באטמן נגד סופרמן: למי יש את הזהות הסודית הטובה ביותר?

באטמן נגד סופרמן: למי יש את הזהות הסודית הטובה ביותר?

כיצד מסתירים שניים מגיבורי העל האייקוניים ביותר בעולם את זהותם?

על פני השטח זה לא נראה שיש להם הרבה במשותף - האחד מיליארדר אנושי שמתחפש לטקס, השני הוא אל זר שמתחפש לחליפה וזכוכית זולה - אבל כל אחד מהם מבלה זמן רב במסתור זהותם האמיתית.

ברור שפרטיות חשובה מאוד לבאטמן וקל-אל (שמו האמיתי של סופרמן) והם מצליחים מאוד לשמור על פרטיות זהותם האמיתית.

אז האם אנו יכולים לקחת טיפים מגיבורי העל הבולטים של DC? והאם אכפת להם מהפרטיות שלנו לא פחות משל עצמם, או שמא הם רק כמה צבועים גדולים?

זהותם הסודית של באטמן וסופרמן ברורה

זה נראה ברור מאליו עד כמה הם. הסיבה היחידה שהזהות שלהם היא סוד היא מכיוון שהכותבים עשו את זה ככה, נכון?

או שזה…

בוחן פתע! מי זה?

קרלוס-רזה-מיליארדרלא באטמן. או שזה?

זה האיש הרביעי העשיר ביותר בעולם, קרלוס סלים הלו. האם אתה מזהה אותו? אם קרלוס בילה את לילותיו לבוש בטקס שחור מכה בחורים רעים, היית יודע על זה?

בואו ונעמיד פנים שיש איזו עיר בכוכב הלכת עם משמר בת. איך היית מקשר את זה לקרלוס? האם אתה אפילו יודע איפה גר קרלוס? איך מישהו אולי ישווה את באטמן לבחור שמעולם לא שמעו עליו, ושגר במקום שהוא אפילו לא מכיר?

אולי בכל זאת לא ברור מאליו, הא?

בואו נעשה סופרמן עכשיו:

מי זה?

לא סופרמןהאם זה סופרמן?

זה עיתונאי מעיתון בניו יורק.

מדוע מישהו יחשוב שאלוהים זר הוא מסווה את עצמו ככתב עיתונים בעל אופי עדין?

בסדר ... אז איך באטמן וסופרמן ימסרו את זהותם הסודית?

בעולם האמיתי ישנם שבעה מיליארד אנשים. עם רבים שרבים להסתתר בהם, יהיה קל מאוד עבור באטמן וסופרמן לשמור על זהותם מוסתרת מכל פרט לחבריהם ובני משפחתם הקרובים.

אבל יש עולם אחר שכולנו חיים בו, מטרופולין דיגיטלי בו הרבה יותר קשה לשמור על עצמך פרטיות. העולם הזה הוא כמובן האינטרנט. זה עולם של מעקב ממשלתי, האקרים וסלילי כורסא.

באטמן וסופרמן יצטרכו להיזהר מאוד ממה שהעלו באינטרנט, שמא הם ישיגו את זהותם כמו שהאנשים המסכנים האומללים האלה עשו.

האם באטמן משתמש באינטרנט?

כן. לבאטמן יש מחשב נייד.

וכן, זה דבר אמיתי. כך מבצע באטמן את המחקר שלו. אחרי הכל, הוא הבלש הגדול בעולם. האביר האפל השתמש ב- Batcomputer כדי לפרוץ לכל מיני דברים במהלך השנים. נראה שגות'אם נוטה לפריצה ערנית כמו העולם האמיתי.

על ה- Batcomputer להיות מחובר לאינטרנט בכדי למשוך את כל הקבצים והרשומות שהוא מבצע. אבל באטמן אינו אידיוט, אז הגיוני שהוא מסתיר את כתובת ה- IP שלו. אם לא, זהותו האמיתית תימצא די מהר.

באטמן הוא גם משתמש צ'ט אינטרנטי ידוע ואינו עולה על קצת טרולינג. בסרט קומיקס בלש כרך 1, ספר 845, גלש באטמן בחדר צ'ט בלשי חובב עם הידית JonDoe297. הוא עשה זאת בכדי לתפוס את הריידלר.

חבר בפורום (בלש במשטרה שחיפש אחר רמזים) חשש שהחידר עלול להתחקות אחר זהותו האמיתית שלו ואז יבוא אחריו. התרחיש הספציפי הזה לא נוגע לבאטמן - ככל הנראה בגלל שהוא באטמן. ולמרות שזה לא מוזכר באופן ספציפי, זה די ברור שבאטמן משתמש במשהו כדי להסוות את עצמו בזמן הגלישה באינטרנט.

הניחוש שלנו הוא BatVPN.

אתה יודע מי לא היה עדיין VPN? החידה. אז באטמן הצליח להתחקות אחר הריידלר וקפובו כל הדרך למקלט ארקהם.

האם סופרמן משתמש באינטרנט?

הוא כתב. ברור שהוא כן.

נקודה טובה. ומה עם הנמסיס של סופרמן, לקס לות'ור?

זוהי תוכנית כה מרושעת, עד שדה-דפדף באינטרנט עד אחת עשרה ושברה את החומה הרביעית.

Lexcorp, החברה של לקס לות'ור ביקום סופרמן, זינקה מדפי חוברות הקומיקס והופיעה בעולם האמיתי כדי לספק Wi-FI ציבורי בחינם בכנס מעריצים..

לקס לות'ור הוא אויב הקשת מספר אחת של סופרמן, והנתיב של מטרופולין. אז מדוע הוא ירצה להעניק Wi-FI בחינם? מכיוון שהוא יודע ש- Wi-FI ציבורי יכול לשמש לרע.

חשוב מכך, חברה בעולם האמיתי השתמשה בנבל קשת בדיוני ידוע כדי לרחף את הפרטים האישיים של המעריצים באמצעות שירות Wi-Fi בחינם. והם ברחו מזה.

זה נבל קשת פלוס אחד. לקס לות'ור יהיה גאה.

האם באטמן יכול לגנוב את הנתונים הפרטיים שלך?

כן. הוא באטמן.

בסרט "האביר האפל" באטמן את כל את הטלפונים הסלולריים ומשתמשת בכולם כמערכת מעקב כדי למצוא את הג'וקר.

זו הייתה מערכת פיקוח המונית עם היכולת לרגל אחרי כולם. ובאטמן השתמש בזה, למרבה המזל של לוציוס פוקס, שאמר "לאף אחד לא צריך להיות כל כך הרבה כוח".

אנו מסכימים, לוסיאוס.

באטמן טען שהמעקב ההמוני נחוץ לתפיסת הג'וקר, טרוריסט. איפה שמענו את זה לאחרונה? אה כן. ה- FBI, כאשר מנסים לגרום לאפל לפרוץ את עצמם.

מכיוון שהוא באטמן, הוא הצדיק את המערכת בצדק לאחר שימוש אחד בלבד. אבל האם ה- FBI? כנראה שלא.

שמענו כולנו את הטענה שאנחנו מקריבים כמה חירויות לחופש, שנראות לנו כמו אוקסימורון. אולם טענה זו היא הסיבה לכך שאכיפת החוק האמריקנית מבקשת גישה ליותר מ 1.3 מיליון טלפונים סלולריים פרטיים מדי שנה. וזו הסיבה שחברות כמו Verizon, AT&T, Apple ו- Google יעבירו את המידע האישי שלך לממשלה.

זו גם הטענה המשמשת להצדקת מרכז מעקב של 1.5 מיליארד דולר עבור הסוכנות לביטחון לאומי (NSA). מרכז שניתן להשתמש בו כדי ליירט את התקשורת של כל אמריקאי.

אולי אלה שאין להם מה להסתיר לא מפריע לפלישה המאסיבית הזו לפרטיות. אבל הם צריכים. גם כשבאטמן עושה את זה.

כמו שאמר לוציוס פוקס, לאף אחד לא צריך להיות כוח רב כל כך. והאם פריצה המונית היא באמת הדרך הטובה ביותר להילחם בטרור? בל נשכח שזה אפילו לא עבד עבור באטמן. הוא הגיע לשם מאוחר מדי והפצצות של הג'וקר כבר היו במקום. אנשים רגילים דרשו לנטרל את המצב - לא באטמן, לא הממשלה, אפילו לא פיקוח. סתם אנשים.

האם סופרמן יכול לגנוב את הנתונים הפרטיים שלך?

כן. סופרמן הוא אל זר. הוא יכול לקרוא את דעתך. סליחה, אפילו VPN לא יכול לעזור לך שם.

יש כוח אפילו גדול יותר מסופרמן ובאטמן

האם ברוס וויין וקל-אל יכולים לשמור על זהותם? בטוח שהם יכלו - אם אין אינטרנט.

מעקב באינטרנט מעיק, ברוס וויין היה ממוקד בפעם הראשונה שהוא מזמין גלימה שחורה ופרה מאיביי. או כשהוא השתמש במילה הלא נכונה בפורום צ'אט ותפס את תשומת לב ה- NSA.

לגבי סופרמן? הוא היה נושא למעקב אכזרי. הוא בהחלט ייחשב לאיום. איך אנו צופים בו אינו ידוע, הוא אל זר, אך קרוב לוודאי שהיינו מסתווים אותו בקריפטונייט..

למזלנו, זה העולם האמיתי. ואנחנו לא צריכים את באטמן או אל זר כדי להגן עלינו. במיוחד אם הרעיון שלהם לגבי הגנה פולש לא פחות משל הממשלה. (אנו מסתכלים עליך, באטמן).

אנחנו רק צריכים VPN טוב שיגן עלינו מפושעי רשת, ממשלות מתערבבות ומיליארדרים משוגעים בטקס*. שניים האחרונים שניהם כנראה החליטו כי ריגול עלינו הוא הדרך היחידה להציל אותנו.

הוכחה אם כן, ExpressVPN עדיף על באטמן. וגם סופרמן, כנראה.

מה אתה חושב? האם ExpressVPN יכול לקחת את סופרמן ובאטמן בקרב? הערות למטה!

*לא הזכרנו כאן את סופרמן בכוונה. ExpressVPN אינו מגן עליך מפני אלים זרים. (או באטמן).

תמונה מוצגת: מועדון הצילום Bonifacius / דולר + מועדון הצילום של לבה לובה / דולר
Kapow !: tang90246 / מועדון הצילום דולר
תחפושת גרועה: מועדון הצילום ניטו / דולר

באטמן נגד סופרמן: למי יש את הזהות הסודית הטובה ביותר?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.