ExpressVPN סוקר את 3 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר עבור iOS

ארנקי ה- bitcoin הטובים ביותר

* האם אתה מחפש את ארנקי הביטקוין הטובים ביותר לאנדרואיד? לחץ כאן.*

לאחרונה כמו 2014, היה רק ​​ארנק ביטקוין אחד עבור iOS - אבל אז הוא נאסר.

משתמשי ביטקוין לא הצליחו לשמור ולהוציא ביטקוין עם מכשירי ה- iPhone שלהם בצורה בטוחה וחוקית, למרות הארנק הפופולרי ביותר שהורד 120,000 פעמים לפני שנאסר עליו..

במחאה על האיסור, מעל 6,000 איש חתמו על עצומה באתר Change.org, בעוד שאחרים נשבעו להרוס את מכשירי האייפון שלהם, כאשר משתמש אחד ב- reddit אף הבטיח גוגל נקסוס בחינם לכל מי שפרסם סרטון של עצמם כשהוא מפץ את האייפון שלהם.

למרבה הפלא, פוסט Reddit קיבל מעל 2500 הצבעות חיוביות, אך לאחר מכן הוסר מ- r / כולם מסיבות לא ידועות.

יש כעת אפשרויות בחירה בארנק ביטקוין עבור משתמשי iOS

כיום, ExpressVPN מצא מעל 30 ארנקי ביטקוין באפל אפל-סטור, רק באמצעות מבט מהיר בחיפוש אחר 'ארנק ביטקוין'. אם כי לא כל הארנקים מוגדרים על בסיס שווה; חלקם מרכזיים יותר מאחרים, מה שהופך אותם לפגיעים להתקפות DDoS. אמנם הכספים שלך אינם בסיכון על ידי DDoS, אך אתה עלול להיסגר מחוץ לחשבון שלך למשך התקיפה, וזה מאוד מתסכל.

אבטחת הביטקוין שלך חיונית וכיצד חשוב ארנק לטפל בהצפנת המפתחות שלך. ארנקים מסוימים מארחים את המפתחות המוצפנים שלך בשרת, בעוד שאחרים מאחסנים אותם בטלפון שלך. בטוח יותר באופן משמעותי לשמור את מפתחות הכספים בטלפון שלך ולעולם לא לאפשר להם לעזוב את המכשיר שלך, אך הדבר הופך הליך גיבוי הכרחי למקרה שהטלפון שלך ילך לאיבוד או ייפגע..

אלה ארנקי הביטקוין המועדפים של ExpressVPN עבור iOS.

Breadwallet - קוד פתוח וממשק המשתמש הגדול

היתרון העיקרי של Breadwallet נעוץ בהיותו ארנק עצמאית של אימות תשלום (SPV). המשמעות היא שאין שרת Breadwallet, רק האפליקציה. האפליקציה מתחברת ישירות לרשת הביטקוין כדי להביא את היתרות שלך ולשידור העסקאות שלך.

מובטח כי ל- Breadwallet יש אחוז של זמן 100%, ממש כמו רשת הביטקוין.

מקשים נשמרים רק בטלפון הנייד, לכן עליך לוודא שהם מגובים כראוי. אבל כל עוד לא השתרשת את ה- iPhone שלך, והוא מאובטח עם קוד סיסמא מספיק טוב (ExpressVPN ממליץ על שש ספרות), אתה נמצא בסיכון נמוך מאוד לפריצה.

שמירה על גיבויים מאובטחים יכולה להיות קשה, עם זאת. Breadwallet נותן לך ביטוי גיבוי המורכב מ 13 מילים באנגלית וכל מי שיש לו גישה למילים אלה יכול להשיג את Bitcoins שלך, אז אתה צריך לאחסן אותן בזהירות. אסור בשום פנים ואופן לבצע צילום מסך של מילים אלה או להעתיק אותן למסמך אלקטרוני אלא אם כן הוא מוצפן היטב. מנהל הסיסמאות שלך עשוי להיות מקום טוב, אבל אחרת, זה כנראה הכי בטוח פשוט לרשום אותן ביד (לעולם אל תדפיס אותן) ולאחסן את פיסת הנייר במקום בטוח, למשל בקופת כספות או במקום סודי.

Breadwallet מחשבת אוטומטית את דמי הרשת הנדרשים ואינה מאפשרת לשנות אותה. מכיוון שעמלות הביטקוין הפכו למשמעותיות למדי במהלך החודשים האחרונים, ExpressVPN נקרע בין אי רצון לשלם יתר על המידה, אך ידיעת תשלום תשלום עלולה להוביל לכך שעסקאות תקועות בלימבו למשך מספר שעות, או אפילו ימים. במבחני ExpressVPN נראה היה ש- 0,03 דולר ארה"ב - 0.05 לכל עסקה בכדי לראות תשלומים שאושרו תוך כמה חסימות, אם כי עמלות (כפי שהמליץ ​​Breadwallet) זינקו לכדי $ 0.50. זו לא אשמתו של Breadwallet, לאמיתו של דבר, אומדן הערכת העמלות שלהם מתוחכם מאוד.

יתרונות וחסרונות של גלשן לחם

 • ארנק עם קוד פתוח עם שימושיות רבה וממשק משתמש פשוט
 • מנגנון גיבוי של זמן אחסון 100% וקל
 • אומדן עמלות אמין, אך ללא תכונות נוספות
 • מכנה את כל הערכים בסיביות (מיליון של ביטקוין), שיכולים להיות נהדרים, אך גם מבלבלים
 • אין התראות על קרנות נכנסות

אקספרס-וולט לחם

Copay - הרבה תכונות

Copay נבנה על ידי מעבד התשלומים הביטקוין, Bitpay, ושואל את שמו ממונח ביטוח. תשלום חוזר מתאר בדרך כלל את התהליך של חולה מבוטח המכסה חלק מהתשלומים עבור תרופות מרשם או טיפול רפואי.

בתנאי Bitpay, תשלום חוזר הוא תשלום המנותק על ידי מספר גורמים. אתה יכול למשל ליצור כתובת כזו כדי להבטיח את התרומות של הארגון שלך, וזה מה שפרויקט Qubes עושה.

קופאי הוא ללא ספק הארנק החתימה הרב-חתימה הידידותית ביותר שיש שם, וככזה ראוי לשבחים רבים.

באמצעות Copay אתה יכול ליצור ארנקים רב-חתימה שכזו עבור עד שישה מעתיקים. יועצים אלה אינם צריכים להיות יחידים נפרדים, אתה יכול, למשל, ליצור ארנק עם שלושה מסננים שנמצאים הדורשים שתי חתימות לכל עסקה (נקרא עסקה של 2 מתוך 3).

מסוגל להעתיק יכול להיות טלפון בידי מנהל הארגון שלך, אך זה יכול להיות גם הטלפון שלך, המחשב שלך, או אפילו גיבוי נייר. בכל פעם שמתבצעת עסקה, יש לאשר אותה בשתי שיטות שונות, ממש כמו אימות דו-גורמי. זה מוודא שגם אם המחשב או הטלפון שלך נפרצו, התוקף לא יכול היה לגנוב את הכספים. הם יצטרכו לפרוץ את שני המכשירים בו זמנית, וייתכן שקשה בהרבה.

למרבה הצער, עסקאות מרובות חתימות כאלו מטילות עומס כבד יותר על הבלוקצ'יין ביטקוין, כלומר הן יקרות משמעותית מעסקאות רגילות. עסקה של 2 או 3 למשל, יקרה פי שניים עד שלושה כמו עסקה רגילה.

יתרון נוסף של Copay הוא כמות התכונות שהוא תומך בו. אתה יכול לקבל ארנקים רבים בו זמנית, ולתת להם כל אחד מהם שמות וצבעים שונים. אתה יכול גם לשנות את כתובת האתר של שירות הארנק, וזה נהדר אם אתה רוצה להפעיל מערכת משלך - דבר שחברה אולי תרצה לעשות כדי לצמצם את התלות שלהם ב- Bitpay. אתה יכול להוסיף כתובת דוא"ל לקבלת התראות ארנק, או להגדיר 'סיסמאות לבזבוז' נוספות עבור כל אחד מהארנקים שלך.

Copay מגיע גם עם שילובים לארנקי החומרה לדג'ר וטרזור.

היתרונות והחסרונות של קופאי

 • ארנק רב-חתימות בעל חזקה גבוהה ונוח לשימוש
 • הרבה תכונות
 • תלוי בשרת מרכזי לניהול מפתחות - מסוכן להפסקות. שולח התראות עבור כספים נכנסים.

ארנק קופאי-ביטקוין

Luxstack - אפשרויות משולבות פנטסטיות

ExpressVPN לא ממש מבין מדוע הארנק הזה נותן אפשרות להוסיף תמונת פרופיל, אבל הוא נותן לארנק נופך אישי נחמד לפחות.

הארנק Luxstack הוא רזה וקל לניווט, וכנראה שאף ארנק אחר לא מאפשר לך להתחיל לבצע עסקאות מהר יותר.

תהליך הגיבוי פועל זהה לארנקים האחרים, אך מציע דרך אחרת ליצור זרע מוצפן, אם כי הוא אינו חלק כמו זה של המערכת של קופיי או של מערכת לחם האש..

לגיבוי הארנק יש לך אפשרות להזין את סיסמת הטלפון שלך, ואז לבחור סיסמה חדשה רק עבור זרע השחזור. לאחר מכן ניתן להעתיק ולהדביק זאת בגיבוי המוצפן שלך ולשמור בכל מקום.

מכיוון שגיבוי הארנק מאובטח רק באמצעות סיסמה בת ארבע ספרות בשיטה זו, ככל הנראה הוא לא יעמוד במתקפה של כוח ברוט, לכן ExpressVPN ממליץ להכניס אותה רק למנהל הסיסמאות שלך, או לא להשתמש בתכונה זו בכלל.

תכונות שימושיות כוללות היכולת להציג שווקי ביטקוין מתוך האפליקציה, ותמיכה ב- Apple Watch.

האפליקציה משתמשת בתשלום קבוע (100 ביט) לעסקה, שעלולה לעיתים להיות גדולה מדי, או בתקופות של ביקוש גבוה לעסקאות ביטקוין, מעט מדי, מה שמוביל לעיכובים ובלבול.

יתרונות וחסרונות של לוקססטאק:

 • תומך ב- Apple Watch
 • אפשרויות משולבות לצפייה בשווקים
 • אפשרויות גיבוי מבלבלות. עדיף להישאר לרשום גיבוי על פיסת נייר!

סקירה לוקססטאק

Breadwallet הוא ארנק הביטקוין המועדף של ExpressVPN עבור iOS

Breadwallet הוא האהוב המובהק של ExpressVPN. האפליקציה מרגישה חלקלקה להפליא, היא קלה לשימוש ותמיד מקבלת את העמלות הנכונות.

Copay של Bitpay הפך את התהליך המסובך של הפיכת ארנקים ארוכים עם חתימות קלות לשימוש. אם אתה מחזיק כספים עבור ארגון, זו צריכה להיות הבחירה מספר 1 שלך, גם אם היא ריכוזית יותר מהאחרות.

אם אתה סוחר או שיש לך Apple Watch, כנראה ש- Luxstack תהיה הבחירה הראשונה שלך.

כל הארנקים ExpressVPN שנסקר נותנים כתובת שונה בכל פעם שאתה מבצע עסקה. זה טוב לפרטיות, אך ללא ספק זה לא הופך את העסקאות שלך לאנונימיות. אם אתה זקוק לרמה גבוהה של פרטיות או אנונימיות, עיין במדריך של ExpressVPN לאנונימיות ביטקוין.

תמונה ראשית: תמונות gn8 / הפקדה

ExpressVPN סוקר את 3 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר עבור iOS
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.