נתונים דיסטופיים: איך היסטוריית החיפושים שלי עלתה לי את העבודה שלי

איך ספק שירותי האינטרנט שלי עלה לי בעבודתי.

להלן חלק מסדרה פיקטיבית המתבוננת בסכנות של שימוש לרעה בפרטיות באינטרנט. ExpressVPN מתעמק בעתיד אפל, אך מציאותי מאוד, בו ספקי שירותי האינטרנט מוכרים באופן שגרתי את הנתונים הפרטיים שלך לכל המרבה במחיר..

14 בינואר, 2019: יום הראיון.

הייתי עצבני; שנים לא היה לי ראיון עבודה. "מקווה שהפורמט לא השתנה יותר מדי," חשבתי כשעשיתי את דרכי במסדרון.

"איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים."
"ללמד כאן כימיה של AP, אדוני."
"ברוך הבא על סיפון הבן!"

כן, כנראה שזה יקרה משהו כזה, חשבתי כשנכנסתי למשרד המנהל. האקדמיה למכללת רואנוקי היא בית הספר המקצועי הטיפוסי שלך, השמרן היטב. הם בטח עדיין מכנים אנשים "בן".

זה לא בדיוק הסגנון שלי, אבל הייתי זקוק לתלוש המשכורת הזה. חיפשתי משרות הוראה כבר כמעט 11 חודשים ללא לידים והתחלתי להתייאש.

כשישבתי בחדר ההמתנה, חיסלתי מנטלית את כל המדיות החברתיות שקרצפתי לפני הראיון הזה. פייסבוק? נקיות חריקות. אינסטגרם? ללא כתמים. טוויטר? כל כך ללא רבב שבקושי יכולתי לזהות את עצמי.

"ג'יימס! כניסה. נהדר לפגוש אותך באופן אישי! "פרופסור פינץ 'עמד בפתח, מושיט את ידו.

"נהדר לפגוש אותך גם" אמרתי בביטחון כשלחצתי את ידו מעט פחות בביטחון. מדוע הוא לחץ לחץ מצחיק על המילים "באופן אישי", כאילו כבר פגש אותי בצורה אחרת?

"בבקשה יש מושב.".

"כפי שאתה יכול לדמיין, אנחנו מקבלים כאן הרבה מועמדים לסגל ההוראה," אמר פרופסור פינץ 'כשהוא התיישב מולי. "בדרך כלל אנחנו לא טורחים להיפגש עם מועמדים שסומנו על ידי המערכת שלנו, אבל קורות החיים שלך מספיק מרשימים שרק רצינו להבהיר כמה דברים באופן אישי."

"סומן?" בלעתי חזק, בתקווה שזה עדיין נראה כאילו אני מחייכת.

"כן. טוב, אני אגיע לזה. "פרופסור פינץ 'העביר נייר על שולחנו לעבר עצמו. "בטופס הבקשה המקוונת שלך סימנת שלא השתמשת בתרופות פנאי בשלוש השנים האחרונות."

אה, ישו.

"זה נכון."

"ובכן אנחנו רק רוצים לוודא שזה המצב," אמר פינץ 'ועיניו צמודות כאילו חיפשו את האמת. "יש כאן המון מוחות צעירים שניתן להרגיש בהם."

אלוהים, האם הם חושבים שאני הולך לוולטר ווייט המעבדה לכימיה?

"האם יש סיבה לחוסר אמון בבקשה שלי, אדוני?" הוספתי "אדוני" כדי להראות כבוד. או שמא עלי להישמע כועס? האם זה היה הופך אותי לאמינה יותר, או שמא כבר איבדתי את העבודה הזו?

פינץ 'כמעט חייך. "במהלך השנים מצאנו שרוב המועמדים רק מספרים לנו מה אנחנו רוצים לשמוע. אז כדי להימנע מאי נעימות בהמשך הדרך, התחלנו לקנות נתונים מספקי שירותי אינטרנט כדי לתת לנו תמונה יותר ... שלמה של כל מועמד. "

קפאתי. היסטוריית הגלישה שלי באינטרנט. האם חיפשתי לאחרונה משהו שקשור לסמים? אם כן, הייתי בטוח שהשתמשתי במצב גלישה בסתר. אני תמיד עושה. הם לא יכולים לראות את ההיסטוריה שלי אם אני משתמש במצב גלישה בסתר, נכון? ימין?

נראה שפינץ 'חש את המהומה הפנימית שלי. "ג'יימס, יש לנו סיבה להאמין שיש לך אינטרס חריג בקנאביס."

מריחואנה רפואית. לעזאזל. בסוף השבוע האחרון עשיתי מחקר די נרחב בנושא טיפולי עשבים בקרב חולי סרטן. התחלתי לקרוא על זה ב- CNN ופשוט ירדתי לחור הארנב באינטרנט.

"הו, זה!" היכה את מצחי בפועל. "יש לי דוד שעובר כימותרפיה, והוא חשב שזה יהיה טוב לתאבון שלו, אבל הוא לא טוב מדי עם מחשבים, אז גיימתי את זה בשבילו. אני לא מעוניין בעצמי בסמים. "

פינץ 'שתק מה שהרגיש כמו עשר שניות שלמות לפני שהפך את אחד הניירות שעל שולחנו.

"על פי הנתונים שלנו, ב- 12 בינואר בשעה 16:13 חיפשת כימיקלים למריחואנה."

חרא. "ובכן, כאמור, דודי רצה לדעת, אז" ...

"אז חיפשת, כיצד לסנתז את THC."

"אדוני, לא התכוונתי להכין תרופות, הייתי סקרן ..."

"כפי שאני בטוח שאתה מודע לכך, מריחואנה רפואית אינה חוקית במדינת חבר העמים של וירג'יניה ..."

כבר לא יכולתי להכיל את הזעם שלי. "פרופסור פינץ ', לרצות ללמוד על סמים זה לא הופך אותי לפושע!" אני מתכוון, למען השם, איזה מורה למדעים לא סקרן לגבי כימיקלים, אפילו לא חוקיים כאלה?

"לא, ג'יימס, זה לא הופך אותך לפושע," פינץ 'השפיל את עיניו ואז גבה אלי בעוויתות..

"אבל למרבה הצער, זה לא גורם לך להיות גם מורה בבית הספר הזה. גם לא משקר. "

פינץ 'קם ופתח את הדלת. ישבתי לרגע, ללא מילים, סוף סוף שהבנתי שזה נגמר לפני שהלכתי בבניין. עמדתי ויצאתי החוצה, המום.

"בהצלחה בחיפוש העבודה שלך," אמר פינץ 'כשהוא סגר את הדלת מאחוריי.

מצב גלישה בסתר אינו מסתיר את היסטוריית הגלישה באינטרנט מהספק שלך. ExpressVPN כן. השתמש בו כדי להגן על עצמך מפני דיסטופיות לא כל כך רחוקות כמו אלה.

נתונים דיסטופיים: איך היסטוריית החיפושים שלי עלתה לי את העבודה שלי
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.