# מחק פייסבוק ספר והשתמש במקום זאת באפליקציות

מחק את אייקון הפייסבוק

אז אתה רוצה # למחוק פייסבוק? שמח בשבילך. מאמצי איסוף הנתונים המשתוללים של פייסבוק לא נבדקו זמן רב מדי - ושופכים אור על כמה פלטפורמות המדיה החברתית יודעות עליך.

אבל ניתוק מפייסבוק יכול להיות קשה אם אתה סומך על האפליקציות והתכונות שלו. איך לכל הרוחות אתה אמור לשמור על קשר עם חבריך ומשפחתך ללא מסנג'ר? או זכרו את ימי ההולדת של כולם?

למרבה המזל, יש אפליקציות ותכונות אלטרנטיביות שמאובטחות יותר, פחות סתומות בתוכן ממומן, ובכן, טוב יותר פשוט מפייסבוק. להלן מספר אפליקציות שתתחיל לעבוד בטיהור הפייסבוק שלך.

השתמש באיתות להודעות ולשיחות בקבוצות

אות היא אפליקציית העברת הודעות פרטית ופשוטה המשתמשת בהצפנה מקצה לקצה כדי לשמור על אבטחת ההודעות שלך. אות מעוצב ופתוח באמצעות קוד פתוח, מאפשר לך להודיע ​​ולהתקשר לכל מי באנשי הקשר שלך ללא חיוב וזמין ברוב מערכות ההפעלה. אולי והכי חשוב, אפליקציית Signal חפה ממודעות ואינה עוקבת אחריך. פרק זמן.

זה אפילו זוכה לחותמת אישור מצד אדוארד סנודן!

אני משתמש בסיגנל כל יום. #notesforFBI (ספוילר: הם כבר יודעים) https://t.co/KNy0xppsN0

- אדוארד סנודן (@Snowden) 2 בנובמבר 2015

קבל את החדשות שלך מ- Feedly

במקום להפגיז על ידי חדשות שממוינות מראש על ידי פייסבוק (וגם בטוויטר וגוגל לצורך העניין), קח שליטה על מה שקראת עם האפליקציה Feedly. הירשמו לכל הזנות שתפסו את העניין שלכם ותמיינו אותם ככל שתרצו.

לא רוצים שאלגוריתמים, בין אם בפייסבוק, בגוגל או בטוויטר, יכתיבו את קריאתכם? אני ממליץ להשתמש בקורא RSS בו תוכלו להירשם כמעט לכל תוכן שתרצו ולא שיהיה לכם שר אדון שיחליט מה אתם רואים. אני משתמש בפידלי ברוב המוחלט של הקריאה שלי.

- (((יאיר רוזנברג))) (@Yair_Rosenberg) 22 במרץ, 2018

Eventbrite להחלפת אירועי פייסבוק

כדי לבדוק אירועים קרובים, או כדי לארגן את עצמכם, צפו ב Eventbrite, שמתפקד באופן דומה לדף האירועים של פייסבוק. דפדף באירועים באזור שלך (או ברחבי העולם), או, אם שום דבר לא קורה, עשה משלך.

Letgo הוא נהדר לקנייה / מכירה של דברים באופן מקוון

אם אתה רוצה למצוא פלטפורמה חדשה לקנות ולמכור את הדברים שלך באופן מקוון (מבלי שתצטרך לפנות לשדה המוקשים שהוא קרייגסליסט), Letgo היא אלטרנטיבה מצוינת לשוק של פייסבוק. זמין ב- iOS וב- Android שלך, אתה יכול לרשום את הפריט שלך, לנהל משא ומתן עם קונים מקומיים ולפגוש אותם כדי לגבות את התשלום שלך.

נסה לוח שנה מיושן וטוב לתזכורות ליום הולדת

בוא נהיה כנים; לא היה אכפת לך פחות מחצי ימי ההולדת של האנשים שאתה "חברים" איתם בפייסבוק. נקה את העומס ושמור רק את השמות וימי ההולדת של החברים והמשפחה שאכפת לך מהם ביומן שלך או באפליקציית לוח שנה.

קדימה: אל תפחד להשתמש בדיסאינפורמציה באופן מקוון

פייסבוק, טוויטר, גוגל ורבים מפלטפורמות אחרות ברשתות החברתיות מבקשות מידע אישי שניתן להשתמש בהן כדי לזהות אותך ולמקד אותו - לפעמים לפרסומות, ולעיתים למשהו יותר מרושע. השתמש בדוא"ל אחר בעת ההרשמה לשימוש באפליקציות כמו אלה שצוינו לעיל, ולצרף שם אחר לחשבון.

כפי שמייסד Privacy International סיימון דייויס אמר ל- ExpressVPN בתחילת החודש:

ברמה היסודית, השתמש בדיסאינפורמציה. לעולם אל תסגיר דבר. אפילו ברשתות החברתיות אל תוותרו על תאריך הלידה האמיתי שלכם, על המיקום או על השם האמיתי שלכם.

זכור, אם המוצר שאתה משתמש בחינם, אתה המוצר! הקשו יותר על דיסאינפורמציה - ותבלו עם זה!

# מחק פייסבוק ספר והשתמש במקום זאת באפליקציות
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.