות מעקב אחר צד ג ‘יכולים להיות מוסתרים מאחורי הקלעים ומאתרים את כל מהלךך. גוגל ופייסבוק משתמשים בנתונים אלה כדי למקד מודעות טוב יותר אליך, לעיתים קרובות כאלה העוקבים אחריך לאן שאתה הולך, או שהם נמצאים במידת מה מטריד מדי – לפעמים מושגים אפילו על ידי שילוב נתונים לא מקוונים כמו רכישת כרטיסי אשראי. בעקבות האיחוד האירופי, ארה”ב מתחילה להתמקד יותר ברגולציה בנושאים אלה, וזה מבורך.

לבסוף, מהי השיטה הטובה ביותר לפרטיות באינטרנט שכולנו יכולים להתחיל מייד?

ריכזנו טיפים בנושא פרטיות עבור מכשירים עיקריים בכתובת https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/. אנא התחל שם!

תודה רבה שדיברת איתנו!

DuckDuckGo בגיל 10: מבט קדימה עם המנכ"ל גבריאל וויינברג
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.