ExpressVPN: פרטיות וביטחון טובים יותר עם הגנת דליפות DNS מובילה בתעשייה

ExpressVPN: פרטיות טובה יותר

לפעמים VPN יכול להיכשל בהגנה על שאילתות ה- DNS (מערכת שמות דומיינים) של המכשיר שלך, גם כששאר התנועה שלך מוגנת על ידי מנהרת VPN. דליפות DNS כאלה יכולות לפגוע בפרטיות ובביטחון שלך על ידי מתן אפשרות לגורמים לא מורשים, כמו ספק שירותי האינטרנט או ספק ה- DNS שלך, לראות באילו אתרים אתה מבקר ואפליקציות בהן אתה משתמש, גם כאשר נראה כי ה- VPN שלך נמצא ב-.

לכן ExpressVPN לוקח דליפות כאלה ברצינות רבה. אנו משקיעים זמן רב בחקירת תרחישים מורכבים שבהם ה- DNS שלך יכול לדלוף - ומציגים תיקונים. המטרה שלנו היא להגן עליך מפני דליפות DNS בכל הנסיבות שניתן להעלות על הדעת - וכדי ExpressVPN להעלות את תקני הפרטיות והאבטחה בענף ה- VPN.

צוות ההנדסה שלנו זיהה לאחרונה ותיקן מחלקה מסוימת של דליפות DNS שיכולה להתרחש בעת מעבר חיבורי רשת (לדוגמה, כאשר החיבור שלך משתנה מ- Ethernet ל- Wi-Fi). המחקר שלנו מצביע על כך שדליפה מסוג זה קיימת בקרב רוב שירותי ה- VPN הגדולים בשוק. בפוסט בבלוג זה נסביר שלושה דברים: הנושא, כיצד לשחזר אותו ואיך לבדוק זאת בעצמך.

תרחיש דליפה: DNS דולף בעת מעבר בין Wi-Fi ל- Ethernet

DNS דולף בעת שינוי בין Wi-FI ל- Ethernet

שקול את המצב השכיח הבא:

 • אתה בבית עם המחשב הנייד שלך ומחובר ל- Wi-Fi
 • אתה מתחבר ליישום VPN שלך
 • לאחר הגלישה במשך זמן מה, אתה מקבל דוא"ל עבודה חשוב
 • אתה פונה למשרד הביתי ומחבר את המחשב הנייד לכבל אתרנט

במקרים רבים, הבדיקות שלנו הראו שניתן היה ליצור דליפת DNS בתרחיש זה. עם המהדורה האחרונה של ExpressVPN עבור Mac ו- Windows, הקפדנו לשמור על פרטיותכם ותוכלו להיות בטוחים כי אין דליפה בנסיבות אלה..

איך אוכל לבדוק את הדליפה הזו בעצמי?

אם תרצה לראות אם אתה חשוף לדליפה זו, תוכל לנסות לבדוק בעצמך.

 • ודא שכבל ה- Ethernet אינו מנותק
 • ודא שאתה מחובר לרשת Wi-Fi
 • התחבר ליישום ה- VPN שלך
 • השתמש במבחן דליפת ה- DNS של ExpressVPN או בבוחן צד שלישי
 • אתה אמור לראות רק שרת DNS אחד רשום (איור 1)
 • אם אתה משתמש ב- ExpressVPN, הבודק שלנו יגיד לך שהוא שרת מוכר משלנו (איור 2)
 • חבר את כבל ה- Ethernet שלך
 • רענן את דף דליפת ה- DNS - אם אתה מדליף DNS, כעת תראה רשימה אחרת של שרתי DNS

מבחן זה אמור לעבוד ללא קשר לספק ה- VPN שלך.

איור 1:
בדוק את החיבור שלך לצורך דליפות DNS

איור 2:
מבחן לדליפות DNS

כיצד דליפות DNS פוגעות בפרטיותך ובביטחונך

מערכת שמות הדומיינים (DNS) היא בסיסית לאינטרנט. בכל פעם שאתה מבקר באתר, אתה משתמש ב- DNS כדי להבטיח שאתה מתחבר לשרת הנכון. לרוע המזל, משמעות הדבר היא גם שכל מי שרואה את בקשות ה- DNS שלך רשום את כל האתרים שבהם אתה מבקר. זו הסיבה שחשוב לפרטיותך וביטחונך להשתמש ב- DNS פרטי ואפס-ידע ולהבטיח ש- VPN שלך מונע דליפות DNS..

ההתמקדות של ExpressVPN במתן שירותי VPN אמינים ונטולי דליפות

אנו יודעים שכאשר אתה משתמש ב- ExpressVPN, אתה סומך עלינו - וזו הסיבה שאנחנו עובדים קשה מאוד לתחזק אותה. בפועל, המשמעות היא עדכון מתמיד של המוצרים שלנו כדי להישאר בחוד החנית של מהירות, אבטחה וערנות מפני איומים על פרטיותך, הכוללים דליפות..

איך אתה יכול לסמוך שה- VPN שלך הוא חסין דליפות? אמנם אין שום דרך להוכיח כי VPN כלשהו הוא הוכחת דליפות של 100%, אך אנו מסוגלים לזהות את תרחישי השימוש ודפוסי השימוש שמשתמשים צפויים להיתקל בהם ולהבטיח כי לא יתרחשו דליפות במצבים אלו באמצעות בדיקות מקיפות - וזה בדיוק מה ExpressVPN מתמקד. ב- ExpressVPN אנו גם שואפים להגדיל את הביטחון שלך במוצר שלנו על ידי היותו פתוח ושקוף. על ידי חשיפת המחקר, החקירות והשיפורים שלנו ונתן לך את הכוח לבדוק אם יש לך דליפות בעצמך, אנו מקווים שאתה תהיה בטוח במוצר שלנו כמו שאנחנו.

קבל את השפל הטכני

אז מדוע הדליפות DNS יכולות להתרחש כאשר אתה מחליף חיבורי רשת, אפילו אם נראה כי ה- VPN שלך עדיין מחובר? למידע נוסף בסקירה הטכנית שלנו.

ExpressVPN: פרטיות וביטחון טובים יותר עם הגנת דליפות DNS מובילה בתעשייה
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.