ביצוע הצעדים הראשונים שלך ברשת בזק

כיצד להשתמש ברשת הברק

Cryptocur מטבעות מתחילים לשנות את העולם, אך הם לא הצליחו להוכיח את עצמם בתשלום צרכני רגיל, בעיקר בגלל המהירות והעלות של עסקת ביטקוין. עסקה לוקח זמן לאישור, ויכולה בקלות לעלות למעלה מ -10 דולר.

עבור סוגים רבים של עסקאות, ביטקוין יכול להיות חוויה מתסכלת בטירוף. הצורך להמתין לאישור תשלום במשך שעות בעת ביצוע רכישה באופן אישי, או לשאת את הסיכון לקבל עסקה עם אישורי אפס, זה לא מקובל במקרים רבים.

מהי רשת הברק?

רשת הברק היא רשת נפרדת הבנויה על גבי ביטקוין. אינך צריך להשתמש בו וכל הארנקים והעסקאות הקיימים שלך בביטקוין ימשיכו לתפקד כרגיל.

רשת הברק צפויה לאפשר תשלומי ביטקוין מיידיים וזולים בין משתתפי Lightning מבלי לפגוע בביטחון וביזור הביטקוין. נוסף על כך, ברק מבטיח לנו להגדיל את הפרטיות.

כדי להשתמש ברשת Lightning תצטרך להקים לפחות ערוץ אחד שיעלה לך מחיר עסקת ביטקוין. אך לאחר מכן תוכל לבצע כמה שיותר תשלומים קטנים שתרצה תמורת עלות קטנה עד ללא עלות עד שחשבונך יהיה ריק.

אם אתה רוצה להוציא את הכסף שלך מרשת הברק, זה שוב עולה במחיר של עסקת ביטקוין.

רשת הברק, אם כן, מושכת רק אם בכוונתך לבצע מספר תשלומים, ואינה עוזרת בהורדת העמלות עבור תשלומים פרטיים ומסורתיים. אך לאחר שתוגדר לרשת הברק, לא תוכל רק לבצע תשלומים לסוחר יחיד אלא לכל סוחר ואדם פרט ברשת..

כיצד פועלת רשת הברק?

ברשת Lightning המשתתפים פותחים ערוצי תשלום שהם ארנקים של 2 מתוך 2 ארנקים מלאים. בערוץ תשלום זה, שני המשתתפים יכולים לשלוח אחד לשני כמויות קטנות של ביטקוין - המכונים סאטושיס - מבלי שיצטרכו לסגור את העסקה ב- Blockchain ביטקוין, כלומר כל עסקה עולה רק חלק קטן או כלום בכלל.

רק כאשר נפתח או נסגר ערוץ, יש צורך בעסקת ביטקוין.

כיצד להשתמש ברשת הברק

אתה יכול כבר להשתמש ברשת ה- Lightning ברשת הביטקוין Testnet, שכפול של רשת הביטקוין שבה אין למטבעות שום ערך. Testnet של ביטקוין מקל על ניסויים עם תוכנות שאולי יש עדיין באגים, וביצוע טונות של עסקאות מבלי לדאוג לכסף..

מכיוון שלהסביר דברים תיאורטית זה הרבה פחות כיף מנסיון, הנה מדריך שלנו צעד אחר צעד כיצד לבצע תשלומים עם רשת הברק ב- Testnet.

1. הורד את הלקוח

אתה יכול למצוא את הלקוח האחרון בפרופיל Github של פרויקט Lightning. עבור Windows, הורד את Lightning-win32, ל- Mac OS, נסה את Lightning-darwin.

פרוק את הקובץ והפעל אותו על ידי לחיצה כפולה על הסמל.

2. השג לעצמך כמה מטבעות Testnet

מטבעות Testnet הם כמו ביטקוין אמיתי, אלא שהם חסרי ערך. נהדר לשחק!

הברז הזה של המפתח @metakiwi עבד מצוין עבורנו. אתה יכול להעביר את המטבעות ישירות מהברז לאפליקציית הברק שלך, או למשוך אותם תחילה לאפליקציה לנייד, כמו Copay.

צור ארנק Testnet ב- Copay ב הגדרות מתקדמות.

צילום מסך: הגדרות מתקדמות של Testnet

3. מימן את הארנק

ברגע שאתה פותח את אפליקציית הברק שלך בפעם הראשונה, עליו לסנכרן עם הרשת. יש יותר ממיליון חסימות ב- Test Testnet של ביטקוין, אולם הסנכרון לא אמור לארוך יותר משעתיים.

אתה יכול לראות את ההתקדמות תחת 'הגדרות'. כל עוד הלקוח מסתנכרן עם ה- Blockchain, הכל טוב.

באפליקציה, מצא את הקטע בקשה.

לאחר מכן תוכל לשלוח כמה מטבעות Testnet לכתובת בתחתית. אל תוציא את כל המטבעות שלך באותו ערוץ! 0.01 BTC הוא די והותר. יהיה עליך להמתין לאישור אחד לתשלום זה שיופיע תחת עסקאות. אם לא, סגירת האפליקציה ופתיחתה מחדש עשויה לעזור.

4. פתח ערוץ

כדי ליצור ערוץ, עליך להכיר את המפתח הציבורי של הערוץ של בן / בת הזוג שלך וכן את כתובת ה- IP שלהם. אם יש לכם חברים המשתמשים כבר בברק, התחברו אליהם! אך אל תדאגי, אינך צריך לומר לאף אחד את כתובת ה- IP שלך אם אינך רוצה. אתה יכול לשבת בעילום שם מאחורי ה- VPN שלך ולהשתמש באחד מהעמיתים הבאים:

מילוי ביט:

029[email protected]lnd.bitrefill.com

Yalls:

02e[email protected]45.77.115.33

Eclair:

039[email protected]endurance.acinq.co

ברגע שתשלומי המימון שלך ייכנסו שלב 3 אושר, אתה יכול לפתוח ערוץ.

צילום מסך: איזון ארנק ברק.

5. שלם

כדי לבצע תשלום, מישהו יצטרך להנפיק לך בקשת תשלום. פנה לאחד מהמקומות הבאים לקבלת חשבונית.

הערה: יתכן שתצטרך לחכות קצת לפני שהתשלום הראשון שלך יעבוד, לפחות במבחן שלנו לקח זמן עד שאחרים התוודעו לערוצים החדשים שלנו עם הרשת.

Yalls

Y'alls היא פלטפורמה בה אתה משלם כדי לפרסם ולקבל שכר כשאנשים קוראים את התוכן שלך. פשוט לחץ על אחד מהמאמרים והעתק את בקשת התשלום לאפשרות 'שלם' באפליקציית הברק שלך.

אבני כוכבים

ב- Starblocks תוכלו לקנות קפה וירטואלי באופן מיידי באמצעות ביטקוין. לחץ על הקפה שאתה אוהב, עבור לקופה והעתק את בקשת התשלום לארנק.

צילום מסך: חשבונית של חסימת כוכבים.

מילוי מחדש

ל- Bitrefill יש אתר בדיקה בו הם מקבלים ביטקוין. הזן מספר טלפון חוקי ושלם באמצעות ברק!

צילום מסך: חשבונית מילוי ביט.

6. קבלת תשלום

כדי לקבל תשלום, מישהו יצטרך לפתוח איתך ערוץ או שאתה צריך לרוקן את אחד הערוצים הקיימים שלך (לא תוכל להיות יותר ברשת ברק מאשר עסקת הביטקוין המקורית).

כדי לראות כמה אתה יכול לקבל כרגע, עבור אל 'ערוצים' באפליקציה שלך.

צילום מסך: מסך בקשת תשלום עבור תאורה.

פשוט הזינו סכום ותווית (כך שתדעו אחר כך מי שילם איזו חשבונית) וייצרו את בקשת התשלום.

אם כתבת פוסט פופולרי ב- Y'alls, אתה יכול גם לקבל תשלום עבורו. פשוט 'מזומן' בכל עת על ידי הזנת חשבונית לשדה המתאים. כל עוד הוא מגיע מאותו צומת שביצע את התשלום הראשוני, תקבלו את המטבעות שלכם.

צילום מסך: הרווחים ממתינים עם Y'all.

משאבים מועילים אחרים

סייר ברק

סייר Acinq מראה לך את המצב הנוכחי של רשת הברק. לאחר זמן מה, אתה אמור לראות את הצומת שלך שם ואת כל הערוצים שפתחת.

ארנק נייד

ארנק Eclair, שפותח גם על ידי Acinq, הוא ארנק בזק עבור אנדרואיד. למרבה הצער, היא לא יכולה לקבל ביטקוין בשלב זה, רק לשלוח.

ארנק שולחן עבודה חלופי

זאפ הוא ארנק נוסף למחשב השולחני שלך. זה מאתגר משמעותית יותר להגדרה מאשר אפליקציית הברק שהודמעה למעלה.

רשת הברק היא העתיד

זה מרגיש מרגש מאוד להשתמש ברשת הברק לראשונה, למרות שברור שיש בו כמה באגים. ייקח זמן עד שאנשים וחברות יחזיקו מספיק אמון בכדי להשתמש בו לעסקאות יומיומיות, אך זה יקרה בצורה מהירה יותר מכפי שלקח את הביטקוין למקום בו הוא נמצא כעת.

תשלומים מיידיים, עמלות עסקאות נמוכות וחוסר אמון יהפכו את Lightning Networks לאפליקציית הרוצחים לתשלומי ביטקוין.

ביצוע הצעדים הראשונים שלך ברשת בזק
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.